ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اکران و نقد "در وجه حامل" در فرهنگسرای ارسباران

۲ سال پیش
"در وجه حامل" در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می شود

به گزارش سلام سینما فیلم سینمایی «در وجه حامل» به کارگردانی بهمن کامیار یکشنبه 10 تیر ماه 1397 ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده شده و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می‌شود.
به نقل از باشگاه فیلم تهران، در وجه حامل روایتگر زندگی زنی به نام مهری است که ناخواسته درگیر ماجرایی مجهول می شود و در پی حل آن است.
بهمن کامیار نویسنده و کارگردان، محمدرضا غفاری بازیگر، رویا جاویدنیا بازیگر، کورش جاهد کارشناس سینما و جمعی دیگر از بازیگران و عوامل فیلم ، مهمانان چهارصد و هفتاد و دومین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.‌
ژاله صامتیمحمدرضا غفاریاحسان امانیرویا جاویدنیامعصومه رحمانیبابک بهشادایرج سنجریجواد زیتونیبیژن افشارمیثاق جمشیدیمژده داییرعنا آزادی ور,محسن کیاییپاوان افسروحید منافیمهدی میریاکبر مددی مهرغلام حسین عباسی,مهران آتش زایفرزاد سیناشهرزاد بخشیمهران فراهانیفاطمه باباییرضوان جعفری,حمیدرضا خسرویون بازیگران این فیلم هستند.
علاقمندان برای حضور دراین نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه و یا با شماره‌های 20- 22872818 تماس بگیرند.

نظرهای منتشرشده