بنفشه آفریقایی از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داد

فیلم ، «بنفشه آفریقایی» که دومین ساخته بلند سینمایی مونا زندی حقیقی است از حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر انصراف داد

بنفشه آفریقایی از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داد

به گزارش سلام سینما و به نقل از  گزارش روابط‌عمومی فیلم، «بنفشه آفریقایی» که دومین ساخته بلند سینمایی مونا زندی حقیقی است از حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر انصراف داد. علیرضا شجاع‌نوری تهیه‌کننده فیلم طی نامه‌ای به دبیر جشنواره سی و ششم فجر، دلیل این انصراف را به پایان نرسیدن مراحل فنی فیلم اعلام کرد و گفت: «تکمیل مراحل فنی فیلم مستلزم صرف زمان بیشتری است. بدین وسیله انصراف خود را از شرکت در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اعلام می‌دارم».

فیلمبرداری «بنفشه آفریقایی» که از دهم آبان در شهر آمل آغاز شده بود، اواسط آذر ماه به پایان رسید و تدوین فیلم به‌طور همزمان توسط بهرام دهقانی انجام می‌گرفت. تلاش گروه سازنده بر این بود که فیلم را برای حضور در جشنواره سی و ششم فجر آماده کنند که به دلیل به‌پایان نرسیدن مراحل فنی این اتفاق میسر نشد.

فاطمه معتمدآریا، رضا بابک و سعیدآقاخانی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: « شوکو به همراه همسر دومش رضا تصمیم می گیرد تا فریدون همسر سابقش که توسط فرزندانشان به خانه سالمندان  راهی گشته را به خانه خود بیاورند این تصمیم  اتفاقات جدیدی را در زندگی هر سه بوجود می آورد».

پ.ن: البته این انصراف قبل از اعلامی اسامی راه یافته گان به جشنواره فجر بوده و خبر منتشر شده بعد از اعلام اسامی می باشد

نظرهای منتشر شده