ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

مریم امیرجلالی: اصغر فرهادی نویسنده «خانه به‌دوش» بود

۱۰ ماه پیش
مریم امیرجلالی برای نخستین بار از یک رسانه رسمی، از اصغر فرهادی به عنوان نویسنده سریال «خانه به دوش» نام برد.

به گزارش سلام سینما مریم امیرجلالی در برنامه «من و شما»، برای نخستین بار از یک رسانه رسمی، از اصغر فرهادی به عنوان نویسنده سریال «خانه به دوش» نام برد. 

در این گفت و گو، وقتی از نویسنده سریال «خانه به‌دوش» یاد شد، با بحثی که بین امیرجلالی و ظلی‌پور درگرفت، برای نخستین بار در یک رسانه رسمی اعلام شد که اصغر فرهادی نویسنده این سریال موفق تلویزیونی بوده است. مریم امیرجلالی در این‌باره توضیح داد: «اصغر فرهادی نویسنده «خانه به‌دوش» بود و طرح سریال «متهم گریخت» را هم نوشت. اما در آن سال‌ها چون ایشان می‌گفت می‌خواهد در سینما کار کند، ترجیح داد نامش در تیتراژ نباشد.»

در ادامه این گفت‌وگو، این بازیگر در واکنش به پرسشی درباره سن خود پاسخ داد: «به هیچ کس ربطی ندارد من چند سالم هست؛ اصلا فکر کنید من 90 سالم هست. متاسفانه بسیاری سرشان تو کار این و آن هست و مثلا به من می‌گویند خانم شما که سن و سالی دارید، چرا آرایش می‌کنید که من در پاسخ می‌گویم که به شما ربطی ندارد.»

نظرهای منتشرشده


سارا
۱۰ ماه پیش
راست گفته ملت ایران اکثرا فضول زندگی هم شدن به کسی چه مربوطه طرف چندسالشه پیری یک روند طبیعیه ما هر روز داریم پیر میشیم و این جزیی از خلقته ، باید چه زن و چه مرد به این روند احترام بگذاریم و دوسش داشته باشیم چون محسنات زیادی داره و گریزی از پیر شدن نیست اینقدر همو با الفاظ زشت و متلک گونه و لحن بد آزار ندیم تا دیگران هم عیوب واضح ما رو به رخمون نکشن ادب داشته باشیم همگی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi