ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

فریاد عدالت رضا درمیشیان: آقای ملاقلی پور، در جشنواره امسال فیلمی داشتم ...

۸ سال پیش
رضا درمیشیان در یادداشتی کوتاه با نام فریاد عدالت خطاب به زنده یاد رسول ملاقلی پور منتشر کرد:آقای ملاقلی پور. در جشنواره امسال فیلمی داشتم به نام عصبانی نیستم!

به گزارش سلام سینما، در ویژه نامه نوروزی صنعت سینما رضا درمیشیان در یادداشتی کوتاه با نام فریاد عدالت خطاب به زنده یاد رسول ملاقلی پور منتشر کرد:

آقای ملاقلی پور عزیز، سلام. اسفند که می شود، در سالگرد رفتن تان، هوایتان می کنم و دلم برایتان تنگ می شود. برای شما و قصه ها و آدم هایی که برای ما گذاشتید و رفتید. برای عصبانیت هایتان، برای خشم هایتان، برای فریاد عدالتی که در فیلم هایتان سر می دادید، برای اشک هایی که ریختید و عاشقانه رفتید.

دوست دارم بدانم اگر الان بودید چه می ساختید؟ به تاریخ و زندگی بزرگان پناه می بردید یا فیلم سرخوشانه می ساختید؟ خود را هم چنان متعهد به جامعه می دانستید یا مصلحت را به بیان درد فروخته بودید؟ قهرمان تان هم چنان خسته و عاصی بود یا خرقه ریا به تن کرده بود؟

آقای ملاقلی پور. در جشنواره امسال فیلمی داشتم به نام عصبانی نیستم! که از درد مردم بود. دروغ نگفتم، واقعیت را گفتم، از سال هایی که شما ندیدید و بر ما گذشت، از روی اعتقادم ساختم، حال خودم بود و آدم های کنار خودم. عشقی که نمی خواهد پرپر شود، عشقی که اساسش بر پایه ماندن و دوباره ساختن است و نه رفتن، اما ... اگر وقت کردید خوشحال می شوم فیلمم را ببینید. سلام من را به فریدون گله، علی حاتمی نازنین، جلال مقدم و خسرو شکیبایی برسانید. تا دیدار، ارادتمند.

نظرهای منتشرشده

نیما
۸ سال پیش
بعضیا احساساتی اند گریشون میگیره با این مزخرفات یکی نیست ازاین برادر بپرسه شما که میگی حقیقت ساختی قبول این حقایق رو مردم هم دارن تو خیابون میبینند اما این فیلم چه گره ای از کار مردم باز میکنه نه تو رو خدا توقع داشتی دروغ بسازی بعد مردم هم برند نگاه کنند اون باران کوثری که 2 سال پیش بخاطر بازی تو فیلم سرتاپاکثافت والبته دروغه اون جیرانی بازی کرده بود تو فیلم شما چیکار میکنه مگه شما به فکر اصلاح نیستی چرا ازاین بازیگر استفاده میکنی برادر شما دنبال فروش فیلم بودی و پول نداشتی وگرنه جای اون بازیگر تئاتری هم امین حیایی رو میذاشتی تا فیلمت بهتر بفروشه ولی پول نداشتی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
خادم ملت
۸ سال پیش
عصبانی نیستم!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
]vh
۸ سال پیش
من و ابی و دایوش رو کجا می‌برید؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرخنده
۸ سال پیش
واقعا احساساتی بود. درود بر شما آقا رضای عزیز.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ز
۸ سال پیش
خودملاقلی پورخیلی زودتر نسل سوخته قارچ ومجنون راساخته بود تاب نیاورد بسوی ان نازنین ها پروازکرد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا
۸ سال پیش
به سهراب شهیدثالث هم سلام برسانید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
راضیه
۸ سال پیش
خیلی خیلی زیبا بود. موقع خوندنش کم مونده بود گریه کنم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ