ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید


3 ویدیو از حمله تند جمشید مشایخی و یک منتقد به عزت الله انتظامی تا دفاع نوید محمدزاده از آقای بازیگر

۷ ماه پیش
جمشید مشایخی که از عدم تقدیر در تیزر ابتدایی مراسم ناراحت بود انتقاد تندی به انجمن منتقدان و عزت الله انتظامی می کند.

به گزارش سلام سینما، سال گذشته که توهین های نشریه یالثارات به ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی و مانی حقیقی با واکنش های بسیاری در جشن انجمن منتقدان مواجه شد و این جشن محفلی برای اتحاد اهالی سینما شد. اما یازدهمین دوره جشن انجمن منتقدان با اختلافات و حملات تندی از سوی پیشکسوتان این حوزه نسبت بهم زیبایی جشن انجمن منتقدان و جوایز با کیفیت این مرایم را تحت شعاع قرارداد.

در اوایل مراسم جمشید مشایخی قصد ترک سالن مراسم را داشت، فرزاد حسنی که از علت ناراحتی جمشید مشایخی اطلاعی نداشت وی را پیش از ترک سالن بر روی سن مراسم دعوت کرد. و جمشید مشایخی که از حضور پر رنگ عزت الله انتظامی در تیزر ابتدایی مراسم و غیبتش در این تیزر ناراحت بود حمله سیار تندی به برگزار کنندگان این مراسم و عزت الله انتظامی کرد.

می‌خواهم «رک» صحبت کنم و این را از علی معلم آموخته‌ام. چرا در این مراسم فقط به یک نفر توجه شده است. اگر می‌دانستم برای منتقدین فقط یک هنرپیشه مطرح است سالها پیش این کار را رها کرده بودم. بقیه بازیگر نیستند؟ هیچ کدام زحمت نکشیده‌اند؟  فقط یک نفر جلو شهبانو تنبک میزد. اوموقع چرا شما اینها را نمی‌بینید؟

 

 

در این جشن که عزت الله انتظامی93 ساله که سال هاس به علت کهولت سن امکان فعالیت سینمایی ندارد مورد هجمه قرار گرفته بود یک منتقد پشت تریبون این مراسم رفت و ضمن دفاع از صحبت های جمشید مشایخی به انتقاد از عزت الله انتظامی پرداخت.

 

 

اما نوید محمدزاده، هنگام حضور روی سن پاسخی تند به صحبت های منتقد عزت الله انتظامی داد. وی همچنین از جمشید مشایخی بابت حمله به آقای انتظامی گله گرد.

 

 

نظرهای منتشرشده


آرش
۷ ماه پیش
آخه کسی که تو کل دنیای حرفه ایش یا نقش معتاد و بهش دادن یا دزد یا اسید پاش ......... تو ای حد و اندازه ها نیست که بیاد خودشو قاطی کنه .او 2 استاد 50 سال همکارن . شما چی میگی این وسط واسه خودت اعتبار دستو پا میکنی . تو برو اون زیر پوش رکابی درب داغونتو عوض کن . حالم بهم خورد تو اون سکانس.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لاله
۷ ماه پیش
جناب گوهر پور همین کم مونده که جنابعالی بخواد برای ما از الگو حرف بزنه، سکوت بعضی وقتا بهتر از حرف زدنه . معلوم نیس تو چه خانواده ای بزرگ شدین که یاد ندادن زود قضاوت کردن کار اشتباهیه.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ارسطو گوهرپور
۷ ماه پیش
حرکت آقای مشایخی خیلی زشت بود فقط خودش را کوچیک کرد ایشون به عنوان یه پیشکسوت باید الگوی بقیه باشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Rose
۷ ماه پیش
این مسئله ای بود بین دو پیشکسوت هم طراز و دوست و همکار قدیمی. که البته پر واضح است که آقای مشایخی کاملا نا خواسته و تحت یک فشار روحی ناگهانی این حرف ها را زده اند. آنچه نا شایست و غیر حرفه ای است دخالت آن دو آقای جوان بود که به نوعی آتش بیار معرکه و نخود آش شدند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۷ ماه پیش
بی ادبی و بی نزاکتی و انگ زنی همه گیر شده براحتی هرچه تمام تر دستاوردها و شخصیت افراد رو زیر سوال نبریم چون شخصیت خود را رو میکنیم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ