بازیگران و هنرمندان در انتخابات ریاست جمهوری 96 به چه کسی رای می دهند؟

هنرمندان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

بازیگران و هنرمندان در انتخابات ریاست جمهوری 96 به چه کسی رای می دهند؟

به گزارش سلام سینما دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد. هنرمندان در صفحات شخصی خود حمایت خود را از کاندیدای موردنظرشان اعلام کردند.

اصغر فرهادی

به دکتر روحانی رای می‌دهم و امیدوارم کسانی که هنوز برای رای دادن در تردیدند با همه شرایط و دلایل قابل درکی که در نظر دارند به خاطر سرنوشت فرزندان این سرزمین و نسل آینده با رای دادنشان از این حداقل حق انتخاب خود، استفاده کنند.ترانه علیدوستی

حمایت ترانه علیدوستی از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

به روحانی رأی میدهم
‎چون خفقانِ هشت سالِ پیش از او را به یاد دارم، و نمیخواهم به آن روزها برگردم.
‎چون گران شدن ساعت به ساعتِ ارز و دارو را در هشت سالِ پیش از او به یاد دارم. به یاد دارم گاهی با کمترین خطا در اظهارنظرهای مسئولین، چطور وبسایتهای خریدوفروش ارز بر اثر هجوم مردمِ وحشتزده از کار می افتاد.
‎چون تحریم دارو را در هشت سالِ پیش از او به یاد دارم; تلف شدن بسیاری از مردم کشورم را در جنگ خاموش محرومیت از داروهای خاص، و گرانی سرسام آور آنها.
‎چون حس ناامنی را، وحشت از جنگ را، در هشت سالِ پیش از او به یاد دارم. وقتی سیاستمدارانمان به جای رفتن راه درستِ مذاکره و تسامح، در تریبونهای جهانی چیزی جز جملات کودکانه و سخیف به کار نمیبردند و باعث استهزای مردم بی گناه کشورم میشدند.
‎چون حاضر نیستم همان وضع و همان مواضع، مثل کابوسی که پیشتر دیده ایم دوباره به سراغمان بیاید.
‎به روحانی رای میدهم چون حس افتخاری که در دولت او بسیاری از مردم را، بعد توافق تاریخی ژنو به خیابانها آورد و بعد از مدتها بانی آرامششان شد، به یاد دارم.
‎به روحانی رای میدهم به خاطر تک رقمی شدن تورم، به خاطر شروع به رفع ساختاری مشکلات اقتصادی و نه توهین به عزت مردم با حاتم بخشی و اعانه. به خاطر طرح تحول سلامت، به خاطر شهیندخت مولاوردی، به خاطر بنزین پاک تر، به خاطر محمدجواد ظریف، به خاطر فضای بازتر فرهنگی، به خاطر برجام، و مهمتر از همه به این خاطر که بتوان هنگام نقد، هنگام شکایت و هنگام مطالبه، با دولتی روبرو بود که اخم نمیکند، مرعوب نمیکند، و اهل گفتگوسترخشان بنی اعتماد

حمایت رخشان بنی اعتماد از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

به حسن روحانی رای می دهم ، نه با دلخوری و نارضایتی از عملکرد چهارسال دور اول و نه با خوش باوری باغ و گلستان شدن مملکت در چهار سال دور دوم.
به حسن روحانی رای می دهم با باور به این حقیقت تلخ که ظرفیت تغییر و اصلاح در جامعه ای اینچنینی ، فاصله ای دور از مطالبات ملت دارد. شرایطی که موانع و محدودیت و دسیسه های داخلی آن بیش از فشارهای خارجی ، هر آن که نخواهد سواربر موج مردم فریبی و شعار ، دولتش را به سرآرد ، در منگنه قرار می دهد و دست آوردهایش را به باد می سپارد.
به حسن روحانی رای می دهم بی آن که متوهم باشم در طول چهارسال آینده ، دارای چنان کارنامه درخشانی خواهد بود که معضلات ریشه دار و ساختاری این جامعه حل شده باشد .
به حسن روحانی با واقع بینی کامل از درک شرایط موجود رای می دهم .
رخشان بنی اعتمادباران کوثری

حمایت باران کوثری از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

من پر از نقدم و دلخورى . در اين چهار سال بارها و بارها نقدهايم را عنوان كرده ام و به دنبال تحقق مطالباتم هستم . من به دولتى رأى مى دهم كه در آن بتوانم مطالباتم را فرياد بزنم و بابت نقد آن هزينه نپردازم . شمايى كه مى گوييد خواسته هاى ما در اختيارات دولت نيست و از دست رئيس جمهور كارى بر نمى آيد ، همين كه مى توانيم در جلسات سخنرانى رييس جمهور شعارهايى سر دهيم كه حتى نجوا كردنشان مى تواند دردسرساز باشد ، حركتى رو به جلوست . ممكن است تحققش در اختيارات دولت نباشد اما بيانش و مطالبه اش به گوش ها مى رسد . هستند كسانى كه شعارهاى ما به يادشان مى آورد ما فراموش نكرده ايم . به ياد آر ...
و در آخر ، رأى من رأى كسانى است كه بيش از من و شما و براى من و شما هزينه پرداخته اند . رأى من به نشان اعتماد و احترام به داغى كه ديده اند ، به تهمت هايى كه شنيده اند ، به صبرى كه كرده اند ، به راهى كه رفته اند ، رأى آن هاست : بانو پروين فهيمى ، سيد محمد خاتمى ، بهاره هدايت ، مصطفى تاج زاده ، عبدالله مومنى ، محسن صفايى فراهانى . به ياد آر ...
.
رأى من ، رأى اين هاست : دكتر روحانىشهاب حسینی

حمایت شهاب حسینی از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

با یاد خدای حی و حاضر و ناظر بر پندار، گفتار و کردار ما.
هم میهنان و بستگان عزیز، فهیم، صبور و غیورم در خانواده بزرگ ایران زمين
همواره در شرایط سرنوشت سازی چون انتخابات ریاست جمهوری، پای اهل هنر و فرهنگ هم خواه ناخواه به شرایط موجود باز می شود و پیرو همین مطلب در این روزها این عضو کوچک خانواده نیز مکرر از جانب ستادهای انتخاباتی هریک از کاندیداهای محترم دعوت به اعلام حمایت شدم اما مایل بودم بعد از اتمام برنامه های مناظره نامزد های محترم و دیدن و شنیدن دیدنی ها و گفتنی هایشان به عنوان یک ایرانی حاضر در عرصه هنر که رویکرد و نگاه سیاسی اش مورد پرسش جامعه ای است که در آن زیست می کند،طی این یادداشت، تحلیلیِ کوتاه و نظر فکری و قلبی خود را با هموطنانم در میان بگذارم.
از آنجا که در مسیر نیل به اهدافی که موجب تعادل و در نهایت تعالی جوامع و ملت ها می گردد، چهار سال زمانی کافی برای به بار نشستن درخت امید و اعتدال نیست. به نظر می رسد انتخاب درست و منطقی، دادن فرصت و اعتماد دوباره به کسانی است، که دولتشان وارث دو دوره دولتی بود که زیر ساخت ها و بنیان های اقتصادی و فرهنگی و سیاست خارجی ایران را با تغییراتی منفی و بعضاً جبران ناپذیر مواجه ساخته بود.

لذا شاید عملکرد مفید دولت فعلی را بشود شامل دو بخش دانست. دو دوره دو ساله که دو سال اول را به بازسازی و مرمت دوباره زیر ساخت های مذکور و دو سال دوم را پس از رسیدن به نقطه صفر محور اعداد از چند پله منفی که شرایط کشور به آن نزول کرده بود، به آغاز حرکت و پی ریزی های دوباره در جهت ثبات و امنیت کشور که ضامن و شرط اصلی و زمینه ساز رشد و توسعه سرزمین میباشد،اختصاص داده‌اند.

بنابراین، دستاوردهای این دولت به مثابه نو نهالی از نو است که سر از خاک برآورده. حال، این تصمیم با ما است که از این نهال برای به بار نشستن، حمایت و حفاظت کنیم، یا به سیاق هر دولتی که طی این سال‌ها دستاوردهای دولت پیش از خود را از ریشه برکند تا خود نهالی از نو بکارد، که باز تا به آستانه شکوفایی رسید، بار نداده از ریشه برکنده شود، ما همچنان با دهانی باز و چشمانی منتظر در انتظار به بار نشستن درخت تنومند عزت، رشد، شکوفایی، سلامت و سعادت سرزمینی باشیم که هر باغبانش در پی بنا نهادن نهال مورد پسند و سلیقه خود در آن است و شاهدی بر این احوال که بازتاب هر عملکردی از سوی دولتمردان مستقیماً در جامعه روی نشان می‌دهد.

مجالی بر تحلیل مناظره‌ها در این چند سطر نیست که همگان خود بر آن واقف و عاقلند. اما پندار این عضو کوچک خانواده بزرگ ایران زمین، بر این باور است که طبعاً در شرایطی که رییس‌جمهور محترم، جناب آقای دکتر روحانی طی چهار سال گذشته بیشتر معطوف به موارد و مصالح کلان کشور در ابعاد منطقه‌ای و جهانی بوده‌اند، طبعاً و شاید بیشتر موارد اجرایی در امور داخلی کشور، در تقسیم کارهای کلان مملکتی، بر عهده معاونت اول محترم ایشان جناب آقای جهانگیری بوده است. و حال که به همت ملت و دولتِ آقای دکتر روحانی، کشور از ثبات و امنیت منطقه‌ای برخوردار بوده و حال که به نظر می‌رسد چهار سال آینده، سال های متمرکز بر امورات داخلی است، ندای درونی بر آمده از منطق و عاطفه توامان در اندیشه این هم میهن کوچک، میل قلبی مرا به حمایت از دولت اعتدال و تداوم اعتماد به عهد میان مردم و آقای دکتر روحانی که چهار سال پیش بسته شد سوق می‌دهد چرا که صداقت، دلسوزی و آرمان‌خواهی را در ایشان بیش از دیگر رقبایشان احساس کردم

لذا با امید به خدا، در روز انتخابات، در حالی که بلور نازک اعتماد خویش را در جهت باور بر آینده سرزمینم به کاندیدای مورد نظرم جناب آقای دکتر حسن روحانی اهدا می‌کنم، برای حمایت از ایشان پای صندوق رای حاضر خواهم شد، و رای خود را به امانت به صندوق خواهم سپرد.
با یاد و امید به پروردگار یکتا.
همراه با ارادت و احترام به مردم عزیز و متین سرزمینم.حامد بهداد

حمایت حامد بهداد از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

من حامد بهداد
فرزند خراسان
به روحانى راى ميدهم
#تا_١٤٠٠_با_روحانىپریناز ایزدیار

حمایت پریناز ایزدیار از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

راى من
#تا_١٤٠٠_با_روحانى
#نيمه_راهيم_برنميگرديم
پ ن : عزيزان من راى خودم رو اعلام كردم اين حق شماست كه با عقل و درايت خودتون انتخاب كنيد ، حق هر كَسيه .. بدون توهين و فحاشىسحر دولتشاهی

من سالها تفکیک جنسیتی در دانشگاهها، سیاست های خانه نشینی زنان، تفکری که زنان و دختران 40 ساله را نیز بی عقل می دانست و نگاههای امنیتی به زنان را فراموش نکرده ام!
اقای روحانی! فراموش نکرده ایم که شما در چنین فضایی آمدید با وعده هایی از جنس عدالتِ جنسیتی!
شما به ما وعده ایجادِ فرصت های شغلی ِ برابر دادید. شما به ما قول بازنگری در قوانین مدنی و خانواده را دادید.
درست است که حتی به نیمه راه هم نرسیده ایم، اما پرسش گرانه و نقادانه مسیری که در راستای وعده هایتان است را رصد کرده ایم و خواهیم کرد. اعتقاد شما به وعده هایتان را باور کرده ایم!
نخستین سفیر زن، نخستین فرماندار اهل سنت زن، نخستین معاون استاندار زن، نخستین سخنگوی امور خارجه زن و نخستین های بسیاری در کارنامه 4 ساله شما می درخشد!
آقای رییس جمهور!
در رأس تمامی سیاستهای دولت شما، فاصله گرفتن از سیاست های انکار و سرپوش گذاشتن بر اسیب های اجتماعی، افتخارآمیز و راهگشاست.
ما مطالبات فراوانی داریم، ما آمده ایم که شما را در پیمودن این راه سخت و دشوار همراهی کنیم.
ما به عقب باز نمی گردیم #روحاني #رأى_ميدهمپیمان معادی


#تا_١٤٠٠_با_روحاني
#راي_ميدهممحمدحسین مهدویان

انتخابات به زودی تمام می‌شود و نامی که از صندوق رای در می‌آید رییس‌جمهور همه‌ی ما خواهد بود. این روزها به سرعت می‌گذرد. به هم سخت نگیریم. مردم در رای‌شان آزاد و مختارند. به خاطر انتخاب‌مان به هم انگ نزنیم و همدیگر را نرنجانیم. از شنبه دوباره باید کنار هم زندگی کنیم. دعوا که نداریم. من به دکتر روحانی رای می‌دهم و برای پیروزی‌اش تلاش می‌کنم. شما هم به کسی رای بدهید که شایسته‌ترش می‌دانید. ولی بیایید به هم قول بدهیم به خاطر استفاده از حق‌مان در رای دادن از هم دلگیر نشویم و حقی را که به گردن هم داریم از یاد نبریم. بیایید برای تلاش‌مان در گرم کردن تنور انتخابات کدورتی از یکدیگر نداشته باشیم.
#من_رای_میدهمنگار جواهریان

حمایت نگار جواهریان از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

کارهای ناتمام و نیمه‌کاره را دوست ندارم. چهار سال پیش که پای صندوق‌های رأی رفتیم ، می‌دانستیم که همه‌چیز در یک دوره‌ی چهارساله حل نمی‌شود . مشکلاتی را که در هشت سال پیدا شده‌اند نمی‌شود ظرف چهار سال برطرف کرد، آن هم آن هشت سال! باید عاقلانه فکر کرد و به آینده اندیشید. رأی من هم مثل بیش‌تر شما دکتر حسن روحانی است؛ مردی که در این در چهارسال ناامیدمان نکرد

#تا_١٤٠٠_با_روحانى
#به_عقب_برنميگرديم
هر كسى انتخابى داره، اما در نهايت همه ى ما مردم يك كشور هستيمهانیه توسلی

حمایت هانیه توسلی از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

انسان به اميد زنده است، و اميد هم بذر هويت ماست.
تنها رقيب روحانى مشاركت پايين است.همه با هم روحانى را تَكرار مى كنيممینا ساداتی

حمایت مینا ساداتی از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

بياييم كمي ، فقط كمي، تمرين #دموكراسي كنيم شايد در آينده فرزندان ما مفهوم دموكراسي را عميقاً دريافت كرده باشندبهناز جعفری

حمایت مازیار میری از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

#رای_میدهم
#روحانی_1400مازیار میری

حمایت مازیار میری از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

لطفا صبح زود راى بدهيد مهم استحمید نعمت الله

بدیهی است به حسن روحانی رای میدهم.
تا اینجای کار دولتمردان ما دو سه دهه وقت لازم داشته اند تا یاد بگیرند الویتهایشان به الویتهای مردم مربوط باشد.اقای روحانی حالا دیگر این دوره را طی کرده و رقيب ایشان آشكارا در آغاز این دوره آموزشي طولانی است. رای دادن به آقاي روحانی در این وانفسا به نظر بنده هم شرط عقل است هم شرط مروت نسبت به ایران و ایرانیگوهر خیراندیش

حمایت گوهر خیراندیش از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

از شما عزيزان خواهش ميكنم بياييد باهم به پاي صندوق هاي رأي برويم و با درايت و هوشمندى ، رييس جمهور خود را انتخاب كنيم. چرا كه انتخاب كردن حق ماست، هرچند محدود در انتخاب باشيم. راى من " دكتر حسن روحانى " است.الهام پاوه نژاد

حمایت الهام پاوه نژاد و نازنین بیاتی از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

از هتاكي ها، توهين ها، بد دهني ها، حمله ها ، طوفان افتراها نخواهم ترسيد چون از مديريت كشوري با سياستمداران احساساتي و تند رو بيشتر مي ترسم.از كساني كه براي كسب قدرت به هر حربه ، توهين و تهمت ، استفاده مي كنند مي ترسم.از كساني كه ادب و احترام را در جامعه كشتند و خشونت و دروغ و وقاحت را رواج مي دهند مي ترسم. من براي فرزندان و نوجوانان و جواناني كه نا اميد به هر قيمت مهاجرت مي كنند رنج مي كشم...
من شهروندم
من رأي خواهم داد
من به #روحاني رأي خواهم داد
#به_عقب_برنمیگردیم
چون اميدوارم جريان #اصلاحات بتواند آرام آرام شرايط كشور و مردمم را به آرمان و ايده أل ها نزديك كند و اين همه #اميد و #آرزو را در نطفه خفه نكند.
از حقتون دفاع كنيد. با هر انديشه و سليقه اما بي تفاوت نباشيم!
همه با هم جمعه ٢٩ ارديبهشت پاي صندوق هاي رأي براي ساختن حماسه ي ديگر...
.
دوباره لبخند
دوباره پيوند
دوباره پيمان
دوباره ايران
دوباره ايران
دوباره ايرانلاله اسکندری

حمایت لاله اسکندری از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

براي آينده سرزمينم...مهرداد صدیقیان

حمایت مهرداد صدیقیان از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

با رأى ندادن هيچى درست نميشه
#تحريم_فرصت_نيست #به_عقب_برنمیگردیم #به_نظر_همدیگه_احترام_بزاریمحمیدرضا آذرنگ

حمایت حمیدرضا آذرنگ از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

نه روحانى و نه هيچ سياستمدارى نه قديس است و نه قهرمان
در اين مدت بسيار شنيده ام كه ايشان از مسواكِ گران قيمت استفاده مى كنند و من بسيار خوشحال تر شدم كه علاوه بر هزار و يك دليلِ انتخابم به كسى رأى مى دهم كه براىِ خوشبويى دهان و كلامش اين قدر ارزش قائل است در عصرى كه زبانِ سياست مملو شده از تعفنِ دروغ و تهمت و ركاكَتگلاره عباسی

حمایت گلاره عباسی از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

روز جمعه با افتخار و با اميد به اينده اي بهتر راي خواهم داد.بي صبرانه منتظر لبخند هم وطنانم هستم.درود بر سرزمينم ايرانشهره سلطانی

حمایت شهره سلطانی از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96نرگس محمدی

حمایت نرگس محمدی از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96سیما تیرانداز

حمایت سیما تیرانداز از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

من مي تونم كانديدا خودم رو انتخاب كنم مثل هر ادم ازاد..از خوندن كامنت هاي بعضي از ....متاسفم كه حتي به اين حق ساده ديگران احترام نمي گذارنمریم امیرجلالی

حمایت مریم امیر جلالی از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96الهام کردا

حمایت الهام کردا از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

ما مي توانيم كاري كنيم كارستان.
از خانه ها بيرون برويد،با استدلال و صبوري رأي هاي خاكستري را قانع كنيد.
فرداي انتخابات را براي مردمي كه مي گويند رأي نمي دهيم تشريح كنيد.
هر كدام يك ستاد باشيم.ادامه ي راه اصلاحات تنها راه پيشرفت و آباداي اين مملكت است.
من به دوردستها نگاه مي كنم.به آرزوهايم ايمان دارم.به كشوري مي انديشم كه فرزندانمان بدون ترس،با آينده اي روشن ،در آن بزرگ شوند .#ما_تَكرار_مي كنيمنعیمه نظام دوست

حمایت نعمیه نظام دوست از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

دوستان عزيزم با تمام احترامي كه براي همه كانديداي محترم و طرفدارانشون قائلم،بايد بگم براي آينده سرزمينم به كانديداي مورد نظرم جناب آقاي دكتر حسن روحاني رأي ميدهم ،دوستان عزيزم من اصلا آدم سياسي نيستم و از بحث سياسي و تعصب كوركورانه بيزارم فقط اعتقاد دارم بايد به إنسانها فرصت بديم همونطور كه سالهاي سال اين فرصت رو به بقيه إنسانها داديم ،لطفا بدون توهين و با احترام نظرتون رو بفرماييد چون هرشخصي نظري داره و نظرش محترمه به شرط اينكه مودبانه و انساني حرف بزنه .دوستان عزيزم من نه پولي از كسي گرفتم ،نه تا بحال نفعي از شخصي ديدم فقط و فقط احساس واقعي ام رو گفتم ،توي جلساتي هم كه بوده شركت نكردم نه براي اينكه دوست نداشتم چون تو شلوغي نفسم ميگيره و غش ميكنم . لطفا با مهرباني ومثل يه انسان متمدن حرف بزنيد و به هيچ عنوان به كسي توهين نكنيد .دوست عزيزي هم كه ميخواي به كانديداي محترم ديگه اي رأي بدي ،نظر شما هم محترمه و دمت گرم ولي يادت نره كه ما انسانيم بايد به هم فرصت بديم ايشالله براي عزيزان ديگه هم چهار سال ديگه فرصت هستلیلا زارع

حمایت لیلا زارع از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

گر چه دوريم به ياد تو قدح مى گيريم
بعد منزل نبود در سفر روحانىفرشته حسینی

حمایت فرشته حسینی بازیگر افغان ساکن ایران از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

من در ايران متولد شدم
در ايران درس خواندم
خيلى از دوستان و عزيزان من ايرانى هستند
در ايران نفس ميكشم و مانند همه ى شما ماليات پرداخت ميكنم و در تمام اتفاقات خوب و بدى كه براى ايران مى افتد سهيم هستم .. يادم نمى رود دوران احمدى نژاد و بلاهايي كه سر ما و تمام دوستان ِ ايرانى و افغانستانى ام آمد.. راى من قطعا اميد بود..
راى من قطعا تغيير مثبت بود ..
راى من قطعا دكتر روحانى بود كه براى اولين بار در دولتش تمام افغانستانى ها توانستند تحصيل كنند و توانستند بيمه شوند ..
راى منى كه در ايران متولد شده ام و زندگى ام اينجا بوده و هست قطعا "دكتر روحانى" ميبود ..."اگر ميتوانستم رأى بدهم".. مانند تمام انسان هاى مقيم كشور هاى ديگر .. كه حق رأى دارند ...
"اگر مى توانستم رأى بدهم"
بر روى زندگى ماهم تاثير مستقيم و چه بسا بيشترى دارد
پس نگوييم به ما مربوط نيست !
حقِ انسانى من است ..

چه متولد ايران باشم..چه هر نقطه ى ديگر از جهانفریبا نادری

حمایت فریبا نادری از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

براي آينده سرزمينم، ايرانم من رأي ميدهم #حسن_روحانیهومن بهمنش

حمایت هومن بهمنش از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96

به ظرافت در سياست رأى ميدهم
#حسن_روحانى #جواد_ظریف

نظرهای منتشر شده

۴ ماه پیش

۱۴ مرداد ۱۴۰۰

همین ها مملکت رو به این وضع انداختن واقا متأسفم
پاسخ
گزارش تخلف

۶ ماه پیش

۲۹ خرداد ۱۴۰۰

جماعت دیوانه افساد طلب....
پاسخ
گزارش تخلف

۶ ماه پیش

۱۷ خرداد ۱۴۰۰

اکثرهم لایعقلون _ اکثرهم لایفقهون _ اکثرهم یؤمنون و قلیلٌ من عبادی الشکور در خانه اگر کس است، یک حرف بس است!
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

۱۴ آذر ۱۳۹۹

رضا تا زمانی که به فهم و شعور کنار هم بودن و باهم بودن و باهم خوردن وبا هم زندگی کردن وبا هم پیش رفتن دست پیدا نکردیم وضعیت ما همینه و همین...
پاسخ
گزارش تخلف
جانم فدای رهبر

۴ سال پیش

۱۵ اسفند ۱۳۹۶

من نمیدونم منظور این بازیگر ها از رای دادن به روحانی چیه چرا به حسن روحانی رای میدن مگه نمیدونن بزرگترین مخزن سانتریفیوژ مارو بستن مگه نمیدونن خون شهدای مارو پایمال کردن شهدای هسته ای مگه نمی بینن این همه پول خوری چطور یه کار گر باید ماهی 1 تومن بگیره و یه ادم معمولی (حسین فریدون ) باید 234 میلیون ساعتی 1 میلیون کار کنه و حقوق های نجومی دریافت کنه این است عدالت شما چطور یه طبی به نام طب اسلامی را کوچک میشمارند و ان را حذف میکنن که میتونه هر بیماری رو درمان کنه از سرطان گرفته تا کوری و کری چرا حسن روحانی با اون دار و دسته خودش لیبرال ها باید بیان یا بخوان رهبد انقلاب رو برکنار کنه یا طرح رفراندوم راه انداختن پس اگر کسی ازادی میخواد منظورش یه چیز دیگست که نمی توانستند تا قبل از روحانی ان را اجرا کنن حسن روحانی اومده مملکتو خراب کنه فقط وعده فقط وعده مگه رهبر مگه امام ره نگفتن که با امریکا اعتماد نکنین چرا اعتماد کردن چون در زمان جنگ در انگلیس داشت کیف و حال میکرد حسن روحانی بیاییم دست به دست هم بدهیم و از رای دادن به همچین افرادی خودداری کنیم چون این ها امده اند تا به ناموس و وطن ما ضربه بزنند ارزوی موفقیت برای کسانی که با درک و عقل خود به اقای رئیسی رای دادن من خیلی حرف ها دارم و اگر کسی میخواد بیاد من جوابشو میدم اینم ای دی
پاسخ
گزارش تخلف
گل

۴ سال پیش

۲۷ آبان ۱۳۹۶

ای بنازمتون که به روحانی رای دادین بازیگر های محبوب من خانم ترانه علیدوستی و پریناز ایزدیار و الهام پاوه نژاد
پاسخ
گزارش تخلف
ممد

۴ سال پیش

۱۹ شهریور ۱۳۹۶

من هنوز باورم نمیشه که بازیگرانی مثل آقای شهاب حسینی ، خانم ترانه علی دوستی ، باران کوثری ، بهناز جعفری این حرفا رو زدن شما ها منظورتون از آزادی چیه ؟ اینکه بچه های یه سری آدمای زحمتکش شبا گرسنه بخوابن و آقا زاده ها دزدیاشونو بکنن منظورتون اینکه یه سری آقایونی فیش های نجومی داشته باشن و یه کارگر ساختمان پول اینو نداشته باشه که یه عمل جراحی برای دخترش انجام بده منظورتون این که بزارن آقازاده ها واردات غیر قانونی داشته باشن بعد یه کارمند ساده بامشقت تمام یه وام %10 بگیره شما های جزو بهترین بازیگران ایرانی هستید ولی خداوکیلی اینا میگید حقه؟ وجدانن بشینید فکر کنید ببینید دارید راست میگید دولت چهار سال قبل دولت واردات سنگ قبره تا توپ بدمینتون
پاسخ
گزارش تخلف
ولایت

۴ سال پیش

۱۴ مرداد ۱۳۹۶

سلام.تا جووونای ما الگوشون این افراد باشن که بویی از عفت و غیرت و...نبردن.روحانی رای میاره... انشالله تو این 4 سال رسوا بشه.آمین
پاسخ
گزارش تخلف
حمید

۴ سال پیش

۱۹ تیر ۱۳۹۶

انصافا همه اینا پولدارن گرانی رو حس نمیکنن این همه میگید برجام چیشد من که تغییری ندیدم هر چی تا الان دانشمندا زحمت کشیده بدند به باد فنا رفت شمااول برید خودتون رو اصلاح کنید بعد بیایید به مردم توصیه کنید همتون خدا رو نمیشناسید
پاسخ
گزارش تخلف
حسین

۴ سال پیش

۱۵ تیر ۱۳۹۶

آهای کسایی که به خاطر اینکه وضع مالی و شغلی خودتون تو دولت آقای روحانی خوب بوده،به ایشون رای دادید،لطفا رعایت حال ما رو که چیزیس به ما نمیرسه هم بکنید. ممنون
پاسخ
گزارش تخلف
فقط رییسی

۴ سال پیش

۱ تیر ۱۳۹۶

نمی دونم به چی روحانی رای دادن آخه روحانی تو این چهار سال چی کرده؟بعدا برمی گردن میگن ما بین بد و بدتر بد و انتخاب کردیم هم بدی و هم بدتر بودن روحانی رو دیدیم و بدتر بودن آقای رییسی رو ندیدیم
پاسخ
گزارش تخلف
سید مجتبی

۴ سال پیش

۲۸ خرداد ۱۳۹۶

وای بر ما انسان های آخرالزمان... بصیرت نعمت الهی است که خداوند به راحت طلبان نمیدهد...
پاسخ
گزارش تخلف
حسن

۵ سال پیش

۴ خرداد ۱۳۹۶

ببخشید شما مردم رو چی فرض کردین بلا نسبت مردم.مثل اینکه یادتون رفته همین مردم شما رو اینجا رسوندن حالا از دولتی دارین حمایت میکنین خیلی چیزا رو زیر سوال برده.واقعا خیلی بیسوادین هنرمند مملکت که شما باشین فقط دغدغشون خارج رفتن و آزادی و بی بندوباری باشه مشخصه که....واقعا متاسفم
پاسخ
گزارش تخلف
ali

۵ سال پیش

۳ خرداد ۱۳۹۶

فکر میکنم شما از خرابکاری های مثل کرسنت و 2030 و.... نمیدونید و اگر هم میدونید در حق مردم ظلم میکنید هرچند شما برای آزادی بیشتر رای میدید و حتی این برجام هم که بهش مینازید خود اوباما بعد از امضا برجام اعلام کرد ما در شرایط بدی بودیم که دلار روز به روز از ارزشش کاسته میشد در مورد فروش نفت هم طبق امار خود امریکا فروش نفت ایران هیچ فرقی نمیکرد
پاسخ
گزارش تخلف
رضا

۵ سال پیش

۱ خرداد ۱۳۹۶

درود بر روحانی این دولت مانند دولت خاتمی مظلومه.. کارای بنیادی زیادی انجام داد که از عقل کوچک برخی ها که فقط به دنبال نان هستند انتظار درک نیمره
پاسخ
گزارش تخلف
saeid

۵ سال پیش

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

اگه اینا رای ندن ب روحانی من باید برم دور دنیارو بگردم پس کی سوار ماشین 300 ملیونی بشه..اینا فک میکنن واس ما الگون آخه بعضی اونم ک دیپلم ندارن با خودشون چی فک کردن ک مثلا ما اینارو میبینیم عقیدمونو عوض میکنیم
پاسخ
گزارش تخلف
حامد

۵ سال پیش

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

گلاب به روتون روم به ديوار کی اسم شمارو گذاشته هنرمند،[...] که شما آدم کردیم وگرنه گوسفند هم دستتون نمیدادن بچرونیدبی ریشگی البته از شما بعید نیست اکثرا پشت صحنه به دنیا اومديد.
پاسخ
گزارش تخلف
ستاره

۵ سال پیش

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

با این تفکر بشدت ساده و سطح پایین و بدون بصیرت افرادی که خودشون رو به اصطلاح جز خواص و با فرهنگ ترین افراد جامعه میدونن!!در تعجبم البته به شخصه مدتهاست از دیدن فیلمهای سبک و سخیف و دست پایین سینما و تلویزیون خودداری میکنم...و البته حمایتم از فیلمهای پرمحتوای کارگردانانی چون حاتمی کیا و مجیدی و ... این درحالیه که ۲۴ساله هستم...نه یک زن۴۰ساله... ما نه بدون آزادی هسیم و نه محصور در بیان باورهاو نه عقده دار آزادی از نوع بی بندوباری!!! مثل اینکه این افراد آزادی اندیشه انسانی و بجای آزادی به قول خودشون جنسیتی اشتباه گرفتن! شاید انسان بودن رو فراموش کردن! بین تمام افراد بالا که توقعی بیشتر ازشون نمیره واقعا دیدن چهره کارگردان جوان کشور منو به تعجب وا داشت! محمد حسین مهدویان! شما دیگه چرا؟؟؟؟
پاسخ
گزارش تخلف
ناهید

۵ سال پیش

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

نظر شما:همه بازیگرابه روحانی دادن یعنی چه
پاسخ
گزارش تخلف
ناشناس

۵ سال پیش

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

متاسفم برای دولتی که شیرینه اما فقط برای سرمایه دارا وفاسدا وبازیگرا دولتی که برای محرومان وضعیفا وحتی مردم متوسط هیچ کاری نمیکنه وفقط مثل گرگ میخورن ومیدزدن دولتی که فقط تو کاراش منافع خودشو درنظر میگیره لعنت به این رییس دولت که مملکتو به گند وفسادکشیده
پاسخ
گزارش تخلف
شیدا

۵ سال پیش

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

بازیگرن دیگه.نونشون تو این راهه.هرچی آزادتر درامد بالاتر.حتما تو دولت روحانی حسابی کارو درآمد دارن..چرا از مدافعان حرم نپرسیم به چه کسی رای دادن.
پاسخ
گزارش تخلف
زهرا

۵ سال پیش

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

بازیگرا فقط به فکر ازادی هستن واسشون مهم نیست روحانی به مردم چه قولایی داده بودو به هیچ کدومشون عمل نکرد .واقعا متاسفم
پاسخ
گزارش تخلف
***

۵ سال پیش

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

رای ما فقط روحانی...به امید پیروزی....
پاسخ
گزارش تخلف
محمد

۵ سال پیش

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

بازیگران با بلیط های که ما در سینما می خریم ثروتمند میشند و با برگه های رای ما به کاندید مد نظرشان می خوان سوار ماشین های لوکس خارجی و هواپیماهای گرانقیمت شوند وبا خرید وسایل خارجی خودنمایی کنند و با گرفتن عکس در خارج از کشور وگذاشتن در پیجشون این کارهارو ارزشی نشون دهند و کارخانجات داخلی رو به خاک سیاه بکشانند وبعد به قول امیر جفری مردم ایران رو انسان هایی تنبل بدونند که چشمشون به جیب دولت است.
پاسخ
گزارش تخلف
زینب

۵ سال پیش

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

واقعا متاسفم واسا خودم ک بازیگرای کشورمون اینقد بصیرن . دلمونو ب کی خوش کردیم ب ۴ تا بازیگر ک اینقد کج فهمن
پاسخ
گزارش تخلف
صدف

۵ سال پیش

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

میگن وزارت ارشاد به اون ها دستور داده تابه رو حانی رای بدن به نظرتون چرا
پاسخ
گزارش تخلف
فاطمه

۵ سال پیش

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

برای بعضی از بازیگران به دوران رسیده متاسفم که به روحانی رای میدهند
پاسخ
گزارش تخلف
فاطمه

۵ سال پیش

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

شعار امسال ما تغییر به نفع مردم ، دولت رییسی. والسلام
پاسخ
گزارش تخلف
فاطمه

۵ سال پیش

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

آنهایی که عقل ندارند به روحانی رای میدهند روحانی فقط ارباب وعدهاست فقط رییسی
پاسخ
گزارش تخلف
الهام

۵ سال پیش

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

فقط جناب اقای ریسی
پاسخ
گزارش تخلف
علی

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

اینم یه بازیه سیاسیه که هنرمندارو آوردن وسط
پاسخ
گزارش تخلف
hesam

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آقا کامیار چیز خیلی عجیبی نیست این ادما همشون فهمیده هستن و اونقدر توی جامعه بودت که میتونن تشخیص بدن و خانم رضوانه شما حتما دلتون رو به 150 تومن یارانه ریسی که فقط حرفشو زده خوش کردی ؟؟؟ #رای-ما-روحانی
پاسخ
گزارش تخلف
فرخنده

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

این بازیگرا واقعا وضع افتضاح مملکت رو نمیبینن؟بدبخت بیچاره ها رو نمیبینن!این که رروحانی علنا حرفایی که زده انکار میکنه رو نمیبینن؟؟؟؟؟چجوری چینی نازک اعتمادشون رو ب روحانی میسپرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون فقط خودشون که در رفاه و اسایش هستن رو میبینن....
پاسخ
گزارش تخلف
نیکنام

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

تنها دستاورد برجام اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ است. کاری که در نیمی از آمریکا نمی کنند. می بینید چه به سرمان خواهد آمد. امیدوارم کمی انصاف داشته باشید. رای من رئیسی است فقط در مقابل کسی که کشورش را فروخته.
پاسخ
گزارش تخلف
بهاره

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

با امید به آینده ای بهتر .... حسن_روحانی
پاسخ
گزارش تخلف
محیا

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

پس بقیه ی کاندیداچی میشن؟
پاسخ
گزارش تخلف
محمد

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخر هفته روحانی رفته ! حالا شماها که تو زندگیتون جز community خودتون چیز دیگه ای ندیدید دوباره تو هم بلولید تا ببینیم کجا رو میگیرید !
پاسخ
گزارش تخلف
مهسا

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

واقعا که خطاب به روحانی :درختی که چهار سال ثمره نداد دیگر ثمر نمیدهد رای ما رییسی.
پاسخ
گزارش تخلف
زهرا

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهدی امینی خواه، اکبر عبدی، منیژه حکمت، و....... با آقای روحانی مخالفن حداقل به خاطر آتش زدن پرچم امام حسین در 88 هم که شده یکم دقت کنیم تو رآیمون و فراموش نکنیم که گروهی از اصلاح طلبها حاضر نشدن اعلام انزجار کنن از اهانت کنندگان
پاسخ
گزارش تخلف
علی

۵ سال پیش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

چقدر جالبه . یعنی ما رای دیگری نداشتیم .فقط یک نفر رو محبوب نشان دادید بقیه پس چی شدند
پاسخ
گزارش تخلف
بهنام

۵ سال پیش

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

از طرفدار های روحانی باید فهمیدکع چقدر وطن فروشه .شعار هر ایرانی خداحافظ روحانی
پاسخ
گزارش تخلف
من

۵ سال پیش

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

سحرخانم میشه بگین دوتاجمله ی اولتون بابقیه ی مطالب چه ارتباطی داشت؟
پاسخ
گزارش تخلف
حسین

۵ سال پیش

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

اوصلا اینها را ما مردم بی درد بحساب میاوریم! همه اینهایی که خود را مثلا خدمتگزار مردم می دانند، نشان میدهند که همه حرفهایشان حرفی بیش نیست، شعاری بیش نیست!!! همه محبوبیت و معروفیتشان صدقه سر همین مردمیست که حالا و همیشه نشان داده اند که برایشان کمترین ارزشی قائل نیستند و همیشه به دنبال همان مطلوباتشان هستند که در دولت هشتم مطرح شد!! نمیدانم مردم را چی فرض کردن!!!
پاسخ
گزارش تخلف

۵ سال پیش

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

دوستانی که میگن «فقط رای تعداد محدودی از بازیگران» زده شده، من به شخصه بازیگر حتی نیمه معروفی هم ندیدم که از شخص دیگری حمایت کنه.
پاسخ
گزارش تخلف
ترنم

۵ سال پیش

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

مادیگه دلمونو به کیا خوش کردیم ... هه
پاسخ
گزارش تخلف
رضوانه

۵ سال پیش

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام چقدر جالبه محبوب های مردم کسانی که مردم ایران اون هارو بزرگ کردن و حمایتشون کردن تا دیده بشن حالا بدون درنظرگرفتن زندگی همین مردم نظر میدهند و ازادانه انتخاب میکنن کسیو که هیچ کاری دراین چهار سال برای این مملکت نکرد و همیشه شعار ازادی بود ... ازادی به چه قیمتی اخه؟!؟!؟یه کم در انتخابمون بیشتر دقت کنیم #رای-ما-ریٔسی
پاسخ
گزارش تخلف
کامیار

۵ سال پیش

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام خیلی عجیب هست که سایت شما فقط رای تعداد محدودی از بازیگران که رایشان با نظرات مدیران سایت یکی هست رو اعلام کرده یعنی هیچکدام به کاندیداهایی دیگر رای نداده اند؟ یاللعجب
پاسخ
گزارش تخلف
سحر

۵ سال پیش

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

عکس انگشت شهاب حسینی پرچم ایرانه. یک سریاش پرچم سبز و بنفش! حق رای هرکس برای خودش محفوظه ولی متاسفانه چون ایران محدود به تهران شده و بدگویی از دولت قبل مد شده،همه خدمات دوره قبل به مستضعفان را فراموش کردند و از خوبیهای دولت قبل گفتن خطر اعدام داره!!!خود من شاهد بودم خانواده ای که سالها در یک منطقه فقیرنشین قم مستاجر بودند با مسکن مهر خانه دار شدند خانه شان هم وسط بیابان و گرگ و ...نیست.یک خانه آپارتمانی خوب شبیه خانه بقیه مردم.
پاسخ
گزارش تخلف
غلی

۵ سال پیش

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

شعار امسال ما روحانی خدافظ
پاسخ
گزارش تخلف