ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پخش «عاشقانه» به دلیل مشکلات مالی متوقف شد/ تهیه کننده سریال: تا آخر هفته تولید را مجددا شروع می کنیم

۳ سال پیش
پخش سریال «عاشقانه» به دلیل مشکلات مالی متوقف شده است. مهدی گلستانه اعلام کرده است که تا آخر هفته تولید را مجددا شروع می کنیم.

به گزارش سلام سینما، منوچهر هادی دیروز در صفحه شخصی اش اعلام کرد، پخش سریال «عاشقانه» به دلیل مشکلات مالی متوقف شده است.

منوچهر هادی عاشقانه متوقف

"احترام شما عزیزان واجبه و حق مسلم شماست که عاشقانه را تا قسمت آخر و منظم سر هفته ببینید . مشکلات مالی در کار بوجود آمده که نمیتوانم باز کنم . تلاش من و عوامل تا رفع مشکلات مالی بی نتیجه خواهد بود . واقعا تاریخ دقیق توزیع پنج به بعد را نمیتوانم بدهم . ما سی جلسه از کارمان باقی مانده و فقط شرمنده شما هستیم . امیدوارم با سعی و همت دوستان در جهت تامین سرمایه مشکلات بزودی رفع شود وبه زودی بتوانیم کار را کلید بزنیم و در نهایت توزیع را آغاز کنیم . بازهم از حمایت و پیگیری شما و علاقتون به ادامه کار ممنونم و شرمنده به خاطر تاخیر . به محض اینکه از تاریخ توزیع مطلع بشم شمارو در جریان خواهم گذاشت"

 

این پست کارگردان سریال با واکنش‌های منفی کاربران مواجه شده و بسیاری نسبت به این اتفاق اعتراض کرده اند. برای نمونه، کاربری با مقایسه فیلم‌سازی در ایران و خارج کشور پرداخته و کاربر دیگری توان سازندگان فیلم را به رخ آن‌ها کشانده است

  •  - چرا از اول فکر اینجاها رو نکردین؟! مگه مردم مسخره شمان؟ هیچ جای دنیا این جوری سریال نمیسازن والا!
  • - عزيزم وقتي پول نداري چرا لقمه گنده تراز دهنتون ور ميداريد مردم و سركار ميزاريد بازيگراي پول ساز مياريد تو دستمزدشون ميمونديد كلي هاي و هوي ميكنيد كه ميخوايم كار خوب بسازيم ولي توش ميمونيد سعي كنيد رو ابرها راه نريد اين جور سريالا كار هركسي نيس داداش سعي كنيد همون فيلم خودتونو بسازيد شمارو به چه نمايش خانگي كل درامدت وقتي بشه دستمزد گلزار ديگه ته كار معلوم چي ميشه

 

مهدی گلستانه تهیه کننده سریال نیز در پی صحبت های کارگردان از آغاز تولید مجدد این سریال تا آخر هفته و رفع مشکلات مالی خبر داد.

مهدی گلستانه تهیه کننده سریال عاشقانه

"با رمال شاعر است، با شاعر رمال، با هر دو هيچكدام با هرهيچكدام هر دو! (بدون شرح)
مهدی گلستانه تهیه کننده سریال «عاشقانه» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آنچه توقف تولید این سریال از سوی منوچهر هادی کارگردان اثر عنوان شده است، بیان کرد: ما حدود ۳۰ جلسه کار داریم که در این ۳۰ جلسه بعضی از صحنه ها و لوکیشن های جزیی کار باید گرفته شود و در کل ۲ قسمت از سریال باقی مانده است.

وی ادامه داد: هم اکنون چهار قسمت از سریال توزیع شده و از آنجایی که پخش و توزیع سریال قرار است به صورت هفتگی باشد، نمی خواهیم تاخیری در این امر رخ دهد و توزیع سریال با تاخیر در تولید همراه شود.

این تهیه کننده و کارگردان با اشاره به توزیع قسمت پنجم سریال تصریح کرد: قسمت پنجم تا پایان فروردین ماه توزیع می شود چراکه پروانه نمایش آن هم دریافت شده است و ما منتظریم تا تکلیف تولید مشخص شود که البته در نهایت تا آخر هفته تولید را هم مجددا شروع می کنیم. منتها قسمت پنجم را تا پایان فرودین عرضه می کنیم چون نمی خواهیم بدقول شویم و ترجیح می دهیم اگر تاخیری وجود دارد قبل از پخش هفتگی و منظم کار باشد.

گلستانه در پایان درباره بازخوردهای این سریال عنوان کرد: خدا را شکر تاکنون مخاطبان با ما همراه و همسو شده اند و نسبت نظرات منفی در مقایسه با نظرات مثبت بسیار کمتر است. خوشبختانه با پایان بندی که برای هر قسمت در نظر گرفته ایم مخاطبان اکنون برای قسمت های بعدی لحظه شماری می کنند. «عاشقانه» مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستانش آمده: آرامش ظاهری زندگی چند زوج جوان با ورود یک زن، به هم می ریزد."

 

نظرهای منتشرشده