ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تهمینه میلانی با انتقاد از طرح پرداخت یارانه در دولت احمدی‌نژاد: یارانه نقدی در زیرساخت‌های اقتصادی هزینه شود

۷ سال پیش
تهمینه میلانی کارگردان فیلم‌های سینمایی کشور با انتقاد از شیوه کنونی پرداخت یارانه، خواست دولتمردان با پس‌انداز کردن این مبالغ، زیر ساخت‌های اقتصادی موجود در کشور را بهبود بخشند.

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، تهمینه میلانی از مسئولین درخواست کرد تا با هزینه‌کردن یارانه نقدی در زیرساخت‌های اقتصادی موانع موجود در بهبود وضعیت اقتصاد کشور را برطرف کنند.

 

این کارگردان سینمای ایران در رابطه با دریافت یارانه نقدی ضمن حمایت از کمپین «نه به یارانه» به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: بنده و خانواده‌ام از ابتدا هیچ‌گونه یارانه‌ای دریافت نکرده‌ایم.

 

وی که در حال ساخت دومین قسمت از فیلم سینمایی «آتش بس» است در ادامه افزود: در حال حاضر نیز علاقه‌ای به ثبت‌نام و دریافت یارانه در این مرحله ندارم و این کار را نیز انجام نخواهم داد.

 

میلانی با انتقاد از طرح پرداخت یارانه در دولت احمدی‌نژاد گفت: از ابتدا با اجرای این طرح و پرداخت یارانه از سمت دولت به مردم موافق نبوده‌ام و با ترویج کم کاری و تن پروری در جامعه بسیار مخالف هستم.

 

این کارگردان حوزه اجتماعی با اشاره اینکه، بنده اقتصاددان نیستم و از راهکارهای درست در این زمینه به خوبی آگاهی ندارم گفت: اما توصیه من بر این اساس است که، در حال حاضر یارانه‌ها آنهم به این شکل پرداخت نشود و در عوض دولتمردان با پس‌انداز کردن این مبالغ، زیر ساخت‌های اقتصادی موجود در کشور را بهبود بخشند.

 

نظرهای منتشرشده