ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پس از انتشار عکس‌های مدلینگ ریحانه پارسا/ تهدید به کنار گذاشته شدن از فصل دوم سریال؟!

۹ ماه پیش
حامد عنقا پس از انتشار عکس‌های مدلینگ ریحانه پارسا اعلام کرد: فصل دوم این سریال بر نقش مهدی سلطانی تاکید خواهد کرد و هیچ وابستگی به دیگر بازیگرها ندارد.

به گزارش سلام سینما بعد از آن‌که ریحانه پارسا، عکس‌های مدلینگش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد، سازندگان سریال «پدر» در پستی کنایه آمیز نوشتند: ما عاشق نقش ها میشویم نه نقش پردازان!
هم‌چنین حامد عنقا، تهیه کننده و نویسنده «پدر» گفت: فصل جدید بر نقش شخصیت پدر با حضور مهدی سلطانی تاکید خواهد داشت و قصه ای که نوشته شده است هیچ وابستگی به دیگر بازیگرها به جز این شخصیت و کاراکتر مادر با بازی لعیا زنگنه ندارد و قصه به شکل دیگری از نگاه یک پدر در جریان دیگری اتفاق می افتد. «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی در ابتدا قرار بود در ماه مبارک رمضان روی آنتن برود و روایتگر زندگی حامد تهرانی پسر جوانی بود که اتفاقاتی سرنوشت ساز برایش رخ می دهد.


واکنش‌ها به صحبت‌های جنجالی تهیه کننده سریال پدر درباره ریحانه پارسا


ریحانه پارسا نیز در اینستاگرامش نوشت:

من دستِ شمارو ميبوسم 
من تا ابد مديون اعتماد اين دو عزيزم 
من،
ريحانه پارسا دختري كه از الان تا هميشه اگر كسي ميشناستش به واسطه ي سريال پدر هست( اين رو هيچ وقت يادش نميره)از همين پست ميگم اگر اين روزها عكسي ديده شده كه فرقِ زيادي با تصويرِ اين ماه هاي اخير داره بي هيچ جبهه گيري خاصي و موضع داشتن بوده و هست 
صرفا توجيهي است كه ريحانه هيچ شباهت(ظاهري)به ليلاي ديده شده نداره!

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

به نقل از روابط عمومی سریال «پدر»، حامد عنقا در این زمینه اعلام کرد: خوشبختانه سریال «پدر» با پخش از شبکه دو سیما در بازه زمانی 25 تیر تا 7 شهریور خیلی زود به یکی از پرمخاطب ترین سریالهای تلویزیون تبدیل شد و استقبال بسیاری از آن شکل گرفت که این موضوع باعث خرسندی تیم سازنده و به طبع آن مدیران رسانه ملی شد. پیرو همین استقبال مدیران شبکه دو سیما به ما پیشنهاد داده اند ادامه پدر با محوریت نقش پدر در جامعه امروز ایرانی ساخته شود و ما هم برای نگارش و آماده کردن مقدمات ساخت فصل دوم آمادگی داریم.

نظرهای منتشرشده