آدرس ایمیل نادرست است

نمایش کلمه عبور نمی‌تواند خالی باشد

بازیابی کلمه عبور

نام نمی‌تواند خالی باشد

نام خانوادگی نمی‌تواند خالی باشد

آدرس ایمیل نمی‌تواند خالی باشد

نمایش رمز عبور نمی‌تواند خالی باشد

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا دستورات لازم جهت تغییر رمز حساب کاربری شما از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

Error message here!

بازگشت به لاگین

بستن

سریع و خشن 8 «The Fate of the Furious» رکورد فروش افتتاحیه را شکست

29 فروردین 96 | 19:00
فیلم «The Fate of the Furious» هشتمین قسمت از مجموعه «سریع و خشن» رکورد پرفروش‌ترین فیلم گیشه آخر هفته دنیا را به نام خود ثبت کرد.
fastandfurious8apsdf.jpg

محصول جدید استودیوی «یونیورسال» توانست با فروش خیره‌کننده خود در سینماهای سراسر دنیا، رکورد بزند و فروش 529 میلیون دلاری «جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد»، «دنیای ژوراسیک» (524.9 میلیون دلار) و «هری پاتر و قدیسان مرگبار – قسمت 2» (483.2 میلیون دلار) را پشت سر بگذارد و پرفروش‌ترین افتتاحیه تاریخ سینما را به نام خود به ثبت برساند. این فیلم که در سه روز گذشته در 62 کشور به اکران درآمده است توانست فروشی 432 میلیون دلاری داشته باشد و به لطف فروش 100 میلیون دلاری خود در ایالات متحده، فروش کلی خود را به رقم 532 میلیون دلار برساند، این رقم در تنها سه روز اکران به دست آمده است.

این طور که به نظر می‌رسد تمایل مردم ایالات متحده نسبت به دیگر کشورهای جهان برای دیدن این دنباله کمتر شده است. چرا که قسمت هفتم این مجموعه در هفته آغازین خود فروش بیشتری در سینمای داخلی کرده بود. البته بخش عظیمی از موفقیت «سرنوشت خشن» را باید مرهون استقبال بی‌سابقه سینماروهای چین از این تریلر اکشن هالیوودی دانست. طبق آمار منتشر شده، فروش فیلم در دو روز نخست افتتاحیه در گیشه چین از مرز 190 میلیون دلار فراتر رفته است که در نوع خودش اتفاقی بی‌سابقه به شمار می‌رود. «سرنوشت خشن» به کارگردانی فلیکس گَری گِری و هنرنمایی وین دیزل، دواین جانسِن، میشل رودریگز، هلن میرن و شارلیز ترون با بودجه سنگین 250 میلیون دلاری ساخته شده است.

 

قانونی بخرید و دانلود کنید


نظرهای منتشر شده (0 نظر)
نظری برای این خبر ثبت نشده است

شما می‌بایست نام خود را وارد نمایید.

شما می بایست یک ایمیل صحیح وارد نمایید.

شما می‌بایست یک متن وارد نمایید.

کاربر مهمان