ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

توضیح درباره انتخاب بهترین فیلم از نگاه کاربران سلام سینما

۳ ماه پیش
علی رغم تلاش ها برای دستکاری رتبه بندی فیلم های جشنواره فیلم فجر در سایت سلام سینما، تمامی آرای تقلبی از آرای کاربران سایت حذف گردید.

به گزارش سلام سینما، امسال هم همانند سال های گذشته از بخش رای به فیلم های جشنواره فیلم فجر با استقبال بسیار خوب کاربران سلام سینما روبه رو شد. اما متاسفانه عوامل چند فیلم محدود در این روزها با ساخت یوزرهای جعلی و رای ها جعلی سعی در پایین اوردن برخی فیلم ها و بالا بردن برخی فیلم ها داشته اند. با دقت و درایت تیم فنی سلام سینما تمامی آرای مردمی در طول جشنواره درحال اعتبار سنجی می باشد و آرای جعلی از سایت حذف می گردند.

سه فیلم اول رتبه بندی کاربران سایت سلام سینما تا پایان روز بیست و یک بهمن به شرح زیر می باشد:

1. مغزهای کوچک زنگ زده  7.61

2. تنگه ابوقریب  7.36

3. به وقت شام 6.90

با گذشت چند روز پس از جشنواره فیلم فجر و بستن امکان دادن ستاره به فیلم ها و پس از اعتبار سنجی صحت آرا، نتیجه نهایی به اطلاع کاربران محترم خواهد رسید.

همچنین امسال در کنار ستاره های کاربران سایت یک نظر سنجی با همکاری حوزه هنری انجام دادیم با توجه به اینکه این نظرسنجی یک سوال در ارتباط با فیلم دارد. آرای کاربران که درنظر سنجی مشارکت کردند از سطح اطمینان و سلامت  بسیار بالا برخوردار می باشد. این نتایج همراه با نتایج میدانی که توسط حوزه هنری در محیط سینماها انجام شده است اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرهای منتشرشده


کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ میباشد

درج مطالب با ذکر منبع مجاز می‌باشد

Copyright © 2017 All rights reserved

logo-samandehi