مانی حقیقی: الان وقت ساخت یک فیلم کمدی است / «پنجاه کیلو آلبالو» پروانه ساخت گرفت

«پنجاه کیلو آلبالو» قرار بود سال 88 ساخته شود و در آن زمان با تهیه‌کننده دیگری به توافق رسیدیم که کار را آغاز کنیم اما 10 روز مانده به فیلمبرداری، ماجرای انتخابات 88 پیش آمد و فضای جامعه باعث شد که ما تصمیم بگیریم که فعلا تولید این فیلم به صلاح نیست و حالا با دولت جدید این فرصت پیش آمده است که این فیلم را بسازیم.

مانی حقیقی: الان وقت ساخت یک فیلم کمدی است / «پنجاه کیلو آلبالو» پروانه ساخت گرفت

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا،  این کارگردان سینمای ایران که به تازگی برای فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» پروانه ساخت گرفته است،در پاسخ به اینکه چهار سال قبل نیز برای این فیلم پروانه ساخت گرفته بود،آیا دوباره فیلم‌نامه را برای پروانه ساخت ارایه کرده است؟گفت: این فیلم قرار بود سال 88 ساخته شود و در آن زمان با تهیه‌کننده دیگری به توافق رسیدیم که کار را آغاز کنیم اما 10 روز مانده به فیلمبرداری، ماجرای انتخابات 88 پیش آمد و فضای جامعه باعث شد که ما تصمیم بگیریم که فعلا تولید این فیلم به صلاح نیست و حالا با دولت جدید این فرصت پیش آمده است که این فیلم را بسازیم.

 

این کارگردان در پاسخ به اینکه چرا دوباره تصمیم گرفته است،فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» را بسازد،پاسخ داد: بعد از تماشای فیلم‌های مغموم و عصاء قورت داده جشنواره‌ی فجر فکر کردم الان وقت یک فیلم کمدی است.

 

به گفته‌ی مانی حقیقی،«پنجاه کیلو آلبالو» که فیلم‌نامه‌ی آن را با همکاری فرهاد توحیدی نوشته است،یک کمدی عشقی است که دوباره بازنویسی شده است.

 

او همچنین گفت: تمام عوامل تولید این فیلم که قرار بود چهار سال گذشته ساخته شود، تغییر خواهند کرد. البته هنوز هیچ‌کدام از عوامل مشخص نیستند.

 

کارگردان «پنجاه کیلو آلبالو» پیش‌بینی کرد که پس از تعطیلات نوروز پیش‌تولید کار را آغاز کنند و در آن مقطع در جستجوی تعدادی بازیگران جوان 18 تا 25 ساله خواهند بود.

 

مانی حقیقی همچنین خبر داد که اواخر اردیبهشت ماه فیلمبرداری فیلم را در تهران آغاز خواهند کرد

 

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین مطالب