ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

کلاه قرمزی همچنان بلاتکلیف / نیاز فوری ورود رییس سازمان صدا و سیما

یک سال پیش
حمید مدرسی به عنوان تهیه‌کننده مجموعه «کلاه‌قرمزی» درباره حاشیه‌های این مجموعه و همچنین آخرین وضعیت پخش آن در ایام نوروز توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش سلام سینما روز گذشته اعلام شد مجموعه کلاه‌قرمزی در کنداکتور شبکه ۲ قرار گرفته است که به نوعی خبر از اتمام مشکلات این مجموعه می‌داد اما مدرسی تهیه کننده این کلاه‌قرمزی در این‌باره در گفت و گویی که با ایسنا انجام داده است از عدم حل مشکلات خبر داده است و می‌گوید اگر مشکلات حل نشود عملا پخش کلاه قرمزی منتفی خواهد بود:

 

کلیه هزینه‌های تولید آن به صورت شخصی توسط سازندگان مجموعه تامین شده است

متاسفانه با تمام شرایط سخت مالی و ایجاد حاشیه‌های تاسف‌آور رسانه‌ای که هیچ‌گاه از سوی من شروع نشد، بدین وسیله اعلام می‌کنم این پروژه با همت و همراهی گروه سازنده، ۱۵ قسمت ویژه نوروز را آماده نمایش کرده است و بقیه قسمت‌ها برای اعیاد در طول سال، طبق آداب سال‌های گذشته در حال ضبط و فیلمبرداری است. با پیش‌بینی اینجانب و توقف‌های تحمیلی و بلاتکلیفی از سوی شبکه دو و نبود هیچ‌گونه توافق مکتوب تاکنون، ادامه‌ کار در ایام نوروز برای اعیاد  فیلم‌برداری می‌شود. قابل ذکر است کلیه هزینه‌های تولید آن به صورت شخصی توسط سازندگان مجموعه تامین شده است.

 

آمادگی پخش مجموعه را داریم

با توجه به احترام به مخاطبان میلیونی و هواداران این برنامه و همچنین احترام به تلویزیون در اساس و قولی که چندین بار به مردم برای حضور مجموعه جدید در سال ۱۳۹۶ اعلام شده بود و همچنین احترام به هنرمندان بنامی که دوست دارند هنرشان دیده شود، رسما آمادگی پخش این مجموعه را با توجه به زمان از دست‌رفته به دلایل فوق برای ارائه و پخش در زمان اعلام‌شده توسط سیما، بدون تشریفات اداری و هرگونه مساعدت از طرف گروه سازنده، به دکتر علی عسکری ریاست سازمان اعلام می‌کنم.

 

نیاز فوری به ورود رییس سازمان صدا و سیما:

این تهیه‌کننده پیرو اظهاراتی که اخیرا درباره مشکلات «کلاه‌قرمزی» مطرح کرده است،  اظهار کرد: تنها شانس رسیدن پروژه به آنتن سیما، ورود فوری شخص ریاست محترم سازمان به حل و فصل مشکلات این پروژه است که شاید در ظرف روز و ساعت آینده راه‌گشا باشد. در غیر این صورت عملاً پخش مجموعه «کلاه‌قرمزی» ۹۶ همچنان منتفی خواهد بود. بدیهی است در نهایت تصمیم پخش پروژه «کلاه‌قرمزی» در ایام نوروز، به تصمیم شخص ریاست محترم سازمان صدا و سیما بستگی دارد.

 

امکان پخش تکراری قسمت‌های سال گذشته

به گزارش سلام سینما، برخی شنیده های تایید نشده حاکی از آن است که در شبکه دو مونتاژی از بخش های «کلاه قرمزی» سال های قبل در حال انجام است تا در صورت لزوم این مجموعه تکراری روی آنتن برود.

مساحت دکور سری جدید «کلاه قرمزی» از ۷۰۰ مترمربع به ۱۵۰۰ مترمربع افزایش یافته و ۲۳ شخصیت عروسکی که برای جانبخشی به هر یک از آنها سه نفر مشغول به کار بوده اند، پروژه امسال را به نسبت به سال های قبل گسترده تر کرده است. همچنین فضای محتوایی این مجموعه نیز نسبت به سال های گذشته شادتر و مفرح تر شده است.

نظرهای منتشرشده


نوا بانو نوری
یک سال پیش
وااای عزیزم... من سینمایی های کلاه قرمزی خییلی دوست داشتم خوب چه کاریه؟! چرا برنامه به این خوبی نمیفرستن تو شبکه نمایش خانگی؟! واقعا حیف میشه.. اگه بخواد معلق بمونه به نظرم برنامه به این خوبی لیاقت نمایش خانگی شدن رو خیییلی داره....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ