ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پوستر فیلم سینمایی مواجهه رونمایی شد/ اکران افتتاحیه2 مرداد

یک سال پیش
در آستانه اکران افتتاحیه فیلم سینمایی مواجهه به کار گردانی سعید ابراهیمی فر،اولین پوستر رسمی این فیلم رونمایی شد.

به گزارش سلام سینما فیلم سینمایی مواجهه ساخته سعید ابراهیمی فر بعد از 14 سال قرار است در گروه هنر و تجربه اکران شود و در آستانه اکران این فیلم اولین پوستر رسمی که توسط آرمان کوچکی طراحی شده رونمایی و منتشر شد.
همچنین اولین اکران  رسمی و افتتاحیه فیلم نیز با حضور عوامل فیلم، سینماگران و اهالی رسانه روزسه شنبه 2 مرداد ساعت 19 در موزه سینما برگزار می شود.
فیلم سینمایی مواجهه به کارگردانی و نویسندگی سعید ابراهیمی‌فر و تهیه کنندگی ایرج تقی‌پور سال 1383 ساخته شده است و تنها نمایش آن در بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال 84 بود و مدت 14 سال اجازه نمایش نداشت.
در فیلم «مواجهه» حمیدرضا پگاهمریم مقدمنیوشا ضیغمیستاره اسکندریآرش آصفیقربان نجفیپانته آ پناهی هاحمید مهین دوستهوتن مکریارسلان عبدالهیتینا چرخچیان,هادی میرزایی و اردشیر کاظمی حضور دارند 
در خلاصه داستان این فیلم امده است: اشياء بيشتر از مردم دوام مي آورند. دو چاقو پس از نزديك به يكصد سال بار ديگر با هم مواجهه مي كنند. كسي چه مي داند، شايد اين مواجهه باز هم ادامه يابد، شايد هم اين قصه همين جا خاتمه يابد.
عوامل فیلم سینمایی مواجهه عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: سعید ابراهیمی‌فر،تهیه‌کننده: ایرج تقی‌پور ،سرمایه‌گذار: عادل یراقی ،مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، تدوین: عادل یراقی، طراح صحنه و لباس: شیوا رشیدیان، صدابردار: مهران ملکوتی ، موسیقی : سعید شهرام،دستیار اول کارگردان: محسن شریفی ، عکاس: مریم مقدم،علی اتحاد، مشاور رسانه ای : علی زادمهر

نظرهای منتشرشده