ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حمایت افشین سنگ چاپ از سریال «شهرزاد»

۴ سال پیش

به گزارش سلام سینما، افشین سنگ چاپ، بازیگر سینما و تلوزیون گفت: «در طول مدتی که بصورت حرفه ای کار میکنم، میتوانم بگویم با تمام بزرگان عرصه سینما و تلوزیون صحبت کرده ام و از همه آنها شنیده ام که میگویند مهمترین بخش هر کار، فیلمنامه است و فیلمنامه است و فیلمنامه. سریال شهرزاد با بهره گیری از یک فیلم نامه بسیار قوی و مستحکم توانست به موفقیت چشمگیری برسد.»
بازیگردان سریال نرگس اظهار کرد: «اگر سریال شهرزاد در هر کشور دیگری ساخته میشد، تمامی سرمایه داران و مسئولین، همه امکانات را فراهم میکردند تا عوامل سازنده آن با خیال راحت و با در اختیار داشتن بودجه بسیاری از کارهای ضعیف تر مشابه، به ساخت اثری مشغول باشند که توانسته است نظر اکثریت غریب به اتفاق مخاطبان را به خود جلب کند.
 این بازیگر با اشاره به نقش مهمی که سریال شهرزاد در راستای استاندارد سازی آثار داستانی تصویری دارد گفت: « حدود 38 سال است که در کشور ما هنرمندانی مشفول سریال سازی هستند. بسیاری از این سریالها که از جمله آنها میتوانم به آثار مرحوم علی حاتمی اشاره کنم، سریال هایی پیش رو و الگو ساز بوده اند. سریال شهرزاد الگوی موفقی است که میتواند سرلوحه و الگوی بسیار مناسبی برای ساخت روایت های تاریخی و عاشقانه باشد.»
سنگ چاپ حسن فتحی را کارگردان ثابت شده ای دانست و اضافه کرد: « انتخاب درست و نگاه درست آقای فتحی در همه آثارشان و بار دیگر در سریال شهرزاد باعث شد تا بخواهم بگویم باید کار را به کاردان سپرد و از کارگردان و اثر هنری او حمایت کرد»

نظرهای منتشرشده

Rose
۴ سال پیش
ممنون آقای سنگ چاپ از حمایتتون. امیدوارم همه ی هنرمندان از این اثر با ارزش حمایت کنند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمدمهدی غفوری
۴ سال پیش
قریب*
خطر لو رفتن داستان
پاسخ