ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

رونمایی از دومین پوستر فیلم «اجباری»

۲ سال پیش
دومین پوستر فیلم سینمایی «اجباری» رونمایی شد.

به گزارش سلام سینما به نقل از روابط‌عمومی فیلم، دومین پوستر فیلم سینمایی «اجباری»، به کارگردانی حمیدرضا رفائی و تهیه‌کنندگی رضا رخشان رونمایی شد. طراحی این پوستر را پوریا صمیمی براساس عکسی از نازنین سلامیان برعهده داشته است.

امیر عزیزیرامین راستادفرهاد تاوتلیعلیرضا استادی , حبیب الله خدامددی بازیگران فیلم «اجباری» هستند.

«اجباری» از روز پنج­شنبه یکم شهریور­ ماه در گروه هنر و تجربه روی پرده رفته است و علاوه بر تهران اکران خود را در سایر شهرستان‌ها از جمله مشهد، اصفهان، شيراز، كرمان و ...آغاز کرده است.

در خلاصه‌ی داستان فیلم آمده است: کریم عبدی در آخرین روزهای خدمت سربازی درگیر پدر پیر خود می‌شود که به‌شدت به بیماری آلزایمر دچار است و این تقابل برای نگه‌داشتن پدر در شهری که خود غریبه است و تلاش برای انسان بودن و پایبندی به اعتقادات تاآخرین‌نفس حتی در بدترین شرایط هسته اصلی قصه فیلم «اجباری» را تشکیل می‌دهد.

عوامل فیلم عبارتند از: کارگردان: حمیدرضا رفائی، تهیه‌کننده: رضا رخشان، فیلمنامه‌نویس: امیر عبدی و مجید اسماعیلی پارسا، مدیر فیلمبرداری: عبد عبدی‌نسب، تدوین: کاوه ایمانی، مدیرصدابرداری: آرش برومند، طراح گریم: حامد علی بخشی، صداگذاری: محمود موسوی‌نژاد، طراح صحنه و لباس: علیرضا نصیرنیا، موسیقی: بهنود یخچالی، برنامه‌ریز: محمد رسولی واشقانی، مدیرتولید: حسن مصطفوی، سرمایه‌گذار: سارا عابدیان، عکاس:نازنین سلامیان، مشاور رسانه­ای: سعیده الله­دادی.

نظرهای منتشرشده