صدا و سیما تیزر‌های تبلیغاتی فیلم‌ها «طبقه حساس» و «با دیگران» را پخش نمی‌کند؟

صدا و سیما تیزر‌های تبلیغاتی فیلم‌ها «طبقه حساس» و «با دیگران» را پخش نمی‌کند؟

ایلنا نوشت: طبیعتا تهیه کنندگان و سازندگان این فیلم‌ها انتظار دارند که تیزر اثرشان در طول روز در زمان‌های مشخص شده و یا در بخش آگهی‌ها پخش شود تا بینندگان با دیدن این تیزر‌ها برای رفتن به سینما ترغیب شوند اما مشاهدات نشان می‌دهد که صدا و سیما با تمامی این فیلم‌ها رفتاری عادلانه و مساوی ندارد.
در طی هفته‌های قبل از نوروز ۹۳ تا همین اواخر بیشتر تیزر فیلم سینمایی «معراجی‌ها» و در رتبه دوم فیلم «چ» و «خط ویژه» پخش می‌شده است و هیچ تیزری از فیلم‌های طبقه حساس و بادیگران به نمایش درنیامده است امری که جای سوال دارد. بر اساس پیگیری‌های خبرنگار ایلنا از پخش کنندگان این دو فیلم مشخص شد که این امر صحت دارد.
پخش کننده فیلم «طبقه حساس» با وجود آنکه قرارداد پخش را منعقد کرده و حتی مبلغی را که باید پرداخت می‌کرده را پرداخت کرده اما همچنان تیزرهای این فیلم را پخش نمی‌کند درحالیکه همچنان این فیلم مورد استقبال مردم قرار گرفته است و کارگردان آن نیز سریال‌های زیادی برای تلویزیون ساخته است و مورد استقبال قرار گرفته بوده است.
وضعیت فیلم «بادیگران» از سایر فیلم‌ها بغرنج‌تر است. درحالیکه پخش کننده فیلم یعنی شرکت نور تابان ۴ روز قبل از عید نوروز تمامی مبالغی که باید برای پخش آگه می‌داده را پرداخت کرده است اما همچنان تیزرهای این فیلم که یک فیلم کاملا خانوادگی است پخش نمی‌شود و به نوعی اکران «بادیگران» با مظلومیت مضاعف همراه است. رفتار صدا و سیما نشان می‌دهد که در قبال فیلم‌های اکران عادلانه برخورد نمی‌کند و سعی دارد بیشتر طرفداری از فیلمی بکند که هم اکنون درحال اکران است و به زودی نیز سریال آن پخش خواهد شد.

نظرهای منتشر شده

هاشم اقایی

۸ سال پیش

March 29, 2014

چون صدا وسیما عادل نیست و میخواهد به زور فیلم دهننمکی را به خورد مردم بدهد
پاسخ
گزارش تخلف

پربازدیدترین مطالب