ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

رونمایی از دومین پوستر فیلم «اجباری»

یک سال پیش
دومین پوستر فیلم سینمایی «اجباری» رونمایی شد.

به گزارش سلام سینما به نقل از روابط‌عمومی فیلم، دومین پوستر فیلم سینمایی «اجباری»، به کارگردانی حمیدرضا رفائی و تهیه‌کنندگی رضا رخشان رونمایی شد. طراحی این پوستر را پوریا صمیمی براساس عکسی از نازنین سلامیان برعهده داشته است.

امیر عزیزیرامین راستادفرهاد تاوتلیعلیرضا استادی , حبیب الله خدامددی بازیگران فیلم «اجباری» هستند.

«اجباری» از روز پنج­شنبه یکم شهریور­ ماه در گروه هنر و تجربه روی پرده رفته است و علاوه بر تهران اکران خود را در سایر شهرستان‌ها از جمله مشهد، اصفهان، شيراز، كرمان و ...آغاز کرده است.

در خلاصه‌ی داستان فیلم آمده است: کریم عبدی در آخرین روزهای خدمت سربازی درگیر پدر پیر خود می‌شود که به‌شدت به بیماری آلزایمر دچار است و این تقابل برای نگه‌داشتن پدر در شهری که خود غریبه است و تلاش برای انسان بودن و پایبندی به اعتقادات تاآخرین‌نفس حتی در بدترین شرایط هسته اصلی قصه فیلم «اجباری» را تشکیل می‌دهد.

عوامل فیلم عبارتند از: کارگردان: حمیدرضا رفائی، تهیه‌کننده: رضا رخشان، فیلمنامه‌نویس: امیر عبدی و مجید اسماعیلی پارسا، مدیر فیلمبرداری: عبد عبدی‌نسب، تدوین: کاوه ایمانی، مدیرصدابرداری: آرش برومند، طراح گریم: حامد علی بخشی، صداگذاری: محمود موسوی‌نژاد، طراح صحنه و لباس: علیرضا نصیرنیا، موسیقی: بهنود یخچالی، برنامه‌ریز: محمد رسولی واشقانی، مدیرتولید: حسن مصطفوی، سرمایه‌گذار: سارا عابدیان، عکاس:نازنین سلامیان، مشاور رسانه­ای: سعیده الله­دادی.

نظرهای منتشرشده