ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سایت رسمی کلاه قرمزی فعالیتش را مجددا آغاز کرد / به عروسک مورد علاقه خود رای دهید / آدرس سایت

۷ سال پیش
سایت رسمی مجموعه «کلاه قرمزی» به آدرس www.kolahghermezi.com فعالیت رسمی خود را آغاز کرد

به گزارش سلام سینما به نقل از  «نسیم»، سایت رسمی مجموعه کلاه قرمزی فعالیت خود را آغاز کرد. آدرس سایت www.kolahghermezi.com است که عکس صفحه اصلی آن گروه صداپیشه‌ها و عروسک گردان‌های این مجموعه پر طرفدار را به همراه عروسک‌هایشان نمایان کرده است. این سایت دارای بخش هایی چون: اخبار، مسابقه بزرگ کلاه قرمزی، ویدئو، گالری عکس، بیوگرافی و فروشگاه است.

برای مسابقه بزرگ کلاه قرمزی، جایزه هفتگی یک میلیون تومان و جایزه نهایی یک دستگاه خودرو 206 در نظر گرفته شده، که کافی است کلمه قرمزی یا KG را به سامانه پیامکی 20544 ارسال کنید تا در این قرعه کشی شرکت کنید. ضمن اینکه در بخشی دیگر از این سایت نیز می توانید به عروسک مورد علاقه تان رای دهید.

هم چنین در مورد دیگر بخش های سایت شاید جالب باشد به گالری عکس و بیوگرافی اشاره کرد. در گالری عکس، تصاویری از عروسک گردان به همراه صداپیشه هر عروسک با عروسک مربوطه را شاهدیم. هم چنین در بخش بیوگرافی نیز رزومه ای از فعالیت های هنری صداپیشه ها و عروسک گردان ها می بینیم.

عکس و فیلم هایی که مربوط به کلاه قرمزی 93 است از دیگر بخش های این سایت است که با سرعت همه اینترنت ها قابل مشاهده است.
فروشگاه محصولات کلاه قرمزی از دیگر قسمت های سایت است که به زودی راه اندازی می شود و شامل لوازم التحریر، عروسک و سایر محصولات این عروسک است.

 

نظرهای منتشرشده