ساخت موسیقی «بمب؛یک عاشقانه» توسط «النی کاریندرو» بانوی موسیقی یونان

موسیقی فیلم بمب را «النی کاریندرو» بانوی موسیقی یونان، می سازد/النی کاریندرو: این فیلم برداشت مردم دنیا را نسبت به ⁧ ایران ⁩ تغییر خواهد داد.

ساخت موسیقی «بمب؛یک عاشقانه» توسط «النی کاریندرو» بانوی موسیقی یونان

به گزارش سلام سینما «النی کاریندرو» بانوی موسیقی یونان، بعد از همکاری بابزرگان سینمای جهان ، موسیقی «بمب،یک عاشقانه» پیمان معادی راساخت .  فیلم «بمب؛یک عاشقانه» دومین ساخته بلند پیمان معادی بعد از «برف روی کاج‌ها» است که علاوه بر کارگردانی، به عنوان بازیگر این فیلم هم جلوی دوربین رفته است. همچنین محمود کلاری علاوه بر مدیریت فیلمبرداری در یکی از نقش‌های فرعی فیلم بازی کرده است.

این آهنگساز بین‌المللی که برای اکثر آثار  برجسته«تئو آنجلوپولس» موسیقی ساخته با کارگردانان مطرحی چون «کریس مارکر»، «جولس داسین»، «ماگارت فن تروتا» و... نیز همکاری داشته است.

پیمان معادی درباره دلیل انتخاب کاریندرو  می‌گوید: «ساخته‌های خانم النی فراتر از عرف موسیقی متن در سینما است و ذهن زیبا و درخشان او، روحی عمیق را از پهنای کلام موسیقی‌اش به فیلم منتقل می‌کند. او آهنگساز شگفت‌انگیزی است و علاوه بر ساخت موسیقی، حدود 18 فیلمنامه فیلم بلند، 13 نمایشنامه و 10 فیلمنامه سریال تلویزیونی، در کارنامه‌اش به چشم می‌خورد که نشان از چندوجهی بودن او دارد». 

 

متن نامه النی کاریندرو بعد از تماشای فیلم «بمب؛یک عاشقانه» پیمان معادی به این شرح است: «پیمان عزیز، با دیدن فیلمت عمیقا تحت‌تاثیر قرار گرفتم و هرچه می‌گذرد بیش از پیش دلبسته‌اش می‌شوم. ایده و متنت و حلقه‌های درهم تنیده‌ی داستانت، بی‌اندازه قوی و انسانی‌اند. زیبایی سکانس‌ها و حقیقتِ شرایط جغرافیای تو! و این ایده‌ی کلی عشق در زیر بمباران که چطور بر زندگی هرروزه‌ی آدم‌ها تاثیر می‌گذارد...! سکانس‌های فیلمت حیرت‌انگیزند، تک‌تک‌شان. و اوج آنها در آخرین صحنه‌ی بمباران با آن فیلمبرداری بی‌نظیر....
حتم دارم کشورت به تو خواهد بالید چرا که فیلمت برداشتِ مردم دنیا را از ایران تغییر و بسط خواهد داد. »

در این فیلم پیمان معادیلیلا حاتمیحبیب رضاییسیامک انصاریسیامک صفریبهادر مالکیرامین پورایمانمعصومه قاسمی‌پورصبا گرگین پورباران معادیشهروز آقایی پور,ارشیا عبداللهی,و نیوشا جهانی  جلوی دوربین رفته‌اند. تدوین آن را بهرام دهقانی انجام داده و طراحی صحنه و دکور به عهده محسن شاه‌ابراهیمی بوده. همچنین ایرج شهزادی صدابردار و صداگذار کار است و مهرداد میرکیانی در بخش طراحی گریم با معادی همکاری کرده است. 

 

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز