ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تکذیبِ تغییر بازیگر زن ترکیه‌ای فیلم «جنِ زیبا»

۳ سال پیش
تکذیبِ تغییر بازیگر زن ترکیه‌ای فیلم «جنِ زیبا»/ مهرداد فرید: ارشاد از ابتدا در جریان بود!

به گزارش سلام سینما به دنبال حضور نورگل یشیلچای ، بازیگر ترکیه‌ای در فیلم سینمایی "جن زیبا" خبرهایی مبنی بر دستور وزیر ارشاد برای تغییر این بازیگر و فیلمبرداری مجدد فیلم مطرح شد.

مهرداد فرید، تهیه‌کننده این فیلم در توضیح دستور وزارت ارشاد برای تغییر بازیگر زن اصلی این فیلم گفت: فیلمبرداری فیلم به‌صورت کامل انجام شده و هم اکنون در مراحل فنی قرار دارد. به هیچ عنوان هم امکان تغییر بازیگر یا فیلمبرداری مجدد با بازیگر جدید وجود ندارد. بعد از آماده شدن فیلم برای دریافت پروانه نمایش و همچنین حضور آن در جشنواره فیلم فجر اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: زمانی که ما فیلمنامه را به سازمان سینمایی ارائه کردیم و درخواست پروانه ساخت دادیم، مشخص بود که قرار است بازیگر ترکیه‌ای در فیلم حضور پیدا کند و وزارت ارشاد نیز براساس همین اطلاعات به ما پروانه ساخت داد و مجوز ساخت فیلم را صادر کرد.

فرید افزود: حتی زمانی که درخواست تمدید پروانه ساخت را ارائه کردیم، کپی پاسپورتِ بازیگر ترکیه‌ای فیلم را ارائه کردیم. اگر قرار بود مخالفتی با روند ساخت فیلم صورت بگیرد قطعاً آن زمان پروانه فیلم را تمدید نمی‌کردند.

وی ادامه داد: فیلم "جن زیبا" تولید مشترک ایران و ترکیه است و وقتی در تولید مشترک از دو طرف سرمایه‌گذاری صورت گرفته، نمی‌توانیم قراردادهایی که بین خودمان داریم را زیر پا بگذاریم و من نمی‌توانم برخلاف قرارداد و تعهدم تغییراتی در فیلم اعمال کنم.

منبع: هفت

نظرهای منتشرشده

رضا قاسمی
۳ سال پیش
حالا گذشته از همه این مسائل. علت انتخاب این بازیگر چی بوده؟ مگه بازیگر زن قابل در سینمای ایران نیست؟ یا تنها به علت بالا بردن آمار فروش این حرکت رو زدند . مثل فیلم آبکی "سلام بمبئی" که انصافا هم به اسم سینمای بالیوود خوب مردم رو فریب داد و پول خوبی به جیب زدند. با سپاس
خطر لو رفتن داستان
پاسخ