ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سازمان نظام پزشکی: عارف لرستانی با حال مساعد از بیمارستان مرخص شد

۲ سال پیش
در پی صحبت های همسر عارف لرستانی درباره خطای پزشکی در مرگ همسرش، سازمان نظام پزشکی واکنش نشان داد.

به گزارش سلام سینما روابط عمومی سازمان نظام پزشکی اعلام کرده است: پزشکی قانونی علت مرگ مرحوم لرستانی را نامشخص اعلام کرده و ذکر خطای پزشکی بدون دلیل و سند بی‌ انصافی بوده و جرم تلقی می‌شود.
روابط عمومی سازمان نظام پزشکی اعلام کرده است که از طریق کالبدشکافی علت دقیق مرگ مشخص می‌شود.
ساعت ۲۰ شب گذشته مرحوم لرستانی به درمانگاه یکی از بیمارستان‌های پایتخت به دلیل سکسکه شدید مراجعه کرده که اقدامات لازم جهت رفع مشکل ایشان انجام شده است.
ایشان پس از مراجعه به بیمارستان با حال عمومی مساعد مرخص می‌شود و در پرونده ایشان نیز ذکر شده که در صورت بدتر شدن وضعیت حتماً به بیمارستان مراجعه شود.
تاکنون در سازمان نظام پزشکی شکایتی از جانب خانواده مرحوم لرستانی ثبت نشده است.

 

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره جزئیات خدمات ارائه شده به عارف لرستانی، هنرمندی که بامداد امروز جان خود را از دست داد، گفت: ساعت 6:58 صبح امروز (شنبه) تماسی از سوی خانواده این مرحوم با مرکز اطلاعات اورژانس گرفته شد که بلافاصله نیروهای امدادی به منزل وی اعزام شدند. زمانی که نیروهای امدادی در محل حاضر شدند، وی هیچ‌گونه علائم حیاتی نداشت و تقریبا چند ساعتی بود که فوت شده بود.  همسر مرحوم لرستانی به نیروهای اورژانس اعلام کرده که روز گذشته همسرش دچار سکسکه شدید و علائم قلبی شده و به یکی از بیمارستان‌های خصوصی مراجعه کرده بود و گویا آمپول آرامبخش دریافت کرده است. هم‌چنین همسرش اعلام کرده که مرحوم لرستانی پس از ترخیص حدود ساعت 01:00 بامداد دچار تهوع شدید می‌شود و علائم تقریبا بهبود می‌یابد اما وقتی صبح بیدار می‌شود متوجه مرگ همسرش شده و با اورژانس تماس گرفته است.

نظرهای منتشرشده

سهرا ب
۲ سال پیش
به نظر من هم خانواده ( همسرو خود مرحوم ) و هم پرسنل پزشکی مقصرند . پرسنل پزشکی برای اینکه سکسکه و علائم مشکوک را دست کم گرفتند ! و خانواده ، به ویژه خانواده یی هنرمند و فرهنگی می بایست حتما به این وضع مشکوک می شدند و حداقل بعد از تهوع نیمه حتی با بهبودی نسبی او را برای آزمایش جدی قلب به بیمارستان منتقل می کردند . درهر حال خدایش بیامرزد که از خوبان بود و شادی بخش مردم .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ