آدرس ایمیل نادرست است

نمایش کلمه عبور نمی‌تواند خالی باشد

بازیابی کلمه عبور

نام نمی‌تواند خالی باشد

نام خانوادگی نمی‌تواند خالی باشد

آدرس ایمیل نمی‌تواند خالی باشد

نمایش رمز عبور نمی‌تواند خالی باشد

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا دستورات لازم جهت تغییر رمز حساب کاربری شما از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

Error message here!

بازگشت به لاگین

بستن

چهره سال 95 سینمای ایران را شما انتخاب کنید (مرحله اول)

23 اسفند 95 | 02:34
سال ۹۵ در حال اتمام است و این بار هم قصد داریم مثل سال‌های گذشته چهره سینمایی سال را به انتخاب شما کاربران عزیز سایت سلام سینما انتخاب کنیم.
chehrehsal95-site.jpg

سال ۹۵ در حال اتمام است و این بار هم قصد داریم مثل سال‌های گذشته چهره سینمایی سال را به انتخاب شما کاربران عزیز سایت سلام سینما انتخاب کنیم. در ابتدا مروری می‌کنیم به نتایج سال‌های گذشته:

سال ۹۳: ۱- شهرام مکری ۲- جعفر پناهی ۳- رضا عطاران

سال ۹۴: ۱- شهاب حسینی ۲- سعید روستایی ۳- پرویز پرستویی

حال ۱۵ چهره سینمایی که به انتخاب تحریریه سلام سینما به عنوان کاندیداهای اولیه انتخاب شده‌اند را معرفی می‌کنیم.

* مرحله اول نظرسنجی چهره سال 95 در تاریخ 1 فروردین پایان می یابد و سپس 5 چهره برتر وارد مرحله نهایی می شوند.

 

کاندیداهای چهره سال سینمای ایران (مرحله مقدماتی)

 

بهروز افخمی

بهروز افخمی امسال با تریبونی که از طریق برنامه هفت در اختیارش بود حاشیه‌هایی را به وجود آورد. خصوصا در ایام جشنواره که سخنان او در خصوص داوری جشنواره، موجب اظهارنظرهای زیادی شد که دامنه آن تا خود مراسم اختتامیه فراگیر شد. درگیری‌های وی با ایوبی رییس سازمان سینمایی و سعید سهیلی و اصغر فرهادی از دیگر حاشیه های امسال مجری برنامه هفت بود.

 

مهناز افشار

مهناز افشار هم سال پرخبری را سپری کرد. او که سال گذشته را با خبر مادر شدنش و حاشیه‌های آن گذرانده بود، امسال هم درگیر حاشیه‌های ازدواجش با یاسین رامین شد. در خبرها آمد که همسر مهناز افشار مرداد ماه به علت عدم توانایی تودیع وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی روانه زندان شده است، خبری که افشار در توییتر به آن واکنش نشان داد و در توییت دیگری از تفاوت دیدگاهش با محمدعلی رامین (پدر شوهرش) گفت. قضیه دستگیرشدن عده‌ای از هنرمندان در پارتی شبانه هم چند روزی او را در تیتر اخبار قرار داد. وی چند روز را هم در بیمارستان به علت مشکل قلبی بستری بود.

 

رامبد جوان

رامبد جوان که در طول سال، درگیر ضبط خندوانه بود، در ابتدای سال به خاطر صفحه توییترش حواشی برایش به وجود آمد، درگیر توهین نشریه یالثارات شد، تعداد بینندگان خندوانه را ۴۰ میلیون اعلام کرد و با مالک جناب خان و همچنین بهروز بقایی به مشکل خورد. او که در جشنواره فیلم نگار را داشت اعلام کرد که این فیلم هدیه او به همسرش نگار جواهریان بوده است.

 

لیلا حاتمی

اگر یادتان باشد سال گذشته حاشیه‌هایی در خصوص پاسخ لیلا حاتمی به خبرنگاران در پشت صحنه فیلم رگ خواب پدید آمد، حاشیه‌هایی که امسال هم برای او ادامه داشت و در نشست خبری فیلم در جشنواره باعث شد که عده‌ای از خبرنگاران نشست را ترک کنند. بازی حاتمی در رگ خواب تحسین بسیاری از منتقدان و مردم را برانگیخت و او برنده سیمرغ مشترک با مریلا زارعی به عنوان بهترین بازیگر نقش اصلی زن شد.

 

شهاب حسینی

شهاب حسینی امسال موفق شد جایزه بهترین بازیگر از جشنواره کن به دست بیاورد که معتبرترین جایزه بازیگری برای یک بازیگر در تاریخ سینمای ایران محسوب می‌شود. جایزه‌ای که در نشست خبری فیلم به امام زمان تقدیم کرد. روزنامه سعودی مکه او را خطرناکتر از قاسم سلیمانی نامید. انتشار عکس او با بهروز وثوقی هم حاشیه‌هایی برایش ایجاد کرد که با انتشار متنی به آن واکنش داد.

 

رضا درمیشیان

رضا درمیشیان امسال فیلم لانتوری را برای اکران داشت، فیلمی که رکورد فروش روز افتتاحیه را شکست آن هم در حالی که سالن‌های حوزه هنری حاضر به اکران فیلم نشده بودند، رکوردی که پابرجا نماند و توسط فروشنده و سلام بمبئی دوباره شکسته شد. چند روز بعد از اکران حاشیه‌هایی برای فیلم پدید آمد، آمنه بهرامی در اعتراض به دزدیده شدن داستان زندگی‌اش به دادگاه شکایت کرد. ادعایی که با پاسخ درمیشیان روبرو شد و در نهایت به نتیجه‌ای نرسید. درمیشیان برای جشنواره امسال فیلم «یواشکی» را آماده کرد بود که گویا در لحظات آخر از حضور در جشنواره پشیمان شد.

 

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی امسال سال پر خبری را گذراند. با پوشش خود در جشنواره کن در فضای مجازی خبرساز شد. تتوی وی و فمینیست بودنش مورد توجه رسانه‌های خارجی از جمله نیویورک تایمز قرار گرفت و همچنین جزو هنرمندانی بود که مورد هجوم نشریه یالثارات قرار گرفت. علیدوستی در فضای مجازی بسیار فعال بود و با واکنش‌ به موقع خود در تحریم اسکار، در ایجاد جو جهانی به نفع فیلم فروشنده نقش زیادی داشت. او امسال یک کتاب هم ترجمه کرد که با استقبال مردم مواجه شد.

 

کیانوش عیاری

تمام حاشیه‌های امسال عیاری پیرامون فیلم کاناپه پدید آمد. فیلمی که متقاضی حضور در جشنواره بود، ولی به علت مشکل ممیزی اجازه حضور نیافت. پس از کش و قوس فراوان عیاری گفت که دیگر فیلمی نخواهد ساخت که خانمها در آن در خلوت خودشان یا در مقابل محارم روسری به سر داشته باشند.

 

مسعود فراستی

مسعود فراستی را با اظهارنظرهای جنجالی‌اش می‌شناسیم. او امسال هم در موارد زیادی با بیان نظراتش حاشیه درست کرد. از وطن فروش نامیدن کمال تبریزی گرفته تا مستهجن نامیدن فیلم گشت ۲ در کمیسیون فرهنگی مجلس. او به درگذشتگان هم رحم نکرد و یادداشتش پس از فوت عباس کیارستمی و نقدش بر فیلم‌های علی حاتمی جنجال‌های زیادی درست کرد. این سخنان بی جواب نماند و عده‌ای هم جواب او را در رسانه‌ها دادند. از جمله صحبت‌های حمید فرخ نژاد، پرویز پرستویی، محمدرضا گلزار و همچنین اظهارات وحید جلیلوند در اختتامیه جشنواره. انتقادات از او تا جایی پیش رفت که او چند هفته پیش مجبور به دفاع از خود در برنامه هفت شد.

 

اصغر فرهادی

کارگردان بین‌المللی کشورمان حضور پررنگی در اخبار سینمایی امسال داشت. خبرهایی که با حضور فیلمش در جشنواره کن و دریافت جایزه بهترین فیلمنامه آغاز شد. پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم به عنوان بازیگران فیلم جدیدش انتخاب شدند. فیلمی که به گفته خود فرهادی بازیگر ایرانی نخواهد داشت. با شروع اکران فیلم فروشنده در ایران، با حمله رسانه‌های دلواپس مواجه شد. حمله‌هایی که با توهین نشریه یالثارات به اوج خودش رسید و او را وادار به واکنش کرد. در نهایت جدیدترین فیلمش رکورد فروش تاریخ سینمای ایران را شکست. اصغر فرهادی در حوزه اجتماعی هم فعال بود و نامه‌اش به حسن روحانی سر و صدای زیادی برپا کرد. وی در نهایت پس از اتفاقات پیش آمده در آمریکا و تصمیمات ترامپ در خصوص شهروندان چند کشور از جمله ایران، حضور در مراسم اسکار را تحریم کرد. اما مهم‌ترین اتفاق امسال سینمای ایران بی شک کسب دومین جایزه اسکار توسط فرهادی بود که نام او را در کنار بزرگانی مثل کوروساوا و کلمان قرار داد.

 

عباس کیارستمی

کارگردان فقید سینمای ایران پس از خبرهای ضد و نقیض در مورد بیماری‌اش و سفر به فرانسه برای ادامه روند درمان، سرانجام در ۱۴ تیر امسال در پاریس جان به جان آفرین تسلیم کرد. فوت شخصیتی چون کیارستمی بازتاب‌های زیادی در سطح بین الملل داشت. علت فوت کیارستمی و قصور پزشکی مربوطه از حاشیه‌های امسال سینما بود که در نهایت به محرومیت برای پزشک معالجش انجامید.

 

مسعود کیمیایی

کارگردان پیشکسوت سینمای ایران یکی از پرحاشیه ترین سال‌های دوران حضور خود در سینما را گذراند. حاشیه‌هایی که تمام آن‌ها پیرامون فیلم قاتل اهلی به وجود آمدند. قبل از فیلمبرداری فیلم عزت الله انتظامی گفت به علت فیلمنامه ضعیف در فیلم بازی نمی‌کند. پس از پایان فیلمبرداری، اختلافات با منصور لشکری قوچانی تهیه کننده فیلم آغاز شد. کیمیایی در نامه‌ای خواستار جلوگیری از نمایش فیلم در جشنواره شد که با پاسخ تهیه کننده مواجه شد. پس از آن پرویز پرستویی وارد بازی شد و به مسعود کیمیایی اعتراض کرد که کیمیایی در یادداشتی تند جواب او را داد. بعد از نمایش فیلم در کاخ جشنواره، جنجالی ترین نشست خبری چند سال اخیر را شاهد بودیم که به انتقاد آرام فریدون جیرانی از کیمیایی منجر شد. کش و قوس میان لشکری و کیمیایی همچنان ادامه دارد و معلوم نیست سرنوشت فیلم در نهایت چه خواهد شد.

 

محمدرضا گلزار

سوپراستار سابق سینمای ایران که چندسالی از سینما دور بود، امسال نشان داد که هنوز هم می‌تواند به تنهایی فروش یک فیلم را تضمین کند. او سال ۹۵ با فیلم‌های خشکسالی و دروغ و سلام بمبئی روی پرده سینماها حضور داشت که فیلم دومی به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران تبدیل شد. گلزار در این اواخر در مصاحبه‌ای مسعود فراستی را به دردنخورترین آدم سینمای ایران نامید.

 

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده به اولین بازیگری تبدیل شد که چهار جایزه بازیگری سال شامل جشنواره فجر، جشن خانه سینما، جشن انجمن منتقدان و جشن حافظ را برای یک نقش دریافت می‌کند. او به غیر از ابد و یکروز، فیلم‌های خشم و هیاهو و لانتوری را هم بر روی پرده داشت. محمدزاده سیمرغ دوم خود را هم امسال برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضا کسب کرد که سخنان وی پس از کسب جایزه در جشن اختتامیه حاشیه‌ساز شد و عده‌ای به آن واکنش نشان دادند.

 

محمدحسین مهدویان

استعداد جدید سینمای ایران که سال گذشته با فیلم اول خود ایستاده در غبار نگاه‌ها را به خود جلب کرده بود، امسال با فیلم ماجرای نیمروز در جشنواره سی و پنجم حضور داشت. فیلمی که به گواه خیلی‌ها با اختلاف بهترین فیلم جشنواره بود. پس از اعلام نامزدها، مهدویان با انتشار متنی در صفحه‌ی خود به داوری‌ها اعتراض کرد. اعتراضی که فردای آن روز مجبور شد از کسانی که به خود گرفته بودند دلجویی کند. در نهایت فیلم مهدویان موفق شد سه جایزه بهترین فیلم، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و بهترین فیلم از نگاه ملی را به دست بیاورد.

 

قانونی بخرید و دانلود کنید


نظرهای منتشر شده (160 نظر)

شما می‌بایست نام خود را وارد نمایید.

شما می بایست یک ایمیل صحیح وارد نمایید.

شما می‌بایست یک متن وارد نمایید.

کاربر مهمان
فاطمه محنتی
04 فروردین 96 | 08:41
کاربر مهمان

نوید محمدزاده

سارا
02 فروردین 96 | 20:54
کاربر مهمان

مسعود خان فراستی . محمد حسین جان مهدویان و اقا شهاب حسینی

ز
02 فروردین 96 | 18:19
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

...
01 فروردین 96 | 12:57
کاربر مهمان

مسعود فراستی

مارى
30 اسفند 95 | 22:21
کاربر مهمان

ببخشيد اين راى گيرى اشتباهه
هرکس ميتونه چنددفعه راى بده
يکى داره مدام به گلزار راى ميده
تو پنج دقيقه دقت کردم حدود 10تا راى بهش اضافه شد

امید عباس آبادی
30 اسفند 95 | 20:25

بهروز افخمی-شهاب حسینی-اصغر فرهادی

نجمه
30 اسفند 95 | 15:48
کاربر مهمان

شهاب الدین حسینی

میترا
30 اسفند 95 | 15:36
کاربر مهمان

شهاب حسینی داره دوم میشه بهش رای بدین اول بشه.

شایان
30 اسفند 95 | 03:19
کاربر مهمان

مسعود فراستی ، بهروز افخمی ، عباس کیارستمی

ایما صالحی
30 اسفند 95 | 00:59
کاربر مهمان

ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، اصغر فرهادی

سعید
29 اسفند 95 | 23:44
کاربر مهمان

محمد رضا گلزار

زینب @
29 اسفند 95 | 22:44
کاربر مهمان

آقای محمدرضا گلزار و خانوم ترانه علدوستی

سارا
29 اسفند 95 | 17:27
کاربر مهمان

مسلما بازاختلاف زیاد اصغر فرهادی بخاطر دومین اسکار سینمای ایران
همین فیلم فرهادی تو ایران جتیزه نگرفت
ولی همین در کن جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر رو برد هم اسکار گرفت
نمیدونم چه بلایی سر مردم ایران اومده
بعدش هم شهاب حسینی بخاطر بهترین بازیگر شدنش در کن
اخه گلزار چیکار کرده
چندتا فیلم خوب تا حالا بازی کرده?
۹۹ درصد فیلماش ابکی و بدرد نخور خودشم واقعا از مد افتاده
شخصیت بازیگر و بازیشه که بازیگر رو موندگار میکنه نه صرفا چهره
گرچه از اولم گلزار چهره عالی نداشت

فاطمه
29 اسفند 95 | 16:20
کاربر مهمان

رامبد جوان

امید
29 اسفند 95 | 15:55
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار❤

امیررضا
28 اسفند 95 | 22:06
کاربر مهمان

مسعود فراستی،بهروز افخمی،عباس کیارستمی

جابر عسگری گرکرودی
28 اسفند 95 | 16:46
کاربر مهمان

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی

mohsen
28 اسفند 95 | 16:30
کاربر مهمان

استاد مسعود فراستی

مهدی قبادی
28 اسفند 95 | 15:04
کاربر مهمان

مسلماً برایِ همیشه پادشاه کیارستمی!

پ
28 اسفند 95 | 14:23
کاربر مهمان

شهاب حسینی

متین
28 اسفند 95 | 14:21
کاربر مهمان

عالیجناب استاد عباس کیارستمی و خانوم ترانه علیدوستی.

رضایی
28 اسفند 95 | 14:06
کاربر مهمان

مسعود فراستی بزرگ

زهرا ایراندوست
28 اسفند 95 | 14:06
کاربر مهمان

مسلما اول محمد حسین مهدویان ،بعد بهروز افخمی و سوم ترانه علیدوستی

رها
28 اسفند 95 | 13:50
کاربر مهمان

محمدرضاگلزار

پگاه
28 اسفند 95 | 13:46
کاربر مهمان

فقط گلزار

Milad.b
28 اسفند 95 | 12:42
کاربر مهمان

شهاب حسینی با اختلاف

Milad
28 اسفند 95 | 12:36
کاربر مهمان

شهاب حسینی با اختلاف

محمد
28 اسفند 95 | 12:21
کاربر مهمان

فقط مسعودخان فراستی

مریم بیگی
28 اسفند 95 | 11:48

نوید محمد زاده

نفس
28 اسفند 95 | 11:06
کاربر مهمان

محمدرضاگلزار

Nafas
28 اسفند 95 | 11:03
کاربر مهمان

محمدرضاگلزار

مهدی طوسی
28 اسفند 95 | 10:37
کاربر مهمان

مسعود فراستی

محمدحسین
28 اسفند 95 | 10:31
کاربر مهمان

مسعود فراستی

حسین
28 اسفند 95 | 10:30
کاربر مهمان

فراستی افخمی مهدویان

هوشنگ
28 اسفند 95 | 10:08
کاربر مهمان

اصغر فرهادی

سام نژاد
28 اسفند 95 | 09:38
کاربر مهمان

به احترام نقد. فقط مسعود فرلستی

سخی
28 اسفند 95 | 08:58
کاربر مهمان

1) مسعود فراستی
2) مسعود فراستی
3) مسعود فراستی

محسن
28 اسفند 95 | 08:49
کاربر مهمان

مسعود فراستی

Alireza
28 اسفند 95 | 08:47
کاربر مهمان

Masod ferasati ,navid mohamad zade

رسول قادری
28 اسفند 95 | 08:35

شهاب حسینی ، اصغر فرهادی ، محمدحسین مهدویان

میلاد
28 اسفند 95 | 08:09
کاربر مهمان

مسعود خان فراستی

Atena naderzadeh
28 اسفند 95 | 01:22
کاربر مهمان

نويد محمدزاده

عشق
27 اسفند 95 | 23:31
کاربر مهمان

نوید محمد زاده

hasti Maleki
27 اسفند 95 | 23:00

نوید محمد زاده

محمد
27 اسفند 95 | 22:49
کاربر مهمان

کیانوش عیاری و عباس کیارستمی

Mahsa
27 اسفند 95 | 22:40
کاربر مهمان

محمدرضاگلزار

Diba
27 اسفند 95 | 22:14
کاربر مهمان

نويد محمدزاده

Bahar
27 اسفند 95 | 21:33
کاربر مهمان

مسعود فراستی . عباس کیارستمی .نوید محمدزاده

بهار
27 اسفند 95 | 21:29
کاربر مهمان

کیارستمی.فراستی.

ع رئیسی
27 اسفند 95 | 21:11

بهروز افخمی-مسعود فراستی-محمد حسین مهدویان

muhmm
27 اسفند 95 | 17:41
کاربر مهمان

نوید محمد زاده

محرمی
27 اسفند 95 | 17:37
کاربر مهمان

محمد رضا گلزار

نیکی وزیری
27 اسفند 95 | 17:20
کاربر مهمان

ترانه علیدوستی_شهاب حسینی_اصغر فرهادی_نوید محمدزاده_محمدرضا گلزار
در عرصه هنر تواناییها منحصر به فرد بوده و کسی را بر دیگری نمیتوان ارجح دانست بلکه تواناییهلی خاص را باید مورد توجه قرار داد

mojgan
27 اسفند 95 | 16:00
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

Shabnam
27 اسفند 95 | 15:52
کاربر مهمان

محمد رضا گلزار

امیسین
27 اسفند 95 | 15:50
کاربر مهمان

شهاب حسینی

مهسا
27 اسفند 95 | 14:40
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار،ترانه علیدوستی

Alireza
27 اسفند 95 | 13:07
کاربر مهمان

Soltan shahab hosseini

احسان
27 اسفند 95 | 11:40
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

aida
27 اسفند 95 | 11:38
کاربر مهمان

mohammdreza golzar bi nazire❤❤

لیلا
27 اسفند 95 | 10:30
کاربر مهمان

محمدرضاگلزار شهاب حسینی اصغرفرهادی

تارا
27 اسفند 95 | 10:11
کاربر مهمان

محمد رضا گلزار

هدا
27 اسفند 95 | 08:30
کاربر مهمان

ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، نوید محمدزاده

اوستا انتقامب
27 اسفند 95 | 01:05
کاربر مهمان

نوید محمدزاده. اصغر فرهادی.شهاب حسینی

فردخت
27 اسفند 95 | 00:49
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

ستایش
27 اسفند 95 | 00:18
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

lida
26 اسفند 95 | 23:57
کاربر مهمان

نويد محمدزاده+شهاب حسينى

کیمیا
26 اسفند 95 | 23:50
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

سيد اميد خاتمي
26 اسفند 95 | 23:37
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

سارا
26 اسفند 95 | 23:19
کاربر مهمان

شهاب حسینی وترانه علیدوستی واصغرفرهادی

Sarina
26 اسفند 95 | 22:38
کاربر مهمان

فقط محمدرضا گلزار و نوید محمدزاده

ناهید
26 اسفند 95 | 22:20
کاربر مهمان

محمد رضا گلزار

محمد
26 اسفند 95 | 21:34
کاربر مهمان

محمد حسین مهدویان

عليرضا
26 اسفند 95 | 21:28
کاربر مهمان

زنده ياد عباس كيارستمي....

مارال حقيقي
26 اسفند 95 | 21:27
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

Amir Hasanvand
26 اسفند 95 | 21:27

رضا گلزار

درسا
26 اسفند 95 | 21:21
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

Mahsa
26 اسفند 95 | 21:16
کاربر مهمان

محمدرضاگلزار

lena
26 اسفند 95 | 21:12
کاربر مهمان

فقط سوپراستارجونم>محمدرضا گلزار

Reihane
26 اسفند 95 | 20:52
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

Ziba
26 اسفند 95 | 20:43
کاربر مهمان

Mohamad reza golzar

ارش
26 اسفند 95 | 20:37
کاربر مهمان

محمدرضاگلزار،مهنازافشار

طاهره
26 اسفند 95 | 20:30
کاربر مهمان

محمد رضا گلزار

الی
26 اسفند 95 | 20:19
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

Azin
26 اسفند 95 | 20:01
کاربر مهمان

Reza golzaaar

Romina
26 اسفند 95 | 20:01
کاربر مهمان

محمدرضا گلزار

X
26 اسفند 95 | 19:45
کاربر مهمان

Shahab va navid

سلوی
26 اسفند 95 | 19:04
کاربر مهمان

Navidmohammadzade

rio
26 اسفند 95 | 18:51
کاربر مهمان

نوید محمد زاده

فرزاد
26 اسفند 95 | 08:22
کاربر مهمان

آقا فرهادی و ترانه علی دوستی و شهاب حسینی

پری ناز
26 اسفند 95 | 06:28
کاربر مهمان

به شهاب حسینی رای بدید که اول بشه فعلا دومه

ng
26 اسفند 95 | 02:42
کاربر مهمان

شهاب حسینی

تاتيا
26 اسفند 95 | 02:41
کاربر مهمان

كيانوش عيارى

تقی
26 اسفند 95 | 00:52
کاربر مهمان

بهروز افخمی

ارمین علی نژاد
26 اسفند 95 | 00:11

Navid mohammadzade

Fatemeh Behdani
26 اسفند 95 | 00:10

نوید محمد زاده

Rafea
25 اسفند 95 | 23:53
کاربر مهمان

شهاب حسيني، نويد محمدزاده

حاتمی
25 اسفند 95 | 23:48
کاربر مهمان

نوید محمد زاده محمد حسین مهدویان اصغر فرهادی

Raha
25 اسفند 95 | 23:05
کاربر مهمان

Navid mohamadzadeh

فائق
25 اسفند 95 | 16:02
کاربر مهمان

ترانه علیدوستی

ابوذر فرمانی
25 اسفند 95 | 13:57
کاربر مهمان

اصغر فرهادی مسعود فراستی نوید محمدزاده

كيميا
25 اسفند 95 | 11:42
کاربر مهمان

اصغر فرهادي، شهاب حسيني

پیمان
25 اسفند 95 | 10:35
کاربر مهمان

شهاب جان حسینی

پیمان
25 اسفند 95 | 10:32
کاربر مهمان

شهاب جان حسینی

محمد
24 اسفند 95 | 23:24
کاربر مهمان

اصغرفزهادی وکیانوش عیاری

کیا
24 اسفند 95 | 23:05
کاربر مهمان

مهدویان شهاب حسینی فراستی

مهدی میرزایی
24 اسفند 95 | 20:59

اصغر فرهادی و شهاب حسینی

Sania
24 اسفند 95 | 20:38
کاربر مهمان

شهاب حسینی

شیده فرکوش
24 اسفند 95 | 20:38

نوید محمدزاده
ترانه علیدوستی

جواد
24 اسفند 95 | 19:33
کاربر مهمان

کیارستمی

تكتم
24 اسفند 95 | 18:52
کاربر مهمان

شهاب حسيني فقطططط

س.ص
24 اسفند 95 | 18:27
کاربر مهمان

اصغر فرهادى

پوریا فرخی
24 اسفند 95 | 17:48

اینقدر بی معرفتیم که هیچکی اسمی از زنده یاد عباس کیارستمی نبره؟
قطعا عباس کیارستمی بزرگ و پس از اون اصغر فرهادی.

ریتا
24 اسفند 95 | 17:39
کاربر مهمان

اصغر فرهادی ، شهاب حسینی

مريم
24 اسفند 95 | 17:32
کاربر مهمان

نويد محمدزاده

جابر
24 اسفند 95 | 17:18
کاربر مهمان

عباس كيارستمي

محسن
24 اسفند 95 | 17:06
کاربر مهمان

محمد حسین مهدویان مظلوم

shabnamzl
24 اسفند 95 | 16:52
کاربر مهمان

نويد محمدزاده

مهران
24 اسفند 95 | 16:52
کاربر مهمان

عباس کیا رستمی

دانیال
24 اسفند 95 | 15:23
کاربر مهمان

واقعاً باید اسم مسعود فراستی در میام نام هایی مثل شهاب حسینی و اصغر فرهادی میومد؟؟ ارزش اصغر فرهادی و شهاب حسینی پایین میاد اینجوری......

دانیال
24 اسفند 95 | 15:21
کاربر مهمان

شهاب حسینی و اصغر فرهادی. بقیه در برابر این دو هنرمند هیچ اند...

paria
24 اسفند 95 | 15:02
کاربر مهمان

navidmohammadzadeh

Y.l
24 اسفند 95 | 14:28
کاربر مهمان

فقط شهاب حسینی

زهرا
24 اسفند 95 | 13:18
کاربر مهمان

شهاب حسینی چون امسال نخل طلاگرفت

Sara khoshraftar
24 اسفند 95 | 09:54
کاربر مهمان

شهاب حسینی عزیزم

سارا
24 اسفند 95 | 08:42
کاربر مهمان

اصغر فرهادی و شهاب صددرصد

Amin
24 اسفند 95 | 08:00
کاربر مهمان

ترانه عليدوستي

Silva
24 اسفند 95 | 06:43
کاربر مهمان

شهاب حسينى

امیر مولایی
24 اسفند 95 | 05:25

شهاب حسینی

Mahshid
24 اسفند 95 | 01:33
کاربر مهمان

شهاب حسینی واقا فرهادی

ترانه
24 اسفند 95 | 01:07
کاربر مهمان

ترانه علیدوستی

Majedeh Seyfipoor
23 اسفند 95 | 23:04

شهاب حسینی و نوید محمدزاده

هومن
23 اسفند 95 | 21:47
کاربر مهمان

شهاب حسینی و لیلا حاتمی

sasan
23 اسفند 95 | 21:36
کاربر مهمان

شهاب حسینی

رضا
23 اسفند 95 | 21:34
کاربر مهمان

اساتید عالیجنابان کیارستمی - فرهادی - حسینی

مارى
23 اسفند 95 | 20:09
کاربر مهمان

شهاب حسينى و اصغر فرهادى

مهناز
23 اسفند 95 | 20:09
کاربر مهمان

شهاب حسینی

kiana_aam3
23 اسفند 95 | 19:47
کاربر مهمان

Navid mohamadzadeh

Mahsa
23 اسفند 95 | 18:34
کاربر مهمان

نوید محمد زاده

Mery
23 اسفند 95 | 18:25
کاربر مهمان

شهاب حسینی

Pariii
23 اسفند 95 | 16:31
کاربر مهمان

صددرصد نوید محمدزاده

پدرام
23 اسفند 95 | 16:25
کاربر مهمان

شهاب حسینی

سیمین
23 اسفند 95 | 16:25
کاربر مهمان

نوید محمد زاده

Fatemeh
23 اسفند 95 | 16:22
کاربر مهمان

رااااااامببدددد

علی سپهری خامنه
23 اسفند 95 | 16:03

ترانه علی‌دوستی

کسری
23 اسفند 95 | 15:51
کاربر مهمان

فرهادی

مینا مستقیم
23 اسفند 95 | 15:11
کاربر مهمان

به نظر من آقای جوان

علی مشکی
23 اسفند 95 | 14:55
کاربر مهمان

ترانه علیدوستی

ثنا
23 اسفند 95 | 14:52
کاربر مهمان

نوید محمدزاده

عارفه بهره بر
23 اسفند 95 | 14:51
کاربر مهمان

نوید محمدزاده

حامد
23 اسفند 95 | 14:50
کاربر مهمان

ای کاش امسال یک نظرسنجی هم برای افرادی که قابلیت احراز تمشک زرین را دارند برگذار می کردید.

آرمیتا
23 اسفند 95 | 14:41
کاربر مهمان

نوید محمد زاده

نيلوفر
23 اسفند 95 | 14:27
کاربر مهمان

شهاب حسيني،ترانه عليدوستي،رامبد جوان

مهشيد عليزاده
23 اسفند 95 | 14:12
کاربر مهمان

فراستي

morteza
23 اسفند 95 | 13:53
کاربر مهمان

اصغر فرهادي

نگین
23 اسفند 95 | 13:52
کاربر مهمان

به نظر من ترانه جان علیدوستی بهترین بازیگر هستن

راضیه جعفری
23 اسفند 95 | 13:46

اصغر فرهادی; اسکار، کن، نرفتنش به اسکار و ...

فرید
23 اسفند 95 | 13:42
کاربر مهمان

قطعا فراستی

مینا
23 اسفند 95 | 11:55
کاربر مهمان

چطوری باید رای بدیم؟

مخاطب
23 اسفند 95 | 11:43
کاربر مهمان

فراستی