ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اعتراض جواد هاشمی به وضعیت اکران فیلم «پیشونی سفید 2»

۸ ماه پیش
یادداشت سید جواد هاشمی، کارگردان فیلم «پیشونی سفید 2» خطاب به رئیس سازمان سینمایی

به گزارش سلام سینما جواد هاشمی تهیه کننده و کارگردان فیلم پیشونی سفید 2 با انتشار یادداشتی خطاب  به محمد مهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی از وضعیت اکران فیلم‌ها در سینماها گلایه کرد.

ترلان پروانه و جواد هاشمی در فیلم سینمایی «پیشونی سفید2»
متن یادداشت  سید جواد هاشمی  به شرح زیر است :
ریاست محترم سازمان سینمایی
سلام
چند سالی  ست تلاش می کنم با بضاعت اندکم و البته با حمایت معنوی دوستانی چون علیرضا تابش، ابراهیم داروغه زاده و ... برای کودکان و نوجوان سرزمینم فیلم بسازم.
فکر نمی‌کنم تاکنون درگیر جذب سرمایه برای تولید مخصوصا در حوزه کودک و نوجوان، شده باشید واگر اشتباه می کنم پس خوب درک می کنید که چقدر سخت است، تهیه فیلمی بدون حمایت مالی از نهادهایی که سالهاست ادعا می کنند کودکان و نوجوانان مهم هستند، حالا که بسیار طاقت فرسا و سخت فیلمی ساختم که با اقبال فراوان تماشاگران روبرو شده است، آن هم در محرم و صفر و در منگنه اکران 6 فیلم کمدی دیگر، انتظار داشتم از سمت سازمان تحت مدیریت شما حمایت شوم و حداقل اگر به سانس های فیلم اضافه نمی کنند از آن کم نکنند!!، پیشونی سفید 2 فیلم خانواده است اما هم اکنون که در هفته اول جزو 7 فیلم پرفروش اعلام گردیده است به ندرت پس از ساعت 19 سانسی در سینما دارد و تمام سانس های مناسب شب به سینمای پر قدرت که از همه جا حمایت مالی می شوند اختصاص یافته، خواهشمندم یا ادعا نفرمایید یا عمل بفرمایید.
با تشکر
سید جواد هاشمی

نظرهای منتشرشده