ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

رونمایی از دومين پوستر فیلم «غيرمجاز»

۳ سال پیش
دومين پوستر فيلم سينمايى «غيرمجاز» به تهيه كنندگى محمدحسين عامرى پويا و كارگردانى حسن يكتاه پناه رونمايى شد.

به گزارش سلام سینما به نقل از روابط عمومى اين فيلم سينمايى، در حالى كه فقط ١٠ روز تا اكران فيلم «غيرمجاز» به تهيه كنندگى محمدحسين عامرى پويا و كارگردانى حسن یکتاپناه باقى مانده، پوستر اين فيلم با طرحى از روژان ايرجى منتشر شده است.

اكران عمومى «غيرمجاز» از ١٠ آبان در سينماهاى كشور آغاز خواهد شد و پخش آن را در ايران رسانه فيلمسازان مولود با مديريت حبيب اسماعيلى برعهده گرفته و پارسيان فيلم لندن هم پخش بين اللملى اين اثر را در اروپا بر عهده دارد كه همزمان با اكران عمومى در كشور آغاز خواهد شد.

بازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از میلاد کی مرام ، لیلا زارع ، یاسمن معاوی ، نگار جوکار با حضور پریوش نظریه و با هنرمندی لوون هفتوان .

فیلم سینمایی «غیرمجاز» یک اثر اجتماعی است که داستان آن روایتگر بخشی از زندگی دختر جوانی است که در پی یافتن نامزد خود به تهران می‌آید و در این راه با ناملایماتی روبه رو می شود که توقع آن را ندارد.

فهرست کامل عوامل اصلی فیلم سینمایی «غیرمجاز» عبارتند از تهیه کننده: محمد حسین عامری پویا، کارگردان: حسن یکتا پناه، جانشین تهیه کننده: سمیرا عبدیان، مدیر فیلمبرداری: رضا رخشان، دستیار کارگردان و برنامه ریز: نغمه نظری، منشی صحنه: مونا پیرایش، جانشین تولید: فرزین فرزدنیا، مدیر تولید: رضا نوروزی، طراح صحنه و لباس: علی وطن دوست، طراح گریم: عباس عباسی، صدابردار: جواد مقدس، نورپرداز: عباد اله به افروز، طراحی و ترکیب صدا: حسن مهدوی، موسیقی: محمد ناهیدی، خواننده تیتراژ پایانی: علی لهراسبی، تدوین: منوچهر اولیایی، فیلمنامه: محمد سلیمانی، سرمایه‌گذار: محمد حسین عامری پویا، مشاور تبليغات: شهرام سيف هاشمى، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

نظرهای منتشرشده