ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

هومن سیدی از فیلم «شبی که ماه کامل شد» جدا شد

یک سال پیش
هومن سیدی از فیلم «شبی که ماه کامل شد» به دلیل مشکلات شخصی غیر مترقبه جدا شد/ آرزوی موفقیت هومن سیدی برای فیلم نرگس آبیار و هوتن شکیبا

به گزارش سلام سینما هومن سیدی با انتشار متنی، از عدم حضور در فیلم «شبی که ماه کامل شد»  به کارگردانی نرگس آبیار به دلیل مشکلات شخصی غیرمترقبه خبر داد و برای هوتن شکیبا و سایر عامل پروژه، آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش روابط عمومی «شبی که ماه کامل شد»، با انصراف هومن سیدی از حضور در این فیلم، هوتن شکیبا به عنوان یکی از درخشان‌ترین بازیگران تئاتر، تلویزیون و سینما به پروژه‌ی جدید موسسه تصویر گسترپاسارگاد به تهیه‌‌کنندگی محمدحسین قاسمی اضافه شده است.
 
هومن سیدی در متنی که در اینستاگرامش منتشر کرده است، ضمن ابراز تاسف از عدم عضور در فیلم جدید نرگس آبیار، برای هوتن شکیبا آرزوی موفقیت کرده است.

در متن هومن سیدی آمده است: 

متاسفانه با همه عشق و احترامی که برای تیم فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» قائلم ،اما به دلیل مشکلات شخصی غیر مترقبه ای که برایم ایجاد شد ،ناگزیر به انصراف شدم.
کم سعادتی و بدشانسی بنده باعث شد تا همکاریم با نرگس آبیار نازنین و محمد قاسمی درجه یک و تیم بازیگری عالی و پشت صحنه ای حرفه ای را از دست بدهم.
در این سال جدید آرزوی بهترین ها رو برای تیم سازنده دارم و مطمئنم که یکی از بهترین فیلم های سال آینده در راه است مخصوصا هوتن شکیبا عزیز که انصافا بهترین جایگزین برای اون نقش.
همتون بدرخشید.

دوستدار شما، هومن سیدی»

نظرهای منتشرشده