ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حوزه هنري پخش«فصل نرگس» را بر عهده گرفت

۴ سال پیش
پخش فیلم سینمایی «فصل نرگس» به نويسندگي و كارگرداني نگار آذربايجاني  و تهيه كنندگي سحر صباغ سرشت با سرمایه‌گذاری حمیدرضا عارف بر عهده موسسه فرهنگي تبليغاتي بهمن سبز حوزه هنري قرار گرفت.

به گزارش سلام سینما صباغ سرشت ضمن بیان این موضوع گفت: «فصل نرگس» دومین فیلم نگار آذربايجاني اثری پر لوكيشن است كه  قصه‌ای انسان دوستانه و عاشقانه را در قالب داستاني اميدبخش روايت مي كند. 
وی افزود: با توجه به اينكه فصل نرگس فيلمي مناسب  تمام مخاطبان محسوب مي شود ، بهتر دانستيم زماني را براي اكران و نمايش عمومي فصل نرگس در نظر بگيريم كه دانش آموزان محترم از درس و امتحانات فارغ شده باشند و دانشجويان عزيز به خصوص آنهايي كه از شهرستان هاي كوچك‌تر به شهرهاي بزرگ‌تر به خصوص پايتخت مي آيند امكان ديدن فيلم را داشته باشند. در نتيجه با توجه به مذاكرات انجام شده با پخش كننده فيلم (حوزه هنري ) پيش بيني مي‌شود، فصل نرگس در نوبت اكران دوم عيد فطر به نمايش عمومي در بيايد.
تهیه کننده فیلم در پایان اظهار کرد: «فصل نرگس»  زمستان سال ١٣٩٥ پروانه نمايش عمومي خود را دريافت كرده است و  با توجه به اينكه از همان زمان با پخش كننده فيلم توافقات اوليه انجام شده بود،  در نوبت اكران و نمايش عمومي قرار گرفتيم تا ان‌شاءا... فیلم در زمان پيش بيني شده اكران عمومي شود. این فیلم اثری پربازیگر است و از جنوبی ترین نقطه تهران تا شمالی ترین منطقه پایتخت را به تصویر كشيده است.

 

ریما رامین فر و امیر آقایی در نمایی از فیلم فصل نرگس

 

يكتا ناصر ، ريما رامين فر ، پژمان بازغي و امير آقايي بازيگران اصلي فيلم به شمار مي روند و حضور چهره هايي همچون گوهر خيرانديش ، شايسته ايراني ، محمدرضا هدايتي ، صالح ميرزاآقايي ،شيرين اسماعيلي و شبنم گودرزي بازیگران «فصل نرگس» را تشکیل می دهند. 
همچنين از حضور افتخاري رضا يزداني ،  همايون ارشادي ، عليرضا خمسه و ژاله صامتي با ایفای نقش خودشان در صحنه هایي از فيلم بهره‌مند شديم.

نظرهای منتشرشده