ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

متن تند کیهان بر علیه برخی از هنرمندان حاضر در همایش حامیان روحانی ورزشگاه آزادی

یک سال پیش
کیهان با تیتر «حاشیه‌های حضور چند به اصطلاح هنرمند در ورزشگاه آزادی» متن تندی را بر علیه برخی از هنرمندان حاضر در ورزشگاه آزادی نوشت

کیهان نوشت: در این مراسم، کارگردان سینما که فیلم «50 قدم آخر» وی با هوی منتقدان در کاخ جشنواره روبرو شده بود، روی صحنه رفت و رای دادن مردم ایران را با پیروزی تجزیه طلبان ایرلندی مقایسه کرد! وی در این مقایسه، در واقع بی‌سوادی سیاسی خود را به رخ کشید و نشان داد که اساسا درک درستی از موضوع سیاست و مشارکت سیاسی و منافع ملی ندارد.


یک خواننده فراموش شده و فرد اخراجی یکی از نهادها نیز در این اجتماع، خطاب به حضار ادعا کرد که 15 سال است در حصر هنری است.وی نگفت که اولا: چرا حصر هنری شده است و با فرمان چه نهادی و چه کسی! دوم: از این 15 سال، چهار سال در دوران حسن روحانی بوده است.پس اگر روحانی نتوانسته او را از به اصطلاح حصر هنری خارج کند چه اصراری دارد که دوباره به دولت «وعده و تکذیب» و دولت «نمی‌شود و نمی‌توانیم» رای دهد؟!


مجری سالخورده و ضعیف تلویزیون هم مدعی شد «...از اینجا با آرامش و مثل دکتر روحانی متین و معتدل صحبت‌مان را نه با فریاد بلکه با رای مان در هفته آینده خواهیم گفت»!وی گویا یادش نیامد که اولا: پایان نامه دکتر مطلوب ایشان در مظان آلودگی به سرقت علمی است و دوم که، دکتر متین و معتدل ایشان،در چهار سال گذشته، از فحشهایی چون «بی‌ریشه و بی‌شناسنامه و جهنمی و ...» خطاب به منتقدان صبورش بهره گرفته است و کاملا در آرامش از مفسدین اقتصادی و ...حمایت کرده است!


در همین مراسم؛ بازیگر زنی هم حاضر بود که به دروغ و با بغضی ساختگی، مدعی شد در چند سال گذشته ممنوع الکار بوده است!و جالب‌تر از همه اینکه همگی این افراد خود را «دشمن دروغ و تزویر» معرفی می‌کنند!

نظرهای منتشرشده


شبنم
یک سال پیش
ءآقا رضا نیست که روحانی نباشه فیلم ساخته نمیشه یا تا قبل دولت روحانی اصلا فیلم نبوده تازه کشف شده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سید ابراهیم پیشکار
یک سال پیش
من کاری اصلاً به کیهان ندارم. بحثم فراتر از این حرفهاست. اساساً چرا باید قشری که هیچ شناختی از مسائل کلان کشوری نداره و راهبردهای استراتژیک رو نمیدونه تأثیر گذار باشه؟؟؟ موقعی که حامد بهداد اون سوتی رو داد، حرف خوبی به رامبد زد. گفت: ما الگوی مردم نیستیم و نباید باشیم. ما فقط میتونیم اداهای خوبی در بیاریم. مردم هم باید در همین حد از ما انتظار داشته باشند. پس آقای بهداد و دیگر هنرمندان حد خودتان را بدانید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا
یک سال پیش
ماندانا خانم همین که میری میبینی فیلم ها از صدقه سری دکتر روحانیست
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ماندانا
یک سال پیش
هه...واقعا اینا چی از دروغ های روحانی دیدن که حامیشن؟؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سحر
یک سال پیش
یه چیزی که درمورد بعضی بازیگرا متعجبم می کنه این که کاملا مطابق با جو رایج کشور پیش می رن-قطعا اکثریت مردم به روحانی رای خواهند داد روال همیشه همین بوده که رئیس جمهور دوره اول دور دوم هم رای می آورد-و اسم این کارشان را شجاعت و دلاوری می گذارند!!شجاعت مال زمانیه که راه حق رو بری و در اقلیت باشی و کم نیاری وگرنه همراهی با مسیر معمول که شجاعت نیست.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ میباشد

درج مطالب با ذکر منبع مجاز می‌باشد

Copyright © 2017 All rights reserved

logo-samandehi