ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

رونمایی از تیزر و پوستر مسابقه «13 شمالی»/ به زودی در شبکه نمایش خانگی

۲ سال پیش
تیزر و پوستر فیلم مجموعه مسابقه «13 شمالی» رونمایی شد.

به گزارش سلام سینما فیلم مسابقه «13 شمالی» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی رضا چاپلقی از دوشنبه، 4 تیرماه در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود. تصویر دنیای هنر، پخش این فیلم را برعهده دارد و هر دوشنبه این مجموعه پخش خواهد شد.

این فیلم مسابقه بین دو گروه از بازیگران چهره مرد و زن است که در گروه آقایان کامبیز دیربازامیرحسین آرمانهادی کاظمی و محمدرضا هدایتی و در گروه خانم ها، لیلا اوتادیسحر قریشیسمانه پاکدل و بهاره افشاری حضور دارند. این دو گروه با داوری حمید گودرزی در جنگل های بهشهر و نوشهر به رقابت می‌پردازند. این دو تیم در طی 10 روز با یکدیگر رقابت داشتند و در هر روز یک دور از مسابقات برگزار می شد. تیم بازنده باید برای دور بعد، یک نفر را از بین خودشان حذف می کرد تا به همین شکل تیم ها به مرحله نهایی برسند.

دانلود قانونی این فیلم مسابقه به زودی در سایت سلام سینما قرار می گیرد.

بازی های طراحی شده در این مسابقه هر آیتم آن مبتنی بر فرهنگ بومی کشورمان بوده و بسیاری از آنها برگرفته از محتوای شاهنامه است و سعی شده از همان نمادها و نشانه های منطقه بهشهر به عنوان محل فیلمبرداری مجموعه، بهره گرفته شود.

حمید گودرزی که داوری مسابقات این مجموعه را بر عهده داشت، گفت: در این مجموعه به طور کاملا واقعی شاهد یک مسابقه بودیم. در روزهای اول شرکت کنندگان با احترام و کمک بیشتر با هم مسابقه می دادند اما هرچه پیش رفتیم، رقابت های جدی تر شکل گرفت.

کامبیز دیرباز درباره تجربه خود در مجموعه سیزده شمالی گفت: این گونه کارها باید کاملا جدی و واقعی و به دور از شوخی باشد تا مخاطب از تماشای این مسابقات لذت ببرد و این مجموعه و فصل های بعدی آن مورد استقبال مردم قرار گیرد. به همین دلیل سعی کردیم با وجود تفاوت هایی که در بین خانم ها و آقایان هست و نمی تواند رقابت برابری باشد، مسابقه را جدی بگیریم و تمام تلاش خود را برای بردن در مسابقه داشته باشیم.
محمدرضا هدایتی نیز در مراسم رونمایی از این مجموعه گفت: مجموعه  «سیزده شمالی» پروژه بسیار سنگینی بود که آن را می توان در مقایسه با ساخت فیلم های سینمایی، بزرگ تر دانست. بسیار از این رقابت ها لذت بردم و تجربه جدیدی بود که قبلا مانند آن را نداشتم.

نظرهای منتشرشده