ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

گلایه های مربی موتورسواری نیکی کریمی در«آذر»/ دستمزدم را نداد در اینستاگرام هم بلاکم کرد

یک سال پیش
بهناز شفیعی مربی موتورسواری نیکی کریمی در فیلم آذر به عدم پرداخت دستمزد و عدم دعوت از وی در مراسم های خصوصی گلایه کرد.

بهناز شفيعي، يكي از چهره‌هاي سرشناس در موتورسواري زنان است. مدت‌هاست علاوه بر فعاليت در اين رشته، تلاش مي‌كند موتورسواري زنان را گسترش دهد و با آموزش به ديگران به كشف چهره‌هاي جديد كمك كند. شفيعي فعاليت‌هاي ديگري نيز دارد؛ به عنوان مثال او در فيلم «آذر»، به نیکی کریمی آموزش موتورسواري داد و در چند سكانس نيز به عنوان بدلكار ايفاي نقش كرد.


جانشین تهیه کننده «آذر»: ادعای بهناز شفیعی کذب است/ تمام حقوقش را دریافت کرد جانشین تهیه کننده «آذر»: ادعای بهناز شفیعی کذب است/ تمام حقوقش را دریافت کرد


بهناز شفیعی در مصاحبه با روزنامه قانون از عذم پرداخت دستمزد و نادیده گرفتنش در فیلم آذر گلایه کرد.

 

یکی از فعاليت‌هاي شما در ماه‌هاي اخير، آموزش موتورسواري به نيكي كريمي براي حضور در فيلم «آذر» بود. اتفاقي كه بازتاب فراواني در فضاي مجازي داشت. كمي از حال و هواي اين فيلم بگوييد.

فيلم سينمايي «آذر» در حال اكران است. من از نيكي كريمي گله زيادي دارم. قرار بود براي اكران اين فيلم از عوامل دعوت شود اما من را دعوت نكردند. حتي نيكي كريمي در پيج اينستاگرامي خود، تيزرهاي اين فيلم را گذاشت اما مربي و بدلكار را معرفي نكرد. حامي مالي اين فيلم شركتي به نام انرژي موتور بود و از آنجايي كه من با اين شركت همكاري مي‌كنم، تمام آموزش‌هاي موتورسواري و بدلكاري بر عهده من بود اما در نهايت نه براي جشنواره از من دعوت شد و نه دستمزدم را پرداخت كردند.

 

نیکی کریمی در فیلم آذر

 

با تهيه‌كننده صحبت نكرديد كه دستمزد شما را پرداخت كنند؟ به هرحال شما از توانايي‌هاي خودتان براي توليد اين فيلم استفاده كرده‌ايد و درست نيست حق‌الزحمه‌تان پرداخت نشود.

به مدير توليد زنگ زدم. آن‌ها گفتند ما هزينه‌ها را پرداخت كرده‌ايم؛ به نيكي كريمي زنگ بزنيد. به او زنگ زدم اما نتوانستم به نتيجه‌اي برسم. همين موضوع سبب شد در يك فيلم سينمايي ديگر بازي كنم كه نقش خودم را در آن فيلم دارم و بدلكار يا مربي شخص ديگري نيستم. تجربه تلخي كه از اين فيلم داشتم، سبب شد تا قيد همكاري با ديگر بازيگران را بزنم و خودم بازي كنم.

 

با نيكي كريمي در اين باره صحبت نكرديد؟ آن‌طور كه در فيلم‌ها مشخص است، رابطه خوبي با او داشتيد.

يك مدت من را در اينستاگرام بلاك كرده بودند و پس از مدتي آنبلاك كردند. هيچ پاسخي به من ندادند اما فكر مي‌كنم از اينكه گفته بودم من بدلكار او هستم ناراحت شده زيرا گفته بود اين موضوع را به هيچ‌كس نگويم. اينكه چرا بايد دروغ بگويم را نمي‌دانم اما تمام جذابيت فيلم «آذر» براي من اين بود كه خودم متولد آذر هستم. اين فيلم در آذرساخته و در همين ماه نيز اكران شد. به همين دليل من قبول كردم كه به عوامل اين فيلم كمك كنم اما در آخر هيچ نتيجه‌اي براي من نداشت.ضمن اینکه نیکی کریمی از من خواسته بود که به کسی نگویم بدلکار او هستم تا فکر کنند خودش موتورسواری کرده. پول نمي‌خواهم ولي از نظر حرفه‌اي بايد مرا دعوت مي‌كردند كه در اكران حضور داشته باشم يا به عنوان مربي و بدلكار معرفي مي‌شدم اما اين اتفاق رخ نداد. انتظار داشتم در تبليغاتي كه براي اين فيلم‌ها انجام مي‌شود، نام من را نيز ذكر كنند اما در عمل اين اتفاق رخ نداد.

 

منبع: روزنامه قانون

نظرهای منتشرشده


سمانه شاعری
یک سال پیش
ولی دوستان من در جشنواره امسال که با خانم کریمی مصاحبه کردن در باره موتور سواری گفت بعضی صحنه ها از بدلکار استفاده کرده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بهار
یک سال پیش
@مهرداد، از نظر حرفه ای اون خانم بازیگر اصلا نباید همچین درخواستی میکرده آقای محترم. یعنی چی آخه توانایی یکی دیگه رو به اسم خودشون ثبت کنن!! خیلی ضایعست.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
یک سال پیش
مگه خانم کریمی تهیه کننده بوده که بخواد جوابگو باشه ؟ شاید دوست نداشته بفهمن موتورش رو خودش نرونده نه اینکه ملت ایران همه خوبن ؟ این انتقاد نیست خراب کردن هست اسمش جماعت ایرانی چرا نمی تونن پشت هم باشن ؟ چقدر فرهنگتون رو به رخ میکشید ؟ !
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سمانه
یک سال پیش
کار خانم کریمی خیلی غیر حرفه ای بوده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهرداد
یک سال پیش
از نظر حرفه ای اگر به شما گفته به کسی نگویید، چرا به همه گفتید؟!! در ضمن تهیه کننده با شرکت طرف قرارداد اگر تسویه کرده، قرار نیست به همه پول توجیبی بده. خانم حرفه ای ناشی.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi