ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

فراخوان رویا تیموریان برای امضای کمپین آزادی مرزبانان ربوده شده: مادران شان خواب و آرام ندارند + آدرس لینک امضا

۹ سال پیش
در ادامه درخواست هنرمندان برای امضای نامه سربازان وطن ما را آزاد کنید، رویا تیموریان از مردم درخواست کرد، این نامه را امضا کنند.

به گزارش سلام سینما به نقل از نسیم آنلاین، رویا تیموریان گفت: مربانان ربوده شده ایرانی، همه فرزندان ما هستند. مادران اینها، لحظه‌ای خواب به چشمشان نمی‌رود؛ کار ما برای حمایت از آنان شاید کوچک باشد اما می‌توان درکنار هم، پشت این مادران باشیم و خودمان را جای آنان بگذاریم. امضای طومار حمایت از آنان را وظیفه خود بدانیم.
این بازیگر در گفتگویی تلفنی پیرامون سربازان ربوده شده کشور، گفت: 5 سرباز جوانمان مدتی است در اسارت به سر می‌برند؛ از این رو من بعنوان یک مادر وظیفه خود می‌دانم درخواستی کنم از مردم عزیز، که پشتیبانی خودشان را از کمپینگ حمایت از فرزندان این ملت، نشان دهند. قلبا و روحا احساسات بیشتری به این اتفاق دارم، چون خودم هم مادر هستم.

تیموریان گفت: اینها فرزندان همه ما هستند و همانطور که عزیزان زیادی را در دوران جنگ تحمیلی از دست دادیم و سر تعظیم فرود می‌آوریم به مادران شهدا و جانبازان که برای ما عزیز و محترم و بزرگ هستند، در این شرایط بحرانی نیز تقضا دارم که این حمایت را پشتوانه فرزندان در اسارت، اعلام دارند.
او همچنین در ادامه گفت: این وظیفه عمومی است که جمع شوند، تا نظر سازمان‌های بزرگ مثل سازمان ملل را نیز جلب کنیم. قطعا مسئولین هم تلاش میکنند اما حمایت مردم میتواند با فشار بین المللی باعث نجات این فرزندان بشوند چرا که آنها وظیفه شان حمایت از مرزهای کشور بود.

تیموریان گفت: مادران اینها، لحظه ای خواب به چشمشان نمیرود؛ کار ما شاید کوچک باشد اما میتوان درکنار هم، پشت این مادران باشیم و خودمان را جای آنان بگذاریم.
این بازیگر گفت: این سایت(محل امضاء برای حمایت از سربازان اسیر شده در مرز کشور) تا روز دوشنبه باز خواهد بود تا همه حمایتشان را بریا آزادی آنان، اعلام کنند. امیدواریم کاری کنیم که این جوانان هم نوروز امسال، کنار خانواده هایشان باشند.

 

به گزارش سلام سینما، امضای این بیانیه تا دو شنبه 26 اسفند ماه 92 در سایت زیر ادامه دارد.
http://www.petitions24.com

 

نظرهای منتشرشده

مینا بدوی
۸ سال پیش
امیدوارم این عزیزان هر چه زودتر ازاد بشوند متشکرم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عباس مشایخی
۸ سال پیش
امیدوارم این عزیزان هر چه زودتر ازاد بشوند متشکرم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ