ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اکبر عبدی: از مردم می‌خواهم همیشه راستش را بگویند / بعضی با اینکه در درست بودنش تردید دارند، می‌گویند ده‌نمکی از پشت بام دانشجو پرت کرده

۸ سال پیش

به گزارش سلام سینما، اکبر عبدی در گفت و گو با خبرگزار مهر گفت: خواسته‌ام از مردم این است که سعی کنند راستگو باشند حتی اگر برخی مواقع این راستگو بودن به ضررشان تمام شود.


عبدی با اشاره به برخی منتقدان سینما که بدون تماشای فیلم آن را نقد می‌کنند، گفت: منتقدی فیلمی را نقد می‌کند در حالیکه فیلم را ندیده است ولی راستگو نیست که بگوید فیلم را ندیده‌ام پس نمی‌توانم نقدش کنم. او حاضر است دروغ بگوید و فیلم را نقد کند.

 با برخی افراد که صحبت می‌کنم به من می‌گویند مسعود ده نمکی از پشت‌بام دانشجو به پایین پرت کرده است اما وقتی از آن‌ها می‌پرسم شما با چشم خودتان این اتفاق را دیده‌اید پاسخ‌شان این است که در سایت‌ها این حرف‌ها را نوشته‌اند و خودشان این اتفاق را ندیده‌اند و در واقعیت داشتنش تردید می‌کنند ولی باز هم آن را به زبان می‌آورند.


 در اینترنت عکس دخترم را در کنار عکس جوانی گذاشته‌اند و زیر آن نوشته‌اند «دختر اکبر عبدی به همراه دامادش». از طرف دیگر چند نفر در فیس‌بوک به جای من صفحه باز کرده‌اند و با مردم صحبت می‌کنند و مردم هم فکر می‌کنند که با اکبر عبدی صحبت می‌کنند.


در آن زمان از طریق اینترنت و در روز 4 اردیبهشت‌ماه گفته بودند که این روز، روز تولد من است و علاقه‌مندان روز تولدم را تبریک بگویند و از طرف دیگر برای زنده ماندنم هم دعا کنند چون حالم خیلی وخیم است. اول اینکه روز تولد من 4 اردیبهشت‌ماه نیست و دوم اینکه در آن زمان شانس آوردم مادرم کنارم بود وگرنه با شنیدن این خبر معلوم نبود چه اتفاقی برایش می‌افتاد.

48 ساعت زندگی من به خاطر این شایعه مختل شده بود و از شهرستان اقوام و آشنایان به تهران آمده بودند تا ببینند وضعیت جسمی من چطور است. این شایعه همه را نگران کرده بود و من نمی‌دانم چرا برخی افراد حاضر هستند با دروغ گفتن و شایعه‌پراکنی زندگی هنرمندان را مختل کنند

نظرهای منتشرشده

داوود
۸ سال پیش
پرتاب کردن دانشجو را نمیدونم اما حمله [...] به تجمعات دانشجوها و جلسات سروش و ... اظهر من الشمس است و عالم و آدم میدونن. مقاله های بدتر از چماقش را در روزنامه اش فراموش نکردیم. جالبه که اصلا اظهار پشیمونی هم نکرده و گفته سینما ادامه کار قبلی منه!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ