ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

استقبال از اكران با وجود محدوديت سالن/ اكران «غيرمجاز» در ١١ شهر انگلستان

۳ سال پیش
«غيرمجاز» از ١٠ دسامبر در ١١ شهر انگلستان به نمايش در خواهد آمد.

به گزارش سلام سینما فيلم سينمايى «غيرمجاز» به كارگردانى حسن يكتاپناه و تهيه كنندگى محمدحسين عامرى پويا از ١٠ دسامبر در ١١ شهر انگلستان به نمايش در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومى فيلم سينمايى «غيرمجاز»، اين اثر از ١٠ دسامبر توسط شركت پارسيان فيلم لندن در ١١ شهر انگلستان از جمله لندن، منچستر، بيرمنگام، ليدز، ادينبورگ، آكسفورد، شفيلد، و ... اكران خواهد شد و عوايد حاصل از فروش بليت اين فيلم به مصيبت زدگان زلزله كرمانشاه اختصاص خواهد يافت.

اين فيلم يك موقعيت حساس اجتماعى را به تصوير مى كشد و با وجود محدوديت سالن هاى سينما و برخوردارى از سانس هاى چرخشى در كمتر از ٢٠ سالن سينما براى اكران با استقبال خوبى مواجه شده و فروش آن به مرز ٣٠٠ ميليون رسيده است. «غيرمجاز» در سينما آزادی، پرديس کورش، پرديس مگامال، پرديس زندگی، ارگ تجریش، اریکه ایرانیان، سينما سمرقند، پرديس چهارسو، سينما جوان، سپیده، عصر جدید، پرديس کیان، پرديس تماشا، پرديس راگا، سينما جی،اشراق و پرديس ملت روى پرده مى رود.

 میلاد کی مرام ، لیلا زارع ، یاسمن معاوی ، نگار جوکار با حضور پریوش نظریه و با هنرمندی لوون هفتوان بازيگران اين فيلم هستند.

نظرهای منتشرشده