ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حاتمی «موریانه» را اواخر فروردین کلید می زند

۳ سال پیش
فیلمبرداری «موریانه» به کارگردانی مسعود حاتمی و تهیه کنندگی سیدغلامرضاموسوی اواخر فروردین شروع می شود.

به گزارش سلام سینما و به نقل از مشاور رسانه ای فیلم ، حدود دو ماه پیش ، پیش تولید فیلم آغاز شده و تا اواخر فروردین نیز فیلمبرداری کار آغاز می شود.
«موریانه» یک اثر داستانی با دو کاراکتر اصلی است و كاراكترهاي فرعي نیز حول محور داستان دو شخصیت اصلی به داستان اضافه خواهند شد.
فیلمبرداری این فیلم در شمال انجام می شود و ۷۰ درصد آن در جاده هراز و فیروزکوه جلوی دوربین می‌رود.
همچنین بازیگران «موریانه» تا چند روز آینده اعلام می شوند.
موریانه» ، به لحاظ فرم اجرایی ، در سینمای ایران و جهان ،از ساختاری نوع پيروي ميكند و حاتمي در اين روش كه مدتهاست بر روي آن كار كرده از نظر زمان بندی رکورد تازه ای در سینمای ایران به جا خواهد گذاشت كه البته این لازمه فرم اجرا و توليد اين فيلم است. سایر عوامل فیلم هم بزودی اعلام می گردد.
مسعود حاتمی پیش از این تجربه ساخت چندین فیلم کوتاه از جمله : یازده ،تنازع و.... را داشته است . فیلم تنازع در سال گذشته توانسته در عرصه بین المللی وداخلی موفقیت های بسیاری کسب کند. از آن جمله می توان به حضور در جشنواره بوسان و كسب جوايز متعددي ازجمله جوايزه بهترين فيلم و بهترين كارگرداني فيلم تجربي از جشنواره فيلم كوتاه تهران.  جشن فيلم كوتاه سينماي ايران. جشنواره فيلمهاي بيكلام و جشنواره فيلمهاي تجربي استكهلم و جشنواره فيلم برنو در كشور چك. جشنواره فيلم مادريا در اسپانيا و... اشاره کرد.

نظرهای منتشرشده