ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

بسیاری از مدارس سطح تهران دانش‌آموزان خود را برای دیدن «معراجی‌ها» به سینما می‌برند.

۸ سال پیش
مدیر پخش فیلمیران از استقبال بالای دانش آموزان از فیلم سینمایی «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی خبر داد.

به گزارش سلام سینما، امیر قطبی مدیر پخش فیلمیران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که دانش آموزان استقبال خوبی از فیلم سینمایی «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی داشتند، گفت: بسیاری از مدارس سطح شهر تهران، دانش آموزان خود را برای دیدن فیلم سینمایی «معراجی ها» به سینماها می‌برند که بیشترین حضور دانش‌آموزان در پردیس‌های شکوفه، تماشا، رازی و سینمای ایران است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط خاصی برای حضور این دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است؟ توضیح داد: تمامی مدارسی که دانش آموزان آنها تا امروز برای دیدن این فیلم در سینماها حضور پیدا کرده اند، از همان بلیت نیم‌بها خاص دانش‌آموزان استفاده کرده و هیچ‌گونه شرایط دیگری از جمله ارائه بلیت رایگان به مدارس در نظر گرفته نشده است.

قطبی درباره دلایل استقبال مدارس از «معراجی‌ها» گفت: این مسئله برای ما هم جالب بود، اما این احتمال وجود دارد که چون در این فیلم به کاروان راهیان نور نیز اشاره شده است، برای آشنایی دانش آموزان با چنین برنامه هایی و آشنایی با فضای کاروان راهیان نور به دیدن این فیلم می‌آیند.

فیلم سینمایی «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی بعد از گذشت 17 روز از اکران خود، یک میلیارد و دویست میلیون تومان فروش داشته است.

 

نظرهای منتشرشده

BAHAR
۸ سال پیش
فیلم معراجی ها بسیار زیبا و جذاب بود همانند اخراجی ها... خوبه که دانش آموزان تماشا کنند از تمام عوامل تشکر میکنم خصوصا آقای ده نمکی و آقای قطبی که فیلمهای خوب معمولا از پخش فیلمیران میباشد. خسته نباشید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ