ابرقهرمانان نمی میرند؟!/نگاهی به انتقام جویان ۴ (۲۰۱۹)

کدام ابرقهرمان ها در «انتقام جویان ۴ (2019)» باز خواهند گشت؟

ابرقهرمانان نمی میرند؟!/نگاهی به انتقام جویان ۴ (۲۰۱۹)

***خطر لو رفتن داستان برای کسانی که «انتقام جویان: جنگ ابدیت» را ندیدند

اختصاصی سلام سینما-در «انتقام جویان: جنگ ابدیت» که ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ اکران شد، شاهد مرگ ابرقهرمان های محبوبمان بودیم. «انتقام جویان: جنگ ابدیت» پایان شگفت انگیزی داشت. مارول با یک رویه جدید تمام طرفداران را شوکه کرد. یعنی معرفی یک شخصیت شرور که در نهایت پیروز میدان می شود. در واقع در بیشتر فیلم ها (چه بر اساس کامیک باشند یا نه) در انتها شخصیت شرور مغلوب می شود و کمی خلاف عادت است که به اهدافش برسد. با این حال «تانوس» تمام سنگ ها را جمع آوری کرد و با یک بشکن زدن نصف جمعیت دنیا از جمله بعضی ابرقهرمان های محبوب مردم را از بین برد و پیروز شد.

اکنون هر کس که با دیدن پایان جنگ ابدیت آشفته حال شده می تواند یک نفس آسوده بکشد. در دنیای کامیک افراد موقتی می میرند. با اینکه شخصیت های مرد عنکبوتی و پلنگ سیاه درست در جلو چشمان شما تبدیل به خاکستر شدند، اخبار حاکی از آن هستند که «تام هالند» در مرحله فیلمبرداری «مرد عنکبوتی: دور از خانه» است و «پلنگ سیاه ۲» هم در حال ساخت است. پس ابرقهرمان ها قرار است به نحوی زنده شوند. یک احتمال جالب «تئوری ۶ نفر» است که مبتنی بر زنده ماندن شخصیت های اصلی انتقام جویان است و اینکه آنها به نحوی زمان را مدیریت کنند و پیروز شوند.

انتقام جویان

تئوری دیگر حول شخصیت «مرد مورچه ای» است که می تواند به قلمرو کوانتومی که زمان و مکان در آن معنا ندارد وارد شود و به این صورت می تواند شانس خود را در مقابله با «تانوس» امتحان کند.

مرد مورچه ای

چهارمین قسمت انتقام جویان قرار است سال ۲۰۱۹ در گیشه غوغا کند. تا کنون حضور چند شخصیت اصلی که در قسمت قبل از بین رفته بودند تصویب شده است. ابرقهرمانان «انتقام جویان۴» عبارتند از:

مرد مورچه ای

مرد مورچه ای

در جنگ بی نهایت حضور نداشت چون درگیر مسائل خانوادگی بود، چون مرگ او را ندیدیم پس احتمالا یکی از شخصیت هایی که برمی گردد او است.


پلنگ سیاه

پلنگ سیاه 

یکی از شخصیت هایی که به طرز باورنکردنی در جنگ بینهایت از بین رفت. اما از آنجا که فیلم اول «پلنگ سیاه» با فروش میلیارد دلاری گیشه را در دست گرفت و یک فیلم دیگر در راه دارد باید خیالمان راحت باشد که پادشاه واکاندا راهی برای برگشتش پیدا می کند.


بیوه سیاه

بیوه سیاه

او از معدود شخصیه هایی بود که از جنگ بینهایت جان سالم به در برد پس باید منتظر حضورش باشیم. همچنین در جنگ بی نهایت حضورش به قدری که طرفداران او را راضی کند پررنگ نبود بنابراین انتظار می رود نقشی کلیدی داشته باشد.


کاپیتان آمریکا

کاپیتان آمریکا

 کاپیتان را با ظاهر و لباس جدیدی در جنگ بی نهایت دیدیم اما ظاهرا او قرار است در قسمت جدید با لباس قدیمی اش نشان داده شود. سوالی که پیش می آید این است که آیا کاپیتان قرار است در زمان سفر کند؟ آیا دلیل اینکه بیوه سیاه موهایش را بلوند کرده این است؟


کاپیتان مارول در جنگ بینهایت

کاپیتان مارول

 هنوز رسما با این شخصیت آشنا نشدید و باید تا مارس ۲۰۱۹ منتظر بمانید. این احتمال وجود دارد که او ناجی زمین در جنگ بینهایت باشد.


فالکون

فالکون

 با اینکه در جنگ بینهایت شاهد مرگ او بودید اما تصویر از «آنتونی مکی» به تازگی منتشر شده که نشان می دهد در انتقام جویان ۴ حضور دارد.


گومورا

گومورا

 در فیلم قبلی شاهد مرگ تراژیک او بودید. «تانوس» او را قربانی کرد تا «سنگ روح» را به دست بیاورد. اما «زوئی سالدونا» بازیگر این نقش در مصاحبه ای گفت: «این رفتن یک خداحافظی نیست، یک به امید دیدار است.» البته شاید حضورش در انتقام جویان ۴ به صورت یک فلش بک باشد یا یک خاطره در ذهن تانوس. به هر حال او را دوباره خواهیم دید.


شاهین چشم در انتقام جویان ۴

شاهین چشم

 او در جنگ بینهایت حضور نداشت چون بعد از وقایع «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» مثل مرد مورچه ای در حبس خانگی بود و البته می خواست از گروه جدا شود و وقت بیشتری را با خانواده اش بگذراند. با این حال «جرمی رنر» گفت در انتقام جویان ۴ حضور خواهد داشت و البته قرار است نقشی کلیدی داشته باشد.


هالک

هالک

این شخصیت را با بازی «مارک رافالو» در جنگ ابدیت دیدید و سراسر فیلم شاهد تقلای او برای تبدیل شدن به هالک بودید او احتمالا در انتقام جویان ۴ قدرتش را باز خواهد یافت.


مرد آهنی

مرد آهنی

 از عکس هایی که «رابرت داونی جونیور» در فضای مجازی منتشر کرده مشخص است که در فیلم انتقام جویان ۴ حضور دارد.


مانتیس

مانتیس

 او هم در جنگ ابدیت مثل خیلی ها از بین رفت اما با انتشار عکسی که از تست گریمش در فضای مجازی منتشر کردیم می توانیم مطمئن باشیم که در قسمت بعدی حضور دارد.


نیبولا

نبیولا

او احتمالا پر از خشم و برای انتقام گرفتن بازخواهد گشت و باید منتظر رویارویی او با تانوس باشیم.


جادوگر سرخ

جادوگر سرخ

 او در واقع ۲ بار شاهد کشته شدن «ویژن» بود و بعد از انتشار عکسش هنگام تست گریم میتوانیم نتیجه بگیریم او هم در سری چهارم حضور دارد. ضمن اینکه هیچ کس به اندازه‌ی او تشنه‌ی انتقام نیست.


مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی

از بین رفتن او خیلی ظالمانه بود اما با دیدن ودیویی که در اینستاگرامش منتشر کرد حالا می دانیم او هم در قسمت چهارم بازی می کند.


ثور

ثور

در جنگ بی نهایت دیدید که او دوباره قدرتش را بدست آورد پس باید جایی از آن استفاده کند. با توجه به اینکه او هم از «ثور: راگناروک» با چهره‌ی جدیدی ظاهر شده و تصاویر او از قسمت ۴ با چهره قدیمش است احتمالا او هم در فلش بک ها حضور دارد.


ویژن در جنگ بی نهایت۴

ویژن

 او در جنگ بینهایت سرنوشت تلخی برایش رقم خورد. نه ۱ بار بلکه ۲ بار توسط تانوس کشته شد و سنگ ویژن از سرش جدا شد. اما با دیدن تصاویر جدید او می توان احتمال حضورش در قسمت ۴ را بیشتر در نظر گرفت.


وارماشین

وارماشین

 او از بازماندگان جنگ ابدیت است و «جاش برولین» و «گوئیت پالترو» گفتند در قسمت ۴ در سکانسی با او همبازی هستند.


زنبورک

زنبورک

 هنوز حضورش کاملا قطعی نشده اما به گفته‌ی خودش احتمالا نقش کوتاهی در قسمت ۴ ایفا خواهد کرد.


سرباز زمستان

سرباز زمستان

در جنگ ابدیت شاهد مرگ غم انگیز او بودید اما نگران نباشید چون حضورش در قسمت ۴ قطعی شده است.

 

منبع: لوپر


زهرا توللیزهرا توللی

تولید محتوا، مترجم، ویراستار

نظرهای منتشر شده

۴ سال پیش

۲۷ مرداد ۱۳۹۷

مطلب هیجان انگیزی بود. تنها راه برگشت این‌ها استفاده از سنگ زمان هست.
پاسخ
گزارش تخلف

۴ سال پیش

۱۷ مرداد ۱۳۹۷

دکتر استرنج چی ؟ :(
پاسخ
گزارش تخلف

۴ سال پیش

۱۶ مرداد ۱۳۹۷

البته باید خاطر نشان شد که ساخت و اکران فیلم هایی همچون ((مرد عنکبوتی : درو از خانه)) و ((پلنگ سیاه 2)) نمی تواند دلیل قطعی برای حضور این دو شخصیت در سری جدید انتقام جویان باشد چرا که پیش از این هم شاهد چنین اتفاقاتی بوده ایم و احتمال دارد دنباله فیلم های مرد عنکبوتی و پلنگ سیاه روایت دیگری از این دو شخصیت در زمانی متفاوت و پیش از پیوستن آنها به انتقام جویان در مبارزه با تانوس در ((انتقام جویان : جنگ ابدیت)) باشد.همان بن بستی که در مردان ایکس اتفاق افتاد اما سازندگان و نویسندگان با تغییر تاریخ و بازگشت به دوران جوانی شخصیت ها روایت های دیگری را رقم زدند (به طور مثال مرگ پرفسور ایکس در یکی از قسمت ها و حضور پرفسور ایکس جوان در بخش های بعدی)
پاسخ
گزارش تخلف

پربازدیدترین خبرهای روز