ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ معرفی شدند

۵ ماه پیش
نامزدهای نودمین جایزه اسکار ۲۰۱۸ صبح سه شنبه در بیست و چهار بخش اعلام شد و« شکل آب» با نامزدی در ۱۲ بخش پیشتاز اسکار ۲۰۱۸ شد.

به گزارش سلام سینما- نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ معرفی شدند که طی آن« شکل آب» با نامزدی در ۱۲ بخش پیشتاز اسکار ۲۰۱۸ شد.مراسم اسکار روز یکشنبه چهارم مارس برگزار خواهد شد. 

بهترین طراحی صحنه

بلید رانر 2049
دانکرک
دیو و دلبر
تاریک‌ترین ساعت
شکل آب

بهترین فیلمبرداری

بلید رانر 2049
تاریک‌ترین ساعت
دانکرک
شکل آب

گل آلود

بهترین طراحی لباس

دیو و دلبر
تاریک‌ترین ساعت
رشته خیال
ویکتوریا و عبدل

شکل آب

بهترین تدوین صوتی

بیبی راننده
بلید رانر 2049
دانکرک
جنگ ستارگان: آخرین جدای

شکل آب

بهترین صداگذاری

بیبی راننده
بلید رانر 2049
دانکرک

 جنگ ستارگان: آخرین جدای

شکل آب

بهترین موسیقی متن

دانکرک
رشته خیال
شکل آب
جنگ ستارگان: آخرین جدای
 سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

بهترین انیمیشن کوتاه

بسکتبال عزیز
فضای منفی
گاردن پارتی
قافیه‌های شورشی

بهترین جلوه‌های ویژه

بلید رانر 2049
جنگ ستارگان: آخرین جدای
جنگ سیاره میمون ها

نگهبانان کهکشان 2
کنگ: جزیره جمجه

بهترین تدوین

بیبی راننده
دانکرک
من، تونیا هستم
شکل آب
سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

بهترین چهره‌پردازی

تاریک‌ترین ساعت
 شگفت انگیز
ویکتوریا و عبدل

بهترین بازیگر مکمل زن

آلیسون جانی (من، تونیا هستم)
لوری میت کالف (لیدی برد)
مری جی. بلایژ (گل آلود)
اکتاویا اسپنسر(شکل آب)
لسلی منویل,(رشته خیال)

بهترین بازیگر مکمل مرد

ویلم دفو (پروژه فلوریدا)
سم راکول, (سه بیلبورد  خارج از از ابینگ، میزوری)
ریچارد جنکینز(شکل آب)
کریستوفر پلامر (تمام پول‌های دنیا)
وودی هارلسون(سه بیلبورد  خارج از ابینگ، میزوری)

بهترین فیلم خارجی

یک زن فوق العاده(شیلی)
توهین (لبنان)
بی‌عشق (روسیه)
مربع (سوئد)
در جسم و روح (مجارستان)

بهترین موسیقی ترانه

دیو و دلبر
کوکو
مرا به نام خودت صدا بزن
برترین شومن
مارشال

بهترین انیمیشن بلند

کوکو
نان‌آور
بچه رئیس
فردیناند
وینسنت دوست داشتنی

بهترین فیلمنامه اقتباسی

مرا به نام خودت صدا بزن
گل آلود
بازی مالی
هنرمند فاجعه
لوگان

بهترین فیلمنامه ارجینال

برو بیرون
لیدی برد
شکل آب
بیمار بزرگ
سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

بهترین بازیگر اصلی مرد

گری اولدمن (تاریک‌ترین ساعت)
دانیل دی-لوئیس (رشته خیال)
تیموتی شَلِمِی (مرا به نام خودت صدا بزن)
دنیل کالویا (برو بیرون)
دنزل واشینگتن (جناب رومن. جی اسرائیل)

بهترین بازیگر اصلی زن

فرانسیس مک دورمند(سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)
سیرشا رونان (لیدی برد)
سالی هاوکینز (شکل آب)
مریل استریپ (پست)
مارگو رابی (من، تونیا هستم)

بهترین کارگردان

گیرمو دل تورو (شکل آب)
کریستوفر نولان (دانکرک)
گرتا گرویگ (لیدی برد)
جردن پیل (برو بیرون)
پل توماس اندرسون (رشته خیال)

بهترین فیلم

مرا به نام خودت صدا بزن
تاریک‌ترین ساعت
دانکرک
برو بیرون
رشته خیال
لیدی برد
پست
شکل آب
سه بیلبورد  خارج از ابینگ، میزوری

نظرهای منتشرشده


تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی:

logo-samandehi