آنجلینا جولی و گوئیت پالترو، قربانی فساد هالیوود!

آنجلینا جولی و گوئیت پالترو به جمع بازیگران زنی که قربانی آزار جنسی هاروی واینستین، تهیه کننده معروف هالیوود بودند، پیوستند.

آنجلینا جولی و گوئیت پالترو، قربانی فساد هالیوود!

به گزارش سلام سینما بعد از گزارش نیویورک تایمز، تهیه کننده مطرح هالیوود به نام هاروی واینستین، به دلیل رفتارهای گذشته اش عذرخواهی کرد اما همچنین بسیاری از اتهامات هم رد کرد.

در کنار سه بازیگر هالیوود، آنجلینا جولی و گوئیت پالترو نیز به جمع بازیگران زنی که قربانی فساد هاروی واینستین بودند، پیوستند.

گوئیت پالترو

گوئیت پالترو ادعا کرده است زمانی که نقش «اما» در فیلمی که او را به شهرت رساند را پذیرفت، این اتفاق افتاد. پالترو با پیشنهاد غیراخلاقی واینستین مواجه شد و پیشنهاد او را رد کرد. پالترو برای اینکه همچنان بتواند در هالیوود بازی کند، در مجامع عمومی از واینستین تعریف می کرد. گوئیت پالترو و هاروی واینستین در فیلم «شکسپپر عاشق» با یکدیگر همکاری داشتند.

زمانی که این اتفاق برای گوئیت پالترو افتاد، او با برد پیت نامزد بود.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی اعلام کرده است: "من در زمان جوانیم، تجربه ای تلخ با واینستین داشتم. بعد از این اتفاق تصمیم گرفتم که دیگر با او همکاری نکنم و به دیگران درباره کار او هشداد بدم. این رفتار برای زنان در هیچ کشوری قابل قبول نیست."

هیلاری کلینتون نیز که در انتخابات اخیر از حمایت وسیع مالی واینستین برخوردار شده بود، اعلام کرد از این رفتارها اطلاعی نداشته و آنها را محکوم کرد. اوباما و همسرش نیز در نامه ای اعلام کردند اصلا خبری از این رفتارها نداشتند و افزودند چنین فردی نیاز به درمان دارد. ترامپ پیشتر گفته بود از شنیدن این خبر تعجب نکرده است.

هاروی واینستین

برادر هاروی واینستین بیان کرده است که برادرش فردی مریض است و از او خواسته تا خودش را درمان کند.

در چند روز اخیر چهره های مطرح دیگری ضمن اعلام بی خبری از این رفتار، در برابر آن موضع گیری کرده بودند.

لئوناردو دی کاپریو نیز که با هاروی واینستین همکاری بسیار داشته است، بیان کرد: هیچ عذر و بهانه ای برای آزار جنسی وجود ندارد. اینکه تو چه کسی هستی و اینکه تو چه کاره هستی، اهمیتی ندارد. من، قدرت و شجاعت زنانی که پیشروی کردند را می ستایم.

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز