ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات پایان یافت/ معرفی برگزیدگان/ گزارش تصویری

یک سال پیش
اختتامیه ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات برگزار شد.

به گزارش سلام سینما مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه برگزار شد. فیلم‌های برگزیده ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان از نگاه داوران جوان این دوره از جشنواره معرفی شدند.

«حفره مشترک» در بخش داستانی ساخته اسما ابراهیم زادگان از تهران  به عنوان اثر برتر در این بخش موفق به دریافت لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی شد.
در بخش مستند نیز «قصه یک مرد» ساخته عطا مهراد و سیاوش جمالی از تهران موفق به دریافت لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی شد.
همچنین داوران جوان جشنواره ششم «لایت سایت» را به عنوان اثر برتر بخش پویانمایی ساخته سید مسلم طباطبایی از تهران بله عنوان اثر برتر معرفی کردند که این اثر نیز لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی جشنواره را دریافت کرد.

کیانوش عیاری در ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

برگزیدگان بخش داستانی ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

«نسبت خونی» به کارگردانی به کارگردانی حسین امیری و پدرام پورامیری از کرمان بهترین فیلم داستانی بخش داستانی بخش ملی ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات شد.

بهترین کارگردانی فیلم داستانی به فیلم «دختری در میان اتاق» به کارگردانی کریم لک زاده  از تهران رسید. دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این کارگردان تعلق گرفت.

«سبز کله غازی» اثر آرمان خوانساریان از تهران نیز بهترین فیلمنامه فیلم داستانی شد دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این اثر تعلق می‌گیرد.

جایزه ویژه هیئت‌داوران در بخش داستانی به «کورسو» اثر حامد اصلانی از تهران تعلق گرفت و لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی به این هنرمند اعطا می‌شود.

 

فیلمنامه های برتر مسابقه ملی جشنواره ششم حسنات

بهترین فیلمنامه بخش مسابقه ملی این دوره از جشنواره به «ناسور» اثر مجتبی حیدری و جبار اجاقلو از زنجان رسید و دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این نویسندگان اهدا شد.

«انتهای کوچه بن بست» از  نازنین فرخلو از هشتگرد دومین فیلمنامه برتر و «آتن» نوشته حسین شاعری از تهران عنوان سومین فیلمنامه برتر را کسب کردند و به آنها  لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی داده شد.

جایزه ویژه هیأت داوران در بخش فیلمنامه نیز به  «دو» اثر سپیده اقبالی از تهران رسید و لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی به این نویسنده تعلق گرفت.

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

نظرهای منتشرشده


الف میم ام!
یک سال پیش
کاش فیلم هارو هم قرار میدادید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی:

logo-samandehi