ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

جواب سربالای رضاداد به پرسش‌ها درباره‌ی مجمع عمومی خانه سینما

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، علیرضا رضاداد ترجیح داد جوابی سربالا به سوالات مهمی مانند دلیل درز اطلاعات و نامه‌ها از سازمان سینمایی و نامه حجت‌الله ایوبی به هیأت مدیره خانه سینما را بدهد.

 

مشاور ارشد رییس سازمان سینمایی که سه‌شنبه 20 اسفندماه به عنوان نماینده سازمان سینمایی در مجمع عمومی خانه سینما شرکت کرده بود و حامل پیام حجت‌الله ایوبی بود، پس از این جلسه ترجیح داد به پرسش‌های خبرنگاران جواب‌های سرراستی ندهد.

 

رضاداد در پاسخ به پرسشی درباره دلیل حضور نیافتن محمد حیدری در مجمع عمومی خانه سینما به عنوان نماینده حجت الله ایوبی،گفت: آقای حیدری معذوریتی داشت و من به جای ایشان به عنوان نماینده‌ی نماینده‌ی آقای ایوبی و سازمان سینمایی در مجمع عمومی خانه سینما شرکت کردم.

 

وی در پاسخ به پرسشی درباره‌ی درز اطلاعات و نامه‌های اداری سازمان سینمایی به رسانه‌ها نیز اظهار کرد:‌ من کاره‌ای نیستم.

 

مشاور ارشد رئیس سازمان سینمایی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره نامه حجت‌الله ایوبی به هیأت مدیره خانه سینما مبنی بر اینکه به صلاح نیست انتخابات هیأت مدیره برگزار شود، گفت: نگفته‌اند به صلاح نیست بعدا اصل نامه‌ را بخوانید و ببینید چه گفته‌اند.

 

علیرضا رضاداد همچنین درباره تفاوت شیوه مدیریت جواد شمقدری و حجت‌الله ایوبی در مواجهه با فشارها برای برگزار نشدن مجمع عمومی خانه سینما و انتخابات آن و اینکه هر دو درخواست لغو مجمع عمومی را داشتند، بیان کرد: همین که می‌بینید!.

 

علیرضا رضاداد در حالی به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ نمی‌داد که آن‌ها از ساعت 5 بعدازظهر در حیاط خانه سینما حضور داشتند و در طول جلسه دو ساعته‌ونیمه مجمع، خانه سینما را ترک نکردند تا در نهایت بتوانند پس از خروج اعضا از جلسه با حاضران گفت‌وگو کنند.

 

نظرهای منتشرشده