ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اکبر عبدی بازیگر جدید «تورنادو»/ فیلمی برای کودک و نوجوان

۲ سال پیش
آغاز فیلمبرداری از پس فردا/ اکبر عبدی به «تورنادو» پیوست.

به گزارش سلام سینما فیلم سینمایی «تورنادو» به نویسندگی و کارگردانی سیدجواد هاشمی در حال حاضر در آخرین مراحل پیش تولید قرار دارد و ظرف یکی- دو روز آتی نیز مقابل دوربین خواهد رفت.
گروه تولید این فیلم به تازگی با اکبر عبدی برای حضور در این پروژه سینمایی به توافق نهایی رسیده‌اند. با توجه به درگیری این روزهای اکبر عبدی در تاک شوی تلویزیونی «عبدی شو»، گروه گریم «تورنادو» برای طراحی قالب چهره این بازیگر به اجبار به سر صحنه این برنامه رفته‌اند.
ارسلان قاسمی و وحید نفر، به همراه هنرمندان نوجوان: راستین عزیزپورامیررضا احمدینگار نافذمحمدمهدی ایرانی، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در «تورنادو» قطعی شده است.
گروه تولید این فیلم هم اکنون مشغول مذاکره با چندین چهره سرشناس هستند و قرار است در زمان آغاز فیلمبرداری نیز چند بازیگر دیگر به پروژه اضافه شوند.
دکورهای این فیلم که ساخت آن از سه ماه گذشته آغاز شده در حال حاضر رو به اتمام است. یکی از دکورهای اصلی این فیلم یک سفینه است که هم‌اکنون ساخت آن در ۱۱ کیلومتری شهر تهران و در سوله‌ای در پارس الکتریک بزودی به پایان می‌رسد. ضمن اینکه با توجه به نیاز فیلمنامه به ویژوآل افکت، این مرحله از فیلم نیز در حال انجام است.
فیلمبرداری این پروژه سینمایی در تهران، شمال کشور و اطراف قم انجام می‌شود و تمامی لوکیشن‌ها نیز انتخاب شده است. به احتمال فراوان اولین نمایش این فیلم نیز در جشنواره سی و هفتم فجر خواهد بود.
«تورنادو» با مضمون کودک و نوجوان داستان پرفسوری را روایت می‌کند که موفق به ساخت یک رستوران شده است. رستورانی که در نهایت به یک سفینه تبدیل می‌شود. حال با ورود چهار نوجوان به قصه و با شیطنت آنان، این سفینه مقداری زودتر از موعد به پرواز درمی‌آید. سفینه در نهایت به فضا رفته و در یک سرزمین ناشناخته فرود می‌آید... .

نظرهای منتشرشده