ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

گلايه‌هاي تند بهروز بقايي از رامبد جوان و كارگردان «يتيم‌خانه ايران»

۲ سال پیش
بهروز بقایی که پس از یک دوره طولانی به تلویزیونی بازگشته بود، دل پری از رفتارهای صورت گرفته با او دارد.

بهروز بقایی درباره رفتار غیرمحترمانه‌ تهیه‌کننده خندوانه ‌گفت: روز اول صحبت بر سر شش ماه کار کردن بود، اما فقط برای یک ماه با من قرارداد بستند. مثلا فکر کنید فقط یک ششم مبلغ قرارداد را به من دادند که درصد بیشتری از آن را هم برای کار فقط توانستم لباس بخرم و هیچ چیزی در انتها برای خودم نماند.

او با کنایه به رامبد جوان که عادت ندارد پشت کسی بایستد و همیشه می‌خواهد جلو بایستد با بیان ضرب‌المثلی بیان کرد: «گویا زیر چترش بیش از یکی نگنجد.»

بقایی همچنین به دزدیده شدن طرح «هنارس» توسط تلویزیون اشاره کرد.

این بازیگر در پایان گفت‌وگویی که با هفت صبح انجام داده بود، از رفتار بد ابوالقاسم طالبی با او انتقاد کرد و گفت:‌ من اعتقاد دارم هر کاری که کرده‌ام به آن باور داشته‌ام و از جان و دل کار کرده‌ام. ممکن است کار من در یک پروژه اشتباه باشد اما من آن را هم با باوری که داشته‌ام انجام داده‌ام. حتی در سریال «به کجا چنین شتابان» که با ابوالقاسم طالبی کار کردم، بعد از آن آقای طالبی برای نشان دادن وفاداری خودشان به حکومت رفتارهای بسیار بدی با من داشتند که اگر واقعا بخواهیم بسنجیم من به این نظام وفادارتر از ایشان هستم.

 

منبع: هنر هفتم

نظرهای منتشرشده


عباس
۲ سال پیش
شو خندوانه یک برنامه ای تقلیدی ست که این اقا درست کرده.و اگر محمد بحرانی نبود خندونه ای هم نبود تمام بار برنامه بر دوش اقای بحرانی (جناب خان)است.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ناشناس
۲ سال پیش
اتفاقا بسیار برنامه قشنگی و اقای جوان خوب برنامه رو اداره میکنند اقای خنک و لوس نیست بلکه برای خوشحالی مردم اون کارها رو انجام میدن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایرج
۲ سال پیش
مرد سه زنه چه جایگاهی میتونه تو اذهان مردم داشته باشه .. قطعا جوان هم از این قاعده مستثنی نیست.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۲ سال پیش
کاملا مشخصه شخصیت رامبد جوان چگونه است. خوب شد بیشتر شرکت نکردین چون این برنامه فوق العاده لوس و خنکه و رامبد جوان لوستر و خنک تر. خدا خواسته با این برنامه همراه نشید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی:

logo-samandehi