ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

دارین حمزه: از حضور در فیلم غیر اخلاقی پشیمانم / بازار ایران را از دست دادم

۷ سال پیش
دارین حمزه بازیگر زن سینمای لبنان که در چندین فیلم ایرانی نیز ایفای نقش کرده، در تازه ترین مصاحبه خود ،‌بار دیگر از حضور در یک فیلم غیر اخلاقی ابراز ندامت کرد.

 به گزارش سلام سینما به نقل از آنا، «دارین حمزه» بازیگری لبنانی الاصل است که تاکنون تجربه حضور در فیلم های مختلفی از تولیدات ایران همچون: تولدی دیگر ( ساخته عباس رافعی)،کتاب قانون(ساخته مازیار میری)،سی و سه روز (ساخته جمال شورجه) و شکارچی شنبه(ساخته پرویز شیخ طادی) داشته است. این بازیگر سه سال قبل در فیلمی غیر اخلاقی به نام «هتل بیروت» ایفای نقش کرد و نمایش این فیلم در لبنان در سال گذشته باعث شد تا حمزه برای همیشه از فهرست انتخاب کارگردان های ایرانی خط بخورد. هفدهم اسفند ماه این بازیگر در مصاحبه با شبکه MTV لبنان، ضمن ابراز پشیمانی از حضور در این فیلمی غیر اخلاقی گفت: «پس از ایفای نقش در این اثر، دیگر نمی توانم در فیلم های ایرانی حضور پیدا کنم و از این مساله بسیار ناراحتم».

 

  دارین حمزه در پاسخ به این سوال که آیا باز هم در فیلم های غیر اخلاقی حضور خواهید یافت؟ گفت: «یک بار این کار را تجربه کرده ام و محال است دوباره این تجربه را تکرار کنم».

 دارین حمزه پیش از این حضور در صحنه های غیر اخلاقی فیلم مذکور را انکار کرده بود اما در مصاحبه اخیر خود به این مساله اقرار کرده است. پیش از این نیز برخی کارگردان های ایرانی برای ساخت فیلم های خود در لبنان از بازیگرانی استفاده کرده بودند که بعدا مشخص شد در لبنان، مانکن بوده اند.

این بازیگر با ایفای نقش در فیلم «کتاب قانون» در نزد اکثر مخاطبان ایرانی شناخته شد. 

نظرهای منتشرشده

محمد F
۷ سال پیش
"پیش از این نیز برخی کارگردان های ایرانی برای ساخت فیلم های خود در لبنان از بازیگرانی استفاده کرده بودند که بعدا مشخص شد در لبنان، مانکن بوده اند." واقعا نمی دونم این تیکش خنده داره یا گریه اور :/
خطر لو رفتن داستان
پاسخ