ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سریال مردگان متحرک (The Walking Dead): معرفی سریال و زمان پخش فصل 9

۷ ماه پیش
مژده برای طرفداران سریال مردگان متحرک/ The Walking Dead ، فصل 9 این سریال از 7 اکتبر (15 مهر) پخش خواهد شد.

اختصاصی سلام سینما- «مردگان متحرک/ The Walking Dead » سریالی در ژانر ترسناک و علمی-تخیلی از «فرانک دارابونت» است. اولین قسمت این سریال 31 اکتبر 2010 از کانال AMC پخش شده است. تا کنون 8 فصل از این سریال عرضه شده و فصل 9 در راه است. مردگان متحرک، به دلیل داشتن حال و هوای پساآخرالزمانی و زامبی های آدمخوار، طرفداران بسیاری را جذب کرده است. قسمت اول از فصل پنجم این سریال با بیش از 17 میلیون نفر، پربیننده ترین اپیزود سریال در شبکه های کابلی شد.

طرح کلی داستان

کلانتر «ریک گلایمز» در یک ماموریت تیر می خورد و به کما می رود. زمانی که به هوش می آید خود را در شهری ویران و در میان مردگان محرک می یابد. او حالا رهبر بازماندگان است و باید برای بقای خود و دیگران تلاش کند.

تریلر فصل نهم سریال مردگان متحرک/ The Walking Dead

آنچه در فصل 8 گذشت

**خطر لو رفتن داستان**

«کارل»، پسر نوجوان ریک گلایمز، بعد از نجات ساکنان الکساندریا توسط یک زامبی زخمی شده و می میرد. «ریک» به «مگی»(رهبر هیلتاپ) پناه می برد و برای مبارزه آماده می شود. او مجبور می شود با «نیگان» دست به گریبان شود و در نهایت او را زخمی می کند و شکست می دهد اما تصمیم می گیرد جانش را نجات دهد. ریک که حالا رهبر ناجی ها هم هست؛ تصمیم می گیرد اصلاحات را آغاز کند. از طرفی، گذشتن از جان نیگان، مگی را خشمگین می کند و مگی تصمیم به انجام کارهای پلید و خطرناکی می گیرد.

فضای داستان فصل 9 سریال مردگان متحرک

1 سال و نیم از ماجراهای فصل هشتم گذشته است. «ریک گلایمز» در پی برپا کردن تمدن انسانی است. مردم از اسب و سلاح سرد استفاده می کنند و فضای داستان وسترن-گونه می شود. همچنین گروه جدیدی به نام «نجواکننده ها» به سریال اضافه می شوند. آنها افرادی وحشی هستند که گوشت و خون زامبی ها را به خود می مالند و در میان آنها حرکت می کنند.

حواشی فصل 9

اندرو لینکلن، بازیگر نقش ریک در مصاحبه ای اعلام کرد که فصل 9، آخرین فصلی است که در این سریال حضور دارد و طرفداران این سریال از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شدند. 

هالیوود ریپورتر اعلام کرد: شایعه هایی درباره ساخت فصل دهم این سریال به گوش می رسد و ظاهرا قرار است «اندرو لینکلن» از کارگردانان آن باشد.

نظر منتقدان از فصل 9 The Walking Dead

اد گنزالز(اسلانت مگزین): شاید بینندگان از این وضعیت ناراضی باشند که سریال که سیر داستانش به صورت مدور می گردد و نکاتی که قبلا روشن کرده است را بار دیگر مرور می کند.

پاتریک گومز(اینترتینمنت ویکلی): دنیای مردگان متحرک، هنوز ترسناک و خطرناک است. شخصیت ها هنوز هم می میرند یا خود واقعیشان را نشان می دهند و شخصیت هایی هم هستند که در این میان هنوز هم می خندند و عشق می ورزند.

جف استون(ایندی وایر): 3 قسمت اول فصل نهم به خوبی تمام فصول گذشته است؛ حتی بهتر. این فصل سعی در آن دارد که همه شخصیت ها را به حرکت وادارد.

تصاویر منتشر شده از فصل 9 سریال مردگان متحرک

فصل 9 مردگان متحرک

فصل نهم مردگان متحرک

فصل 9 مردگان متحرک

فصل 9 مردگان متحرک

the walking dead season 9

the walking dead season 9

فصل 9 مردگان متحرک


منبع: imdb

نظرهای منتشرشده

faeghe.hajiabadi
۷ ماه پیش
در کل من دیدنش رو به همه توصیه نمیکنم.خیلی خشونت زیادی داره و یه جاهایی دیگه ادم از این حجم خشونت خسته میشه.اما داستان در کل قویه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهتاب عیوضی
۷ ماه پیش
بلاخره معرفی کردین. فصل اول و دوم فوق العاده بود بارها دیدم، یه سری از شخصیت ها مثل لوری و شین نباید حذف میشدن، سریال کم کم افت کرد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ