رونمایی از جدیدترین پوستر «برگ جان» به کارگردانی ابراهيم مختاری

جدیدترین پوستر «برگ جان» به کارگردانی ابراهيم مختاری رونمایی شد

رونمایی از جدیدترین پوستر «برگ جان» به کارگردانی ابراهيم مختاری

به گزارش سلام سینما جدیدترین پوستر فیلم سينمايی «برگ جان» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی ابراهيم مختاری جهت اکران در گروه سینماهای «هنر و تجربه» رونمایی شد.
جدیدترین پوستر فیلم سينمايی «برگ جان» Leaf of Life به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی ابراهيم مختاری که هم اکنون در گروه سینماهای «هنر و تجربه» در کشور روی پرده است؛ توسط امید بلاغتی طراحی و به عوامل این فیلم اهدا شده است، رونمایی و با هدف آشنایی مخاطبان با این اثر سینمایی منتشر شد.
ابراهيم مختاری کارگردان فیلم سینمایی «برگ جان» در یادداشت کوتاهی در مورد این فیلم نوشته است: در سال 69 در حال ساخت فیلم مستندی از کشت «زعفران» بودم و می‌کوشیدم مراحل کشت این گیاه را در سنت مردم خراسان به تصویر کشم. هنگام ساختن فیلم، برای آرایش هر صحنه، خواسته‌هایی داشتم که برخی از آن‌ها از سوی کشاورزان با مخالفت روبرو می‌شد تا جایی که موجب توقف فیلمبرداری شد. ساختن فیلم به هر حال به پایان رسید اما کم کم برایم روشن شد علت کشمکش ما به ادراکی از جهان هستی در آنان برمی‌گشت که با درک من تفاوت داشت. این موضوع به اندازه‌ای با معنا بود که نتوانستم آن را فراموش کنم، تا فیلمنامه‌‌ «برگ جان» را نوشتم و ساختم.
اکران فیلم سینمایی «برگ جان» دومین ساخته بلند داستانی ابراهیم مختاری از فردا در سینماهای کشور ادامه می‌یابد و در ساعت 20:30 فردا دوشنبه 29 آبان ماه جاری در سینما فرهنگ در تهران، در ساعت 18 در پردیس سینمایی کورش در تهران، در ساعت 21 در پردیس سینمایی هویزه در مشهد و در ساعت 21 در سینما سوره اصفهان به نمایش در می‌آید.
این فیلم همچنین در ساعت 20 روز سه‌شنبه 30 آبان ماه جاری در پردیس سینمایی کورش در تهران، در ساعت 19 روز چهارشنبه 1 آذر ماه در سینما فرهنگ و در ساعت 18 در پردیس سینمایی کورش در تهران، در ساعت 17 در پردیس سینمایی گلستان در شیراز و در ساعت 15 در هنر و تجربه بابل روی پرده می‌رود.
«برگ جان» در ساعت 17 روز پنجشنبه 2 آذر ماه در تماشاخانه پارس در کرمان و همچنین در ساعت 21 روز جمعه 3 آذر ماه در موزه سینما در تهران، در ساعت 15 در پردیس سینمایی هویزه در مشهد و همچنین در ساعت 15 در سینما سوره اصفهان به نمایش در خواهد آمد.

نظرهای منتشر شده