ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه»(Spider-Man: Homecoming)، نکاتی پیرامون فیلم، عکس ها و آنونس

۳ سال پیش
معرفی اثر جدید از سری فیلم های مرد عنکبوتی

کارگردان: جان واتز

نویسندگان: جان فرانسیس  دالی، جاناتان گلدستاین، جان واتس و کریستوفر فورد

موسیقی: مایکل جاکینو

بازیگران: تام هالند(پیتر پارکر)، مایکل کیتون(ادرین تومز/ کرکس)، زندیا، دونالد گلاور، جیکوب باتالون، لورا هریر، تونی ریولوری، تاین دالی، بوکیم وودبین، مریسا تومه و رابرت داونی جونیور 

محصول 2017 آمریکا، 133 دقیقه

هزینه تولید: 175 میلیون دلار

مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

همانطور که کتاب های کمیک فقط برای بچه ها نیستند، فیلم های کمیک نیز برای بچه ها نیستند.

مرد عنکبوتی- بازگشت به خانه، یک فیلم ابرقهرمانی است که متعلق به یک نسل خاص نیست و این ویژگی آنرا متمایز کرده است.

مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

بعد از ساختن فیلم های در ژانر هیجانی و وحشت، جان واتز دست به ساخت فیلمی در ژانر ابرقهرمانی زده است. این فیلم چهارمین اثر جان واتز می باشد که محصول مشترک کلمبیا پیکچرز و مارول استودیو می باشد که توسط سونی پیکچرز به بازار عرضه شده است.

جان واتز- کارگردان فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

مرد عنکبوتی بازگشت به خانه 

 

مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

 با اینکه این فیلم ششمین فیلم مرد عنکبوتی در پانزده سال اخیر می باشد ولی هنوز اثری سرزنده و با طراوت می باشد. بعد از سری فیلم مرد عنکبوتی 1،2،3 به بازیگری توبی مگوایر و دو سری فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز 1 و 2 به بازیگری اندرو گارفیلد حالا اثر جدید مرد عنکبوتی- بازگشت به خانه به بازیگری تام هالند بازیگر جوان هالیوودی دوباره بازسازی شده است، نکته ای که در بازسازی جدید این فیلم مشاهده می شود جوان تر شدن مرد عنکبوتی نسبت به نسخه های پیش از خود است بطوریکه توانسته با دنیای نوجوانان نیز ارتباط خوبی برقرار کند.

 

توبی مگوایر 

مرد عنکبوتی بازگشت به خانه 

 

اندرو گارفیلد

مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

تام هالند

مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

اولین اجرای مرد عکبوتی جدید به بازیگری تام هالند در فیلم کاپیتان آمریکا- جنگ داخلی در سال 2016 می باشد که در آن با تونی استارک(مرد آهنی) آشنا می شود و مرد عنکبوتی به کمک مرد آهنی می آید.

مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

خلاصه داستان:

بعد از آنکه لوکی با فراخواندن چیتاوری ها به زمین و نیویورک(انتقام جویان 2012) باعث جنگ شد و توسط انتقام جویان شکست خورد، شرکت ادرین تومز(کرکس) مسئول پاکسازی شهر از چیتاوری ها می شود در حالیکه بدنبال ایجاد سلاح های جدیدی از تکنولوژی آنها و فروش آن در بازار سیاه می باشد. حال پیتر پارکر بعد از مواجه شدن با ابرقهرمانانی مانند مرد آهنی(تونی استارک)، کاپیتان آمریکا و غیره(کاپیتان آمریکا- جنگ داخلی) باید برای نجات انسانها از نیروی اهریمنی(کرکس) تلاش کند...

 

آنونس:

نظرهای منتشرشده