ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پوستر پارتی (پارت 43)

۳ سال پیش
پوستر فیلمهایی که در پارت 43 مشاهده خواهید کرد: Blade Runner 2049 و Geostorm و Isle of Dogs و Jigsaw و Jumanji 2: Welcome to the Jungle و Kill Switch و Killing Gunther و Kingsman 2: The Golden Circle و !Mother و The Greatest Showman و The Star و Thor 3: Ragnarok.

هفته‌ای تازه از راه رسید و باری دیگر با سری "پوستر پارتی" در خدمت شما عزیزان هستیم، با این توضیح که شما می‌توانید پوستر سفارشی مورد علاقه خود را برای هفته‌ی آینده در بخش نظرات به ما اعلام کنید، با هم به سراغ پوسترهای این هفته می‌رویم.


- در ابتدا سری پوسترهای تازه منتشر شده از قسمت دوم فیلمی که هوادارانش برای تماشای آن سالها در انتظار بودند.

- دومین پوستر مربوط فیلمی در ژانر فاجعه خواهد بود که به دلیل طراحی پوستر آن و ایده دزدی از چند پوستر مشهور سینما و ترکیب آنها با یکدیگر، واژه‌ی فاجعه برای پوسترش نیز بیگانه نخواهد بود!

- تنها تیزر پوستر منتشر شده از عنوان انیمیشن (استاپ موشن) جدید وس اندرسون که مانند عناوین قبلی این کارگردان از ستارگان زیادی برای صداپیشگی اثر بهره برده.

- عروسک ترسناکِ آشنا در هاله‌ای از ابهام!

- پوستر رسمی قسمت دوم فیلمی کمدی/اکشن که احتمال تکرار موفقیت قسمت نخست آن به سمت صفر میل می‌کند!

- پوستر متفاوتی که هم عنوان و هم نمای دید آن برای دنبال کنندگان ویدئوگیم آشنا به نظر خواهد رسید.

- اگر مایل هستید تا آرنولد شوارتزنگر را در فیلمی کمدی/اکشن و در نقشی متفاوت ببینید باید کمی صبر داشته باشید و فعلا نظاره‌گر پوسترش باشید.

- سری پوسترهای قسمت دوم فیلم دیدنی و اکشن سال که در پوسترهای تازه منتشر شده‌اش شخصیتهای اصلی فیلم در دو گروه آمریکایی‌ها و بریتانیایی‌ها تفکیک شده‌اند.

- و باز هم دو پوستر جدید از مادرِ دارن آرونوفسکی!

- پوستر جداب از فیلم موزیکال/درام/زندگینامه‌ای که بر اساس زندگینامه‌ی "فینیاس تیلور بارنوم" مجری و برنامه‌گذار نامدار قرن نوزدهم ساخته شده و در آن بازیگرانی چون هیو جکمن، زک افرون، زندایا و میشل ویلیامز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

- پوستر انیمیشن جدید کمپانی سونی که در آن شاهد ماجراجویی‌های کره خری بازیگوش به همراه دیگر حیوانات همراهش خواهیم بود.

- در آخر سومین پوستر رسمی قسمت سوم ابرقهرمان مارول که برای مدتی خبری از آن نبود.

نظرهای منتشرشده