لوگوی «فصل نرگس» رونمایی شد

لوگوی فیلم سینمایی «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه‌کنندگی سحر صباغ سرشت رونمایی شد.

لوگوی «فصل نرگس» رونمایی شد

به گزارش سلام سینما، لوگو تایپ فیلم سینمایی «فصل نرگس»  ساخته  نگار آذربایجانی توسط سیروس سلیمی طراحی و در آستانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.
"فصل نرگس " به نويسندگي و كارگرداني  نگار آذربايجاني و تهيه كنندگي  سحر صباغ سرشت يكي از آثار منتخب بخش سوداي سيمرغ جشنواره سي و پنجم فيلم فجر است كه اين روزها آخرين مراحل فني فيلم جهت ارائه نسخه نهايي به جشنواره را سپری می کند.
 لوگوتايپ انگليسي ، فارسي "فصل نرگس" توسط سيروس سليمي ، طراح گرافيك، نقاش، خوشنويس، خواننده و نائب رئيس كانون طراحان و مديران تبليغات سينماي ايران / خانه سينما طراحي شده است .
سيروس سليمي درباره چگونگي ارتباط محتوايي با فيلم اينگونه نوشته است ؛
در طی این سال ها که  به طراحی گرافیک و نقاشی مشغولم، پوسترهای سينمايي بسیاری را طراحی کرده ام. بعضی شان را دوست دارم و برخی را بسیار دوست دارم و بعضی هم برایم به مثابه ی بوم نقاشی ام بوده اند. این علاقه بدون شک به خودِ فیلم و آنچه در پشتِ صحنه ی آن فیلم هست بازمی گردد. کارگردان، بازیگران، عوامل فنی و هنری، تهیه کننده و ....
"فصلِ نرگس" از آن فیلم هاست، از آن ها که بشدت صمیمی، گرم و دلنشین اند با فیلمنامه ای بشدت انسان دوستانه و تاثیرگذار. امیدوارم حاصل و نتیجه ی برآمده ازاین تفکرو اندیشه ی سبزو انسانی، آنگونه که برای منِ خواستنی و دلنشین است، بر دلِ مخاطبِ آن نیز نشیند.
سيروس سليمي ، نائب رئيس كانون طراحان و مديران تبليغات  سينماي ايران ، طراح پوستر فيلم ملي محمد رسول ا... از طراحان چيره دست در اين حرفه است كه طراحي كليه پوسترهاي فيلم فصل نرگس نيز به عهده اوست .
گفتنی است در خبر بعدي دومين پوستري كه او براي فيلم " فصل نرگس " طراحي كرده است رونمايي خواهد شد.
" فصل نرگس " ، دي ماه ١٣٩٤ در منطقه غرب تهران كليد خورد و اواخر بهمن ماه همان سال به فيلمبرداري خود پايان داد  و بلافاصله وارد مراحل پس از توليد شد و اين روزها  مواد تبليغاتي فيلم توسط  سيروس سليمي ( طراح پوستر) و  حسن ايوبي ( طراح آنونس و تيزر ) در حال طراحي و آماده سازي است.
 عزيز محسني نيز طراحي  تيتراژ فيلم را بر عهده دارد.
اولين رونمايي از  فيلم " فصل نرگس " به نويسندگي و كارگرداني نگارآذربايجاني و تهيه كنندگي  سحر صباغ سرشت با سرمايه گذاري حميدرضا عارف  در جشنواره سي و پنجم فيلم فجر خواهد بود.

 

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز