تغییر شکل عجیب ۱۰ بازیگر برای ایفای نقش در فیلم

رژیم های چاقی با وعده های بسیار زیاد و حجیم و یا رژیم های لاغری طاقت فرسا، گریم های سنگین و زمان بر و تغییرات ظاهری خارج از تصور. اینها بخش از سختی هایی است که هنرپیشه ها برای بازی در بعضی از نقش های خود به جان می خرند.

تغییر شکل عجیب ۱۰ بازیگر برای ایفای نقش در فیلم

اختصاصی سلام سینما-رژیم های چاقی با وعده های بسیار زیاد و حجیم و یا رژیم های لاغری طاقت فرسا، گریم های سنگین و زمان بر و تغییرات ظاهری خارج از تصور. اینها بخش از سختی هایی است که هنرپیشه ها برای بازی در بعضی از نقش های خود به جان می خرند. تصاویر زیر خود گویای ماجرا هستند.

charlizetheroneشارلیز ترون برای بازی در فیلم «هیولا2003» مقدار زیادی وزن اضافه کرد و گریمی سنگین با آرایشی نامتعارف و دندان هایی خراب و زشت داشت. او برای بازی در این نقش برنده جایزه اسکار شد.

 

chritianbaleکریستین بیل برای بازی در فیلم «تعمیرکار2004» حدود28 کیلوگرم وزن کم کرد. طبق گفته خودش حتی توانایی راه رفتن هم نداشته است.

 

EdwardNortonادوارد نورتون که در فیلم «تاریخ مجهول آمریکا1998» با چهره‌ای کاملا جدی ظاهر شد.

 

GaryOldmanگری اولدمن در فیلم «تاریک ترین ساعت2017» . او در مورد گریم این نقش گفت: «تا جایی جزئیات گریم را اضافه کردیم که چیزی از من باقی نماند.»

 

JakeGyllenhaalجیک جیلنهال در فیلم «چپ دست2015». او در مورد تغییراتش در این نقش گفت: «روزی 2000 بار پرس سینه و 4 کیلومتر دویدن از من شخص جدیدی ساخت. در ابتدا درون رینگ بکس مثل احمق ها رفتار می کردم اما طی 5 ماه بکس یاد گرفتم.»

 

JaredLetoجرد لتو برای بازی در فیلم «باشگاه خریداران دالاس2013» حدود 18 کیلوگرم وزن کم کرد. لتو می گوید: «این تغییر وزن مرا آسیب پذیر کرد و بر رفتار من تاثیر زیادی داشت.»

 

JohnnyDeppجانی دپ در فیلم «عشای شیطانی2015». هرچند این گریم بعد از گریم های عجیب او در نقش های «ادوارد دست قیچی»، «کلاه دوز دیوانه» و «سویینی تاد» چندان چشمگیر نبود.

 

MatthewMcConaugheyمتیو مک کانهی برای بازی در فیلم «باشگاه خریداران دالاس» حدود 21 کیلوگرم وزن کم کرد.

 

RobertDowneyJrرابرت داونی جونیور در فیلم «تندر استوایی2008» نقش یک سیاه پوست را بازی کرد و برای این نقش نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

 

TomCruiseتام کروز در فیلم «تندر استوایی2008». در یک حرکت هوشمندانه وقتی همه توجه ها به سوی «رابرت داونی جونیور» بود کارگردان با تغییر چهره‌ای شگفت انگیز تام کروز را وارد بازی کرد. 

منبع: rottentomatoes

تولید محتوا، مترجم، ویراستار

نظرهای منتشر شده

۴ سال پیش

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

خیلی جالب بود،ممنون سلام سینما. از این مدل خبرا بیشتر بذارید.
پاسخ
گزارش تخلف

۴ سال پیش

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

خیلی خبر جالبی بود. این فیلم‌ها رو فقط به خاطر این گریم‌ها باید دید.
پاسخ
گزارش تخلف

پربازدیدترین خبرهای روز