ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

رضا رشیدپور چه دروغی در مراسم اختتامیه جشنواره گفت؟!

یک سال پیش
فرشته طائر پور در یادداشتی فاصله خود با سایر داوران را به علت رعایت خطوط قرمز تلویزیون عنوان کرد.

به گزارش سلام سینما، رضا رشیدپور در حین اجرای مراسم اختتامیه اعلام کرد خانم فرشته طائر پور به علت سرماخوردگی  با فاصله زیاد از آقایان ایستاده است. هر چند روبوسی ها خانم طائر پور با بازیگران زن در همان زمان اجرا یک پارادوکس از رفتار خانم طائر پور برای بینندگان بود اما این داور جشنواره امروز در یادداشتی علت فاصله زیاد با آقایان داور جشنواره را خطوط قرمز تلویزیون اعلام کرد. وی در یادداشتش به این نکته اشاره کرد که به رضا رشیدپور علت فاصله زیاد با سایر داوران را هم توضیح داده بود.

فرشته طائر پور در یادداشت خود نوشت:

« چرا علیرغم سرما خوردگی، خانم‌های برنده جایزه را بوسیدم؟
چرا با فاصله از بقیه داوران روی سن ایستادم؟
کسالت من از نوع مُسری نبود. از وقتی آلودگی هوا بیشتر شده، گاهی گرفتار حمله‌های سرفه میشوم.
اگر بیماری من مسری بود، دختر خودم را همان دیشب -مثل همیشه- چندین بار نمی‌بوسیدم.
خانم‌های برنده جایزه را هم به استناد تصاویر موجود، جوری بوسیدم که هیچ تماسی جز با نیمه عقبی روسری شان نداشته باشم. امیدوارم به دلایل دیگر سرما نخورند و به حساب من گذاشته نشود. 

* همان ابتدای برنامه به آقای رشیدپور گفتم و خواهش کردم اعلام کند که چون تلویزیون معمولا تصویر مرا در مراسم حذف میکند، اگر به توصیه مسئولان مراسم بروم درست وسط شش داور دیگر بایستم، در پخش تصاویر آنها هم مشکل ایجاد می‌شود. 

ایشان به احترام آبروی تلویزیون نگفتند (امیدوارم مسئولان تلویزیون قدر آبروداری ایشان را بداند). تنها چاره این بود که خودم خط قرمزهای!!! تلویزیون را مراعات کنم و جدا از بقیه بایستم تا حذفم بی دردسرتر باشد و به داوران دیگر لطمه نزند.
برخی سایت‌ها نوشته‌اند که من چون با سایر داوران در طول داوری مشکل داشته‌ام و آنها را قبول نداشته‌ام جدا ایستاده‌ام. چگونه ممکن است همکاران سی و چند ساله خودم را قبول نداشته باشم؟! 
در جمع داوران امسال تنها آقای خجسته بودند که از قبل ایشان را نمیشناختم و به یمن این تجربه با ایشان آشنا شدم و خدمتشان ارادت پیدا کرده‌ام.»

نظرهای منتشرشده

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi