ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

آخرین آمار فروش «خط ویژه» و «طبقه حساس»

۸ سال پیش

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، مختاری، ‌از دفتر پخش «هدایت فیلم» بیان کرد: میزان فروش «خط ویژه» در تهران تا شب گذشته - دوم فروردین‌ماه - به 240 میلیون تومان رسیده است.

 

او گفت: اکران «خط ویژه» که از 14 اسفندماه در تعداد محدودی از سینماهای تهران آغاز شده بود، ‌اکنون در 20 سینمای شهر ادامه دارد.

 

وی افزود: این فیلم فعلا در 10 سالن سینمایی در شهرستان‌ها هم نمایش داده می‌شود و تاکنون 60 میلیون تومان فروش داشته است.

 

این فیلم که داستانی درباره رسیدن پول هنگفتی به دست چند جوان دارد، رضا یزدانی مسئولیت ساخت و اجرا (ترانه، موسیقی و...) تیتراژ پایانی را برعهده داشته است.

 

 

حبیب اسماعیلی، مدیر دفتر پخش «فیلمسازان مولود»  بیان کرد: فیلم «طبقه حساس» در دو روز اول سال نو فروشی استثنایی داشت و اولین فیلمی است که در سال جدید به فروش یک میلیارد تومان می‌رسد.

 

او با اشاره به اینکه این فیلم در روز گذشته، شنبه دوم فروردین‌ماه، حدود 70 میلیون تومان در تهران فروش داشته است،‌ گفت: آمار کلی فروش «طبقه حساس» در تهران حدود 700 میلیون تومان و در شهرستان‌ها حدود 200 میلیون تومان است.

 

اسماعیلی اضافه کرد: استقبال مردم از فیلم بسیار خوب بوده و در سینما آزادی و ملت تا پاسی از نیمه شب یکی دو سانس‌فوق‌العاده برای «طبقه حساس» درنظر گرفته شد.

 

به گزارش ایسنا، فیلمنامه فیلم سینمایی «طبقه حساس» بر اساس طرحی از سیروس همتی، توسط پیمان قاسم‌خانی نوشته شده و داستان مردی را روایت می‌کند که بعد از مرگ همسرش او را در یک قبر دو طبقه دفن می‌کند، اما پس از مدتی که سر مزار همسرش می‌رود، متوجه می‌شود به اشتباه مردی غریبه در آن مکان (قبر دیگر) دفن شده است.

نظرهای منتشرشده